icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Saules enerģijas risinājumi

Samaziniet elektrības izmaksas, ražojot 100% zaļu enerģiju

Ilgtermiņa ieguvums un papildu pievienotā vērtība Jūsu uzņēmumam

Ar saules enerģijas risinājumu uzņēmums, ražojot 100% tīru enerģiju, iegūst tūlītēju elektroenerģijas cenu un radīto CO2 emisiju samazinājumu, kā arī paaugstina sava biznesa attīstības iespējas un uzņēmuma atbilstību stingrākām ilgtspējīgas darbības prasībām nākotnē.

Mēs nodrošinām pilnu saules enerģijas risinājumu visdažādākās specifikas ēkām. Baltijas mēroga pieredze atjaunīgās enerģijas risinājumos ļauj piedāvāt tirgū zemākās uzstādīšanas izmaksas, efektīvākos risinājumus un nomaksas iespējas.

Apskatīt piedāvātos risinājumus

Kāpēc saules enerģijas risinājums ir gudra investīcija?


Enerģijas izmaksu samazinājums

Saules elektrostacija samazina elektroenerģijas izmaksas līdz 70%. Tās samazinās ne tikai uz Sadales tīkla komponentes rēķina, bet arī uz elektrības dienas cenu rēķinā - stundās, kad elektrības cena biržā ir visaugstākā, izmantosiet pašu ražoto enerģiju.

Peļņas avots

Vidējais sistēmas atmaksāšanās laiks ir 8-10 gadi. Ar kapitālieguldījuma atmaksāšanos, saules elektrostacijas kļūst par ienākuma avotu ar zemām operatīvajām izmaksām.

CO2 emisiju samazinājums

CO2 emisiju apjoms ietekmē uzņēmuma ilgtspējas reitingu, kas ir svarīgs ne tikai 2050. gada mērķu izpildei, bet arī jau šodien tiek ņemts vērā, izvērtējot uzņēmuma kredītreitingu.

Zaļi domājoša uzņēmuma tēls

Nepieņemot ilgtspējīgus lēmumus, bizness riskē zaudēt klientu, sadarbības partneru, un darbinieku uzticību. 7 no 10 patērētājiem vēlas iegādāties ilgtspējīgi domājoša uzņēmuma produktus (pēc Hārvardas biznesa pārskata aptaujas).

Gudrs, ilgtspējīgs ieguldījums

Ieguldījums saules enerģijas risinājumos ir gan stabils, gan uzticams. Tas uzlabo ēkas energoefektivitātes klasi un palielina tās tirgus vērtību, kā arī veicina uzņēmuma konkurētspēju.

Izvēlieties piemērotāko saules enerģijas risinājumu savam uzņēmumam

Mēs piedāvājam trīs veidu risinājumus - Saules enerģija, Saules enerģija Plus vai PPA (elektroenerģijas pirkuma līgumu)


Saules enerģija


Pilna servisa risinājums ar jūsu ieguldījumu

Investīcijas
Jūsu ieguldījums

Mēneša maksa
Nav

Īpašnieks
Klients

Līguma periods
Pēc saules elektrostacijas pabeigšanas un nodošanas nav saistoša līguma

Saules enerģija Plus


Pilna servisa risinājums ar ikmēneša maksājumu

Investīcijas
Pirmā iemaksa (0-20%)

Mēneša maksa
Nomaksa (3-5 gadi)

Īpašnieks
Klients

Līguma periods
3-5 gadi

PPA (elektroenerģijas pirkuma līgums)


Pilna servisa risinājums bez Jūsu ieguldījuma

Investīcijas
0 EUR

Mēneša maksa
Par mēnesī saražoto elektroenerģiju

Īpašnieks
Enefit

Līguma periods
5-25 gadi


Saules enerģija un Saules enerģija Plus

Saules enerģija risinājums sniedz iespēju ieguldīt savus līdzekļus, neuzņemoties ilgtermiņa saistības. Savukārt Saules enerģija Plus ir piemērots, ja vēlaties sākt izmanot saules enerģiju ar zemākām sākotnējām investīcijām.

Mēs piedāvājam aprīkojumu no TOP 5 pasaules vadošajiem ražotājiem, 25 gadu efektivitātes garantiju un pilna servisa risinājumu. Mūsu speciālisti atbalsta ik uz soļa - no aprēķinu veikšanas, koncepcijas izstrādes līdz sistēmas nodošanai ekspluatācijā.


Pieci soļi ceļā uz saules enerģijas risinājumu


1

Projekta attīstīšana

Mēs rūpīgi izanalizēsim, kopā ar jums atradīsim labāko risinājumu saules enerģijas izmantošanai un noslēgsim līgumu.

2

Finansēšana

Mēs piedāvājam nomaksas iespējas uz periodu līdz 72 mēnešiem.

3

Izbūve

Mēs nokārtosim visu, sākot no projekta izveides, atļauju kārtošanas līdz nodošanai jums.

4

Ražošana

Jūs ražojiet 100% zaļu elektrību un izbaudiet lētāku elektrību.

5

Saražotās enerģijas atpirkšana

Mēs atpirksim jūsu saražoto, bet pašpatēriņam neizmanto enerģiju par biržas cenām.PPA (elektroenerģijas pirkuma līgums)

PPA ir unikāls pilna servisa risinājums Latvijas tirgū. Uz jūsu ēkas jumta vai jūsu īpašumā mēs uzstādīsim saules elektrostaciju un pārdosim tajā saražoto elektrību jūsu uzņēmumam. Mēs būsim atbildīgi par elektrostacijas darbību un tās uzturēšanu.

Šis pakalpojums ietver finansēšanu, projekta sagatavošanu, apkalpošanu, garantijas un apdrošināšanu. 

PPA līgums ļauj noteikt elektroenerģijas cenu visā līguma darbības laikā, tādējādi nodrošinot stabilas izmaksas, kuras ir zemākas par kopējām elektrības izmaksām šobrīd.


Četri soļi ceļā uz saules enerģijas risinājumu


1

Projekta attīstīšana

Mēs rūpīgi izanalizēsim, kopā ar jums atradīsim labāko risinājumu saules enerģijas izmantošanai un noslēgsim līgumu.

2

Izbūve

Mēs nokārtosim visu, sākot no projekta izveides, atļauju kārtošanas līdz nodošanai jums.

3

Ražošana

Jūs ražojiet 100% zaļu elektrību un izbaudiet lētāku elektrību.

4

Apkalpošana

Mēs apkalposim sistēmu visā līguma darbības laikā. Ja jums ir kādi jautājumi, mēs esam tikai viena zvana attālumā.Kāpēc izvēlēties Enefit kā partneri?

 • Garantēta kvalitāte
  Papildu vērtīgajām zināšanām mēs piedāvājam aprīkojumu no TOP 5 pasaules vadošajiem ražotājiem, un saules paneļu uzstādīšanu veic pieredzējuši speciālisti.
 • Ilggadēja garantija
  Mūsu piedāvātajiem saules paneļiem ir 12 gadu garantija, saules invertoram – 10 gadu un montāžas darbiem – 2 gadu garantija. Tāpat Enefit nodrošina saules paneļiem 25 gadu efektivitātes garantiju.
 • Individuāla pieeja
  Mēs analizēsim jūsu uzņēmuma elektrības patēriņu un, balstoties uz analīzi, izstrādājam atbilstošu piedāvājumu.
 • Pilna servisa pakalpojums
  Mūsu eksperti par visu parūpēsies. Sakārtosim visu - sākot no elektroenerģijas patēriņa datos balstīta piedāvājuma izstrādes, dokumentu sakārtošanas līdz saules paneļu uzstādīšanai.
 • Uzticams partneris
  Enefit ir Igaunijas nacionālas energokompānijas meitas uzņēmums ar 15 gadu pieredzi Latvijas tirgū. Mēs garantējam, ka šodien un nākamajos gados būsim šeit. Esam ne tikai uzticams, bet arī pieredzējis partneris. Baltijā esam uzstādījuši jau vairāk nekā 530 saules enerģijas sistēmu, un jau vairāk nekā 150 Latvijas mājsaimniecību sadarbībā ar Enefit ir kļuvušas par saules enerģijas mājražotājām.

Realizētie projekti


Katra saules elektrostacija ir pielāgots risinājums, un tā tiek projektēta atbilstoši ēkas specifikai un klienta vajadzībām.


Piensaimniecības ferma Igaunija

Uz piensaimniecības fermas jumta mēs uzstādījām saules elektrostaciju ar kopējo jaudu 174 kW, kas sastāv no 644 saules paneļiem. Šis ir Saules enerģija Plus risinājums, kurā klientam nav jāveic lielas sākotnējās investīcijas, un saražotā elektroenerģija klientam var būt lētāka nekā no tīkla iepirktā elektroenerģija. Arī saules enerģijas cena ir fiksēta visam līguma periodam, tāpēc, jo vairāk pieaugs elektroenerģijas biržas cena nākotnē, jo lielāks būs klienta ietaupījums. Uzstādītā sistēma sedz aptuveni 15% no klienta kopējā gada elektroenerģijas patēriņa, ieskaitot vairāk nekā pusi no uzņēmuma ikdienas patēriņa laika periodā no aprīļa līdz augustam.

Tipogrāfija Igaunija

Tipogrāfijas teritorijā uzbūvējām saules elektrostaciju ar kopējo jaudu 216 kW, kas sastāv no 800 saules paneļiem. Uzstādītā sistēma sedz 20% no tipogrāfijas kopējā gada elektroenerģijas patēriņa un aizņem gandrīz 3000 m2 zemes. Šis arī ir Saules enerģija Plus risinājums.

Tirdzniecības centrs Igaunija

Uz tirdzniecības centra jumta mēs uzstādījām 560 saules baterijas ar kopējo jaudu 151 kW. Uzstādītā sistēma sedz 4% no centra gada elektroenerģijas patēriņa. Projektu sarežģīja daudzlīmeņu jumts ar vairākām ventilācijas lūkām. Lai nodrošinātu drošību un jumta nestspēju, mēs veicām nepieciešamos projektēšanas aprēķinus.

Zušu tirdzniecības uzņēmums Igaunija

Mēs uzbūvējām 230 kW saules elektrostaciju uz zušu tirdzniecības uzņēmuma jumta un tā teritorijā, kas ļauj uzņēmumam mazināt elektroenerģijas tirgus cenu pieauguma risku, jo līgumā uz 25 gadiem ir fiksēta izdevīga elektroenerģijas cena. Uzstādītā saules elektrostacija sedz visas zivju audzēšanas elektroenerģijas vajadzības un sniedz iespēju pārējo saražoto elektrību nodot tīklā. Šis ir PPA (elektroenerģijas pirkuma līgums) risinājums.


Saistītas tēmas


Zaļā enerģija

100% no atjaunīgiem energoresursiem ražota elektroenerģija Jūsu uzņēmumam

Uzzināt vairāk

Saules enerģija mājai

100% zaļa enerģija un par 50% mazāki elektrības rēķini

Uzzināt vairāk