icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Elektrība

Fiksēta vai Dinamiska cena. Mums ir viss Tava mājokļa enerģijai!

Saules paneļi

Enefit piedāvā pilnu projektu īstenošanas uzraudzību un 25 gadu garantiju

Energoefektivitāte

Tērēt mazāk nav vienīgais veids, kā samazināt izmaksas par elektrību

Elektroierīču apdrošināšana

Pasargā savas elektroierīces un sevi!


Aprēķins ir veikts balstoties uz visizplatītāko pakalpojuma veidu - Elektrum Universālo tarifu, un S1 16A Sadales tīkla tarifu.

Produkta Fiksētais līguma termiņš ir 24 mēneši.

NP LV vidējā svērtā cena par elektroenerģiju janvārī (pēc AS Sadales tīkls diennakts elektroenerģijas patēriņa procentuālā sadalījuma). Vēsturiskā biržas cena var atšķirties no nākotnes cenas.

*Sekojot Enefit energoefektivitātes padomiem, balstoties uz Enefit veiktajiem pētījumiem, vidējais elektrības ietaupījums veido 10-20%.Kāpēc izvēlēties Enefit?


Ātrs un ērts serviss

Vienkārša pieslēgšanās un sadarbība. Patīkama un ātra apkalpošana.

Pieredze

Jau 15 gadus Latvijā konsultējam elektrības, dabasgāzes un tehniskajos jautājumos.

Stabilitāte

Igaunijas nacionālās energokompānijas "Eesti Energia" meitas uzņēmums un Baltijā lielākais vēja enerģijas ražotājs.

Ilgtspēja

Pastāvīgi palielinām saražoto enerģijas apjomu, kas iegūts no atjaunīgajiem enerģijas avotiem, piedāvājam Zaļo enerģiju un saules paneļus.


Klientu atsauksmes par Enefit


"Labs serviss - ātras atbildes uz jautājumiem, ātra sazināšanās ar klientiem. Viss ir vienkāršots līdz maksimumam - nav nekā lieka un tas ir ļoti labi."

Ieva, 30, Sigulda

"Enefit darbinieki vienmēr ir laipni un ātri atrisina visus jautājumu. Skaitītāja rādījumu nodošanai izmantoju Enefit aplikāciju - ātri un ērti. Slēdzot līgumu, piekritu atbalstīt zaļo enerģiju, tas man izmaksā tikai 1 eiro mēnesī, bet sajūta, ka daru ko labu ir daudz nozīmīgāka."

Inta, 25, Rīga

"Izvēlējos Enefit un rēķini tiešām kļuva mazāki, kā arī klientu apkalpošana ir ļoti augstā līmenī."

Edgars, 35, Rīga

"Prieks, ka Enefit domā arī par esošajiem klientiem. Protams vislielākais prieks par labo cenu, bet papildu tai saņemu arī noderīgus padomus, kā arī mazus patīkamus pārsteigumus (bezmaksas dzēriens par aptauju, bezmaksas kinobiļete), kas uzlabo ikdienu."

Jānis, 32, Limbaži

"Ļoti atsaucīgi un laipni cilvēki, un ikdienā tēriņus palīdz samazināt ne tikai labā cena, bet arī energoefektivitātes padomi!"

Renāta, 30, Rīga

"Kvalitāte, cena, apkalpošana un attieksme - mani apmierina pilnīgi viss! Ir sajūta, ka mani nečakarē."

Indra, 33, Grobiņa

"Slēdzot līgumu, visi noteikumi bija skaidri un komunikācija - vienkārša un patīkama! Daudziem paziņām jau esmu ieteikusi Enefit. Žēl, ka ātrāk nezināju par Enefit un izmantoju citus pakalpojumu sniedzējus."

Inga, 36, Salaspils

"Pie Enefit rādījumu nodošana un rēķini, kā arī aplikācija un mājsalapa ir saprotama un ērta. Nekā lieka!"

Dace, 35, Kandava

"Jau no pirmās dienas man viss ir saprotams un skaidrs. Nekādu zemūdens akmeņu."

Mārtiņš, 62, Līgatne

"Sajūta ir tāda, ka esmu pie savējiem, nevis pie hiēnām, kas tikai glūn kā noplēst lieku kapeiku. Varu paļauties uz godīgu attieksmi un ilglaicīgu sadarbību!"

Evija, 38, Stopiņi

"Ir patīkami sadarboties ar uzņēmumu, kas dara savu darbu, nav nevajadzīgi uzbāzīgs, un kam nedēļā nav septiņas piektdienas."

Marta, 42, Rīga

"Ļoti patīk aplikācija. Šobrīd jūtos tā, ka visu varu kontrolēt - apskatos cenu biržā un izdomāju, mazgāt veļu šodien vai nē. "

Ansis, 36, Cēsis