icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

100% zaļa enerģija un līdz pat 70% zemāki elektrības rēķini!

Saules enerģijas risinājumi jūsu uzņēmumam.

Uzzināt vairāk

Elektrība

Izdevīgi elektrības iegādes risinājumi, kas balstīti uz uzņēmuma elektrības patēriņa analīzi.

Gāze

Efekīvi risinājumi dabasgāzes iegādei – arī ārpus dabasgāzes infrastruktūras tīkla.

Saules enerģija

Samaziniet elektrības izmaksas, ražojot 100% zaļu enerģiju

Tehniskie risinājumi

Pakalpojumi, kas samazina enerģijas izdevumus un paaugstina konkurētspēju.

Kāpēc Enefit?


Personīga attieksme

Iegūsti savu personīgo elektrības un dabasgāzes konsultantu

Pieredze

Jau 15 gadus konsultējam uzņēmumus elektrības, dabasgāzes un tehniskajos jautājumos

Stabilitāte

Igaunijas nacionālās energokompānijas meitas uzņēmums un Baltijā lielākais vēja enerģijas ražotājs

Ilgtspēja

Pastāvīgi palielinām saražoto enerģijas apjomu, kas iegūts no atjaunīgajiem enerģijas avotiem, piedāvājam Zaļo enerģiju un saules paneļus

Klientu atsauksmes


“Novērtēju to, ka Enefit konsultants ar mani laiku pa laikam sazinās un informē par aktuālajām elektroenerģijas cenām, par kādām ir iespēja pārslēgt līgumus nākamajiem periodiem. Šogad informēju arī saistītos uzņēmumus, lai kārtīgāk izskata sadarbību ar Enefit pie nākamās elektroenerģijas līguma pārslēgšanas.”

“Saprotama piedāvājumu forma, vienkārša un tieša informācijas aprite, lojāla attieksme pret klientu un profesionāli ieteikumi piemērotākā tarifu plāna izvēlei.”

“Vienmēr teicama attieksme un precīza dokumentu aprite. Interesanta informācija par jaunumiem energoresursu apritē.”

“Viegla un ērta komunikācija. Izglīto klientus, palīdz izprast enerģijas tirgus procesus un cenas veidošanos.”

“Ļoti būtiska nozīme sadarbībā ir tam, ka Enefit sniedz plašu informāciju par tirgus aktualitātēm, īpatnībām un citiem aspektiem. Tas mums, savukārt, ļauj veikt gudrākus lēmumus, kas ir balstīti uz informāciju, nevis minējumiem. Arī cenu komponentes un veidošanās mehānisms ir caurspīdīgs, un noteikumi ir saprotami.”

“Ar Enefit sadarbojmies kopš 2007. gada. Sadarbībā ar Enefit novērtējam individuālo pieeju, izglītojošas informācijas sniegšanu, vienkāršu sadarbību, kā arī precizitāti uzkaites un grāmatvedības dokumentos.”