icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Energoefektivitātes padomi

Tērēt mazāk nav vienīgais veids, kā samazināt izmaksas par elektrību


Vienkārši, bet efektīvi – mainām spuldzes

Apgaismojums ir svarīgs mūsu labsajūtai un tas veido gandrīz ceturto daļu no mājokļa elektrības rēķina. Izvēloties efektīvas LED spuldzes, šos izdevumus vari samazināt pat par 80%.


Gudrās mājas ierīces: modes lieta vai reāls ietaupījums?

Pieejami dažādi risinājumi, kas automātiski pielāgo mājokļa enerģijas patēriņu un ļauj attālināti vadīt tajā esošās ierīces. Tomēr cik lietderīgi tie ir salīdzinot ar to izmaksām?


Elastīgs patērētājs izmanto elektrības cenu svārstības

Aktīva sava enerģijas patēriņa analīze un gatavība elastīgi pielāgot savu ikdienu elektrības cenu izmaiņām ļauj ietaupīt vairāk nekā vismodernākās un energoefektīvākās ierīces.


Ieguldījums energoefektīvās elektroierīcēs

A, A+ un pat A++ energoefektivitātes klase – cik būtisks ir šis parametrs jaunas veļas mašīnas vai TV izvēlē un kā augstāks plusiņu skaits atspoguļosies Tavā elektrības rēķinā.



Kļūsti par mūsu klientu un saņem plašāku informāciju par energoefektivitātes padomiem savā e-pastā ik mēnesi!


Piesakies

Enefit lietotne

Izmanto Enefit Latvija lietotnes sniegtās iespējas un ietaupi!

Tērē gudri

Lietotne ļauj uzzināt mājokļa elektrības patēriņu ar stundas precizitāti un novērtēt, kas to samazina un kas palielina. Piemēram, ja iepriekšējā vakarā esi kurinājis pirti, iespējams novērtēt, kā elektriskais sildītājs ietekmē kopējo elektrības patēriņu. Var salīdzināt arī ilgākus periodus (nedēļu, mēnesi un gadu), lai veiktu pilnīgāku analīzi. Tas var palīdzēt noteikt, piemēram, to, kā elektrības patēriņu ietekmē dažādas ierīces un Tavu paradumu izmaiņas.

Samazini rēķinu, pielāgojot patēriņu

Lietotne parāda faktisko un nākamās dienas elektrības cenas biržā. Plāno savu elektrības patēriņu, pielāgojoties tirgus cenu svārstībām. Samazini elektrības rēķinu, tērējot vairāk, kad cenas ir zemākas un ietaupot, kad tās aug. Jo lielāks ir mājoklis, jo ekonomiski izdevīgāka ir elektrības patēriņa optimizācija.


Seko līdzi savam elektrības patēriņam

Lietotnē var salīdzināt ilgākus periodus (nedēļu, mēnesi un gadu), lai veiktu pilnīgāku patēriņa analīzi. Tas var palīdzēt noteikt, piemēram, to, kā elektrības patēriņu ietekmē dažādas ierīces un Tavu paradumu izmaiņas.

Aplūko noslēgtos līgumus un to nosacījumus

Papildus informācijai par elektrības patēriņu mobilajā lietotnē iespējams apskatīt arī noslēgtos elektrības līgumus un to informāciju (izvēlēto pakalpojumu, cenu, termiņu, utt.)



Lejupielādē bezmaksas Enefit Latvija lietotni savā viedierīcē

Pirmo reizi atverot lietotni un pēc tās atjaunināšanas, lai pieslēgtos, nepieciešams izmantot personas kodu un SMS veidā uz viedierīci nosūtīto apstiprinājuma kodu. Nākamajās reizēs pieslēgšanās notiek automātiski, atverot lietotni.


Enefit Latvija lietotnes noteikumi »