icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Saules enerģijas risinājumi

Samaziniet elektrības izmaksas, ražojot 100% zaļu enerģiju

Samaziniet elektrības izmaksas un palieliniet uzņēmuma konkurētspēju

Ar saules enerģijas risinājumu uzņēmums, ražojot 100% tīru enerģiju, iegūst neatkarību no svārstīgajām elektrības tirgus cenām, samazina uzņēmuma CO2 radīto emisiju apjomu, kā arī palielina sava biznesa attīstības iespējas.

Mēs nodrošinām pilnu saules enerģijas risinājumu visdažādākās specifikas ēkām. Baltijas mēroga pieredze atjaunīgās enerģijas risinājumos ļauj piedāvāt tirgū zemākās uzstādīšanas izmaksas, efektīvākos risinājumus un nomaksas iespējas.

Apskatīt piedāvātos risinājumus

Kādēļ izvēlēties saules enerģijas risinājumu?


Daļēja neatkarība no Sadales tīkla izmaksām

Uzstādot saules enerģijas risinājumu, par saražoto un pašpatēriņam izmantoto enerģiju nav jāmaksā Sadales tīkla komponentes.

Enerģijas izmaksu samazinājums

Elektrības izmaksas samazinās ne tikai uz Sadales tīkla komponentes rēķina, bet arī uz elektrības dienas cenu rēķina - stundās, kad elektrības cena biržā ir visaugstākā, izmantosiet pašu ražoto enerģiju.

Zaļi domājoša uzņēmuma tēls

Ražojot 100% zaļu elektroenerģiju no saules, jūs samazināsiet uzņēmuma CO2 radīto emisiju apjomu, veicināsit uzņēmuma reputāciju un piesaistīsiet zaļi domājošus klientus, partnerus un motivētus darbiniekus.

Gudrs, ilgtspējīgs ieguldījums

Ieguldījums saules enerģijas risinājumos ir gan stabils, gan uzticams. Tas uzlabo ēkas energoefektivitātes klasi un palielina tās tirgus vērtību, kā arī veicina uzņēmuma konkurētspēju.

Izvēlieties piemērotāko saules enerģijas risinājumu

Mēs piedāvājam trīs veidu risinājumus - Saules enerģija, Saules enerģija Plus vai PPA (elektroenerģijas pirkuma līgumu)


Saules enerģija


Pilna servisa risinājums ar jūsu ieguldījumu

Piemērots, ja esat gatavs ieguldīt un kļūt par enerģijas ražotāju

Investīcijas
Saules elektrostacijas kopējās izmaksas atbilstoši cenu piedāvājumam

Mēneša maksa
Nav

Īpašnieks
Klients

Līguma periods
Pēc saules elektrostacijas pabeigšanas un nodošanas nav saistoša līguma

Saules enerģija Plus


Pilna servisa risinājums ar ikmēneša maksājumu

Piemērots, ja vēlaties sākt izmanot saules enerģiju ar zemākām sākotnējām investīcijām

Investīcijas
Pirmā iemaksa

Mēneša maksa
Saskaņā ar piedāvājumu

Īpašnieks
Enefit līdz pēdējās mēneša maksas veikšanai

Līguma periods
3-5 gadi

PPA (elektroenerģijas pirkuma līgums)


Saražotās saules enerģijas izmantošanas iespēja

Piemērots, ja vēlaties sākt izmantot saules enerģiju bez sākotnējām izmaksām un operatīvās atbildības

Investīcijas
0 EUR

Mēneša maksa
Par mēnesī saražoto elektroenerģiju

Īpašnieks
Enefit

Līguma periods
15-25 gadi


Saules enerģija un Saules enerģija Plus

Saules enerģijas risinājums sniedz iespēju ieguldīt savus līdzekļus, neuzņemoties ilgtermiņa saistības. Savukārt Saules enerģija Plus ir piemērots, ja nevēlaties veikt tulītējas lielas investīcijas un ērtāk ir veikt ikmēneša maksājumu.

Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes saules paneļus un invertorus, 25 gadu efektivitātes garantiju un pilna servisa risinājumu. Mūsu speciālisti atbalsta ik uz soļa - no aprēķinu veikšanas, koncepcijas izstrādes līdz sistēmas nodošanai ekspluatācijā.


Četri soļi ceļā uz saules enerģijas risinājumu


1

Mēs plānojam

Mēs rūpīgi izanalizēsim, kopā ar jums atradīsim labāko risinājumu saules enerģijas izmantošanai un noslēgsim līgumu.

2

Mēs projektējam

Mēs projektējam saules enerģijas sistēmu, piesakāmies nepieciešamajām atļaujām un nodrošinām visas nepieciešamās sistēmas sastāvdaļas.

3

Mēs uzstādām

Uz ēkas jumta vai īpašuma teritorijā uzstādām saules elektrostaciju un nododam to jums.

4

Jūs ražojat

Jūs ražojat 100% zaļu elektrību un izbaudiet lētāku elektrību.PPA (elektroenerģijas pirkuma līgums)

PPA ir unikāls pilna servisa risinājums Latvijas tirgū. Uz jūsu ēkas jumta vai jūsu īpašumā mēs uzstādīsim saules elektrostaciju un pārdosim tajā saražoto elektrību jūsu uzņēmumam. Mēs būsim atbildīgi par elektrostacijas darbību un tās uzturēšanu.

Šis pakalpojums ietver finansēšanu, projekta sagatavošanu, apkalpošanu, garantijas un apdrošināšanu. 

PPA līgums ļauj noteikt elektroenerģijas cenu visā līguma darbības laikā, tādējādi nodrošinot stabilas izmaksas, kuras ir zemākas par kopējām elektrības izmaksām šobrīd.


Pieci soļi ceļā uz saules enerģijas risinājumu


1

Mēs plānojam

Kopā mēs atradīsim labāko risinājumu saules enerģijas izmantošanai un noslēgsim līgumu

2

Mēs projektējam

Mēs projektējam saules enerģijas sistēmu, piesakāmies nepieciešamajām atļaujām un nodrošinām visas nepieciešamās sistēmas sastāvdaļas.

3

Mēs uzstādām

Uz ēkas jumta vai īpašuma teritorijā uzstādām saules elektrostaciju un nododam to jums.

4

Jūs ražojat

Jūs ražojiet 100% zaļu elektrību un izbaudiet lētāku elektrību.

5

Mēs apkalpojam

Mēs apkalposim sistēmu visā līguma darbības laikā. Ja jums ir kādi jautājumi, mēs esam tikai viena zvana attālumā.Kāpēc izvēlēties Enefit kā partneri?

 • Garantēta kvalitāte
  Papildu vērtīgajām zināšanām mēs piedāvājam aprīkojumu no TOP 5 pasaules vadošajiem ražotājiem, un saules paneļu uzstādīšanu veic pieredzējuši speciālisti.
 • Ilggadēja garantija
  Mūsu piedāvātajiem saules paneļiem ir 12 gadu garantija, saules invertoram – 5 gadu un montāžas darbiem – 2 gadu garantija. Tāpat Enefit nodrošina saules paneļiem 25 gadu efektivitātes garantiju.
 • Individuāla pieeja
  Mēs analizēsim jūsu uzņēmuma elektrības patēriņu un, balstoties uz analīzi, izstrādājam atbilstošu piedāvājumu.
 • Pilna servisa pakalpojums
  Mūsu eksperti par visu parūpēsies. Sakārtosim visu - sākot no elektroenerģijas patēriņa datos balstīta piedāvājuma izstrādes, dokumentu sakārtošanas līdz saules paneļu uzstādīšanai.
 • Uzticams partneris
  "Enefit" ir Igaunijas nacionālas energokompānijas meitas uzņēmums ar 14 gadu pieredzi Latvijas tirgū. Mēs garantējam, ka šodien un nākamajos gados būsim šeit. Esam ne tikai uzticams, bet arī pieredzējis partneris, jo veicam saules paneļu projektu realizāciju Baltijas mērogā. Šobrīd esam uzstādījuši vairāk nekā 80 000 saules paneļu.

Realizētie projekti


Katra saules elektrostacija ir pielāgots risinājums, un tā tiek projektēta atbilstoši ēkas specifikai un klienta vajadzībām.


Piensaimniecības ferma Igaunija

Uz piensaimniecības fermas jumta mēs uzstādījām saules elektrostaciju ar kopējo jaudu 174 kW, kas sastāv no 644 saules paneļiem. Šis ir Saules enerģija Plus risinājums, kurā klientam nav jāveic lielas sākotnējās investīcijas, un saražotā elektroenerģija klientam var būt lētāka nekā no tīkla iepirktā elektroenerģija. Arī saules enerģijas cena ir fiksēta visam līguma periodam, tāpēc, jo vairāk pieaugs elektroenerģijas biržas cena nākotnē, jo lielāks būs klienta ietaupījums. Uzstādītā sistēma sedz aptuveni 15% no klienta kopējā gada elektroenerģijas patēriņa, ieskaitot vairāk nekā pusi no uzņēmuma ikdienas patēriņa laika periodā no aprīļa līdz augustam.

Tipogrāfija Igaunija

Tipogrāfijas teritorijā uzbūvējām saules elektrostaciju ar kopējo jaudu 216 kW, kas sastāv no 800 saules paneļiem. Uzstādītā sistēma sedz 20% no tipogrāfijas kopējā gada elektroenerģijas patēriņa un aizņem gandrīz 3000 m2 zemes. Šis arī ir Saules enerģija Plus risinājums.

Tirdzniecības centrs Igaunija

Uz tirdzniecības centra jumta mēs uzstādījām 560 saules baterijas ar kopējo jaudu 151 kW. Uzstādītā sistēma sedz 4% no centra gada elektroenerģijas patēriņa. Projektu sarežģīja daudzlīmeņu jumts ar vairākām ventilācijas lūkām. Lai nodrošinātu drošību un jumta nestspēju, mēs veicām nepieciešamos projektēšanas aprēķinus.

Zušu tirdzniecības uzņēmums Igaunija

Mēs uzbūvējām 230 kW saules elektrostaciju uz zušu tirdzniecības uzņēmuma jumta un tā teritorijā, kas ļauj uzņēmumam mazināt elektroenerģijas tirgus cenu pieauguma risku, jo līgumā uz 25 gadiem ir fiksēta izdevīga elektroenerģijas cena. Uzstādītā saules elektrostacija sedz visas zivju audzēšanas elektroenerģijas vajadzības un sniedz iespēju pārējo saražoto elektrību nodot tīklā. Šis ir PPA (elektroenerģijas pirkuma līgums) risinājums.