icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Mēs augam šodien, lai veidotu zaļāku nākotni jau rīt

Veidosim enerģijas nozares nākotni kopā


Mūsu darbam un idejām ir spēks – kopā esam 4 500 enerģijas varoņi piecās valstīs, kas katru dienu strādā, lai radītu zaļus un inovatīvus jaunās paaudzes risinājumus enerģētikā.

Mūsu mērķis ir ne tikai sasniegt nulles emisiju līmeni, bet arī būt par labāko klientu sabiedroto ceļā uz ilgtspēju.


Apskati aktuālās vakances

Kāpēc Enefit?

Esi daļa no enerģijas varoņu komandas


Kamēr ikdienā cenšamies būt labākais klientu sabiedrotais ceļā uz zaļāku nākotni, tikmēr brīvajā laikā rīkojam dažādus pasākumus, lai kopīgi atpūstos, uzlādētos un uzturētu enerģisku komandas garu. Mēs ticam, ka komandā spējam vairāk!

Audz kopā ar mums


Personīgā un profesionālā attīstība ir ļoti svarīgs sevis pilnveidošanas aspekts. Mūsu enerģijas varoņus iedrošinām augt, regulāri piedāvājot iespējas apgūt jaunas prasmes un zināšanas.

Saņem konkurētspējīgu atalgojumu


Visiem enerģijas varoņiem nodrošinām konkurētspējīgu un taisnīgu atalgojumu, kas tiek regulāri pārskatīts, lai atbilstu darbinieka profesionālajām prasmēm un sniegtajam ieguldījumam.


Izvēlies sev piemērotāko darba vidi


Mūsu komandai nodrošinām ierīces un dažādus viedos digitālos rīkus, kas sniedz iespēju darba pienākumus pilnvērtīgi veikt arī attālināti. Mums ir svarīgi, lai tu justos labi - neatkarīgi no tā, kur un ar kādu ierīci tu strādā.

Radi ietekmi


Ikkatra pārmaiņa sākas ar cilvēkiem, tāpēc mēs regulāri aicinām enerģijas varoņus paust savu viedokli un dot artavu uzņēmuma attīstībā, lai kopā sasniegtu uzstādītos mērķus.


Uzsāc savu karjeru

Vēlies uzsākt savas profesionālās gaitas enerģētikas nozarē? Piedāvājam gan prakses, gan darba iespējas kā studentiem, tā speciālistiem, kuri vēlas mainīt karjeras virzienu. Pie mums, Enefit Latvija, savas spējas var pierādīt un sniegt ieguldījumu tādās jomās, kā:


 • Inženierija un tehniskās zinātnes
 • Pārdošana un jaunu klientu piesaiste
 • Biznesa analītika
 • Norēķini
 • Klientu apkalpošana
 • Projektu vadība
 • Mārketings
 • Sabiedriskās attiecības

Pieejamās vakances

Pievienojies kādā no pozīcijām, sūtot e-pastu uz [email protected]Neatradi sev piemērotu vakanci?

Ja esi ieinteresēts/-a strādāt vai nākt praksē pie Enefit, tad aicinām sūtīt savu pieteikumu un CV mums uz e-pastu [email protected].

Arī citi Eesti Energia grupas uzņēmumi ir gatavi piedāvāt darba iespējas. Ja vēlies gūt darba pieredzi ārpus Latvijas, aicinām sazināties ar grupas personāla atlases daļu e-pastā [email protected].

Pie mums ir viss, lai darītu darbu, kas izmainīs enerģētikas nozari un veidos zaļāku nākotni!

 • Vairāk nekā 15 gadu pieredze Latvijas enerģētikas tirgū un vairāk nekā 80 gadu pieredze elektroenerģijas ražošanā
 • Darbība piecās valstīs – Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Polijā un Somijā
 • Otrs lielākais elektroenerģijas tirgotājs Latvijā
 • Vadošais atjaunīgās enerģijas ražotājs Baltijas jūras reģionā
 • Pilnīgu un viedu risinājumu izstrādātājs un nodrošinātājs klientam
Uzzini vairāk par Enefit