icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Elektrība

Noskaidro savu ietaupījumu ar Enefit


Kāpēc izvēlēties Dinamisko produktu?

Vienmēr saņem aktuālo biržas cenu bez uzcenojuma. Biržas cena mainās katru stundu atkarībā no ražošanas un patēriņa izmaiņām. Tādējādi vari izmantot cenu svārstības un tērēt elektrību vairāk, kad cenas ir zemākas, bet ietaupīt, kad cenas pieaug.

Priekšrocības

  • Pielāgojot patēriņu biržas cenām, iespējams samazināt izmaksas par elektrību
  • Līgums bez pirmstermiņa līguma izbeigšanas maksas vai citām papildu izmaksām
  • Ilgtermiņā biržas cenas ir izdevīgākas nekā fiksētās cenas
Piesakies

NORD POOL SPOT BIRŽAS CENU GRAFIKS

Grafikā attēlotas 2018. gada Nord Pool Spot Latvijas reģiona cena

Elektrības cena

Elektrības cena tiek aprēķināta, ņemot vērā, kāda ir konkrētās stundas elektrības cena biržā, un kāds ir Tavs patēriņš. Seko elektrības cenu svārstībām Enefit Latvija lietotnē vai Nord Pool Spot biržas mājaslapā un patērē efektīvāk!

Ja Tev ir viedais skaitītājs – mājokļa ikstundas patēriņš tiek nolasīts automātiski.

Ja Tev nav viedais skaitītājs – ikstundas patēriņa noteikšanai tiek izmantoti AS „Sadales tīkls“ ikstundas patēriņa sadalījuma grafiki.

Uzzini vairāk

Kāpēc izvēlēties Fiksēto produktu?

Plāno savus izdevumus – nemainīga cena par katru patērēto kWh uz visu līgumā noteikto laika periodu.

Priekšrocības

  • Viegli plānot elektrības izmaksas
  • Līgums bez pirmstermiņa līguma izbeigšanas maksas vai citām papildu izmaksām
  • Elektrības cenu neietekmē sezonalitāte un citi vairumtirgus faktori
Piesakies

Elektrības cena

Līgumā fiksētā elektrības cena tiek aprēķināta, ņemot vērā elektroenerģijas vairumtirgū aktuālās nākotnes cenas un Latvijas mājsaimniecību patēriņa profilu.

Nord Pool Spot un Fiksētas cenas grafiki

Grafikā attēlotas 2018. gada Nord Pool Spot Latvijas reģiona cenas un Enefit Fiksētā tarifa cenaZaļā Enerģija

Laiks rīkoties un samazināt ietekmi uz vidi, ko atstāj mūsu ikdienas paradumi. Tāpēc sāksim ar sevi! Izvēlies 100% no atjaunīgajiem resursiem ražotu enerģiju savam mājoklim.

Saudzē vidi un saglabā to nākamajām paaudzēm

Iegādājoties Zaļo enerģiju, Tu veicini videi draudzīgas elektroenerģijas ražošanas attīstību. Jo lielāks ir Zaļo enerģijas patērētāju skaits, jo lielāks ir atjaunīgās enerģijas īpatsvars elektroenerģijas ražošanā un jo mazāk kaitīgā oglekļa dioksīda tiek radīts ražošanas procesā.

Atbalsti atjaunīgās enerģijas ražotājus

Jo daudzveidīgāka un izkliedētāka ir elektroenerģijas ražošana, jo drošāka ir elektroenerģijas piegāde patērētājiem. Zaļā enerģija tiek ražota 100% apmērā no atjaunojamiem enerģijas avotiem, galvenokārt no saules, vēja un hidroenerģijas. Mēs paši ražojam Zaļo enerģiju, kā arī iepērkam to no citiem elektroenerģijas ražotājiem Eiropā.

Elektroierīču apdrošināšana

Izvēloties elektrotehnikas apdrošināšanu savam mājoklim, Tu pasargā savas elektroierīces no bojājumiem, ko var radīt elektrotīkla traucējumi vai strāvas padeves pārtraukumi.

Kāpēc apdrošināšana?

Mūsu mājokļos ir visdažādākās elektroierīces, kas rūpējas par drošību, komfortu un atvieglo ikdienas darbus. Dažādi traucējumi elektrotīklā var neatgriezeniski sabojāt gan TV un datorus, gan arī nopietnākas mājokļa sistēmas, kā, piemēram, apkures iekārtas. Notiekot šādam negadījumam, apdrošināšana pasargās Tevi no zaudējumiem, jo varēsi saņemt atlīdzību bojāto ierīču remontam vai jaunu iegādei.

Gan tehniskas kļūmes, gan dabas stihijas

Elektrotehnikas apdrošināšana sedz visdažādākos negadījumu veidus, nodrošinot atlīdzību par elektroierīcēm, ko sabojājis paaugstināts vai pazemināts spriegums, strāvas pārtraukums vai pat tādas dabas stihijas kā zibens spēriens.


Enefit Apdrošināšana līguma nosacījumi »

Pakalpojums tiek nodrošināts sadarbībā ar If Apdrošināšanu.


Pieslēdzies Enefit ātri un vienkārši


Ar elektrību ir tāpat kā ar degvielu Tavam auto. Tev ir iespēja izvēlēties, kur izdevīgāk uzpildīties.


Piesakies līdz mēneša 15. datumam

Aizpildi un paraksti līgumu elektroniski

Saņem Enefit elektrību ar nākamā mēneša 1. datumuKā darbojas elektrības tirgus?

Tas ir vienkāršs process, kurā notiek mijiedarbība starp enerģijas ražotājiem, tirgotājiem un Tevi, kā patērētāju. Visu nosaka trīs galvenie posmi – elektrības ražošana, tās tirdzniecība biržā un piegāde patērētājiem.

Noskaties īsu video, lai uzzinātu, kas ietekmē elektrības cenu jau no tās ražošanas, līdz pat brīdim, kad saņem to savā mājoklī.