icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Par mums

Kopā radām jaunu enerģiju

Enefit

Enefit ir Baltijā lielākā elektrības ražotāja Eesti Energia meitas uzņēmums un ir otrs lielākais enerģijas tirgotājs Latvijā ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi. Līdzās tirgū plašākajam enerģijas iegādes produktu klāstam Enefit piedāvā arī tehniskos risinājumus un atbalsta instrumentus energoefektivitātes paaugstināšanai.


Enefit vēsture

2006
Enefit uzsāk darbību Latvijā
2008
Enefit klientu skaits sasniedz 100 uzņēmumu
2011
"Zaļās" enerģijas produkta ieviešana, koģenerācijas spēkstacijas būvniecība Valkā
2013
Enefit klientu skaits sasniedz vairāk nekā 1500 uzņēmumu
2016
Enefit svin 10 gadu jubileju
2017
Enefit uzsāk dabasgāzes tirdzniecību uzņēmumiem
2018
Enefit piedāvā tehniskos risinājumus un atbalsta instrumentus energoefektivitātes paaugstināšanai
2019
Enefit uzsāk privātpersonu apkalpošanu


Eesti Energia

Enefit ir Igaunijas nacionālās kompānijas AS Eesti Energia meitas uzņēmums. Eesti Energia ir enerģētikas uzņēmumu grupa, kas ir lielākais enerģijas un viens no lielākajiem atjaunojamās enerģijas ražotājiem Baltijā, iegūstot elektrību no degslānekļa, vēja, biomasas un jauktiem sadzīves atkritumiem.

Grupa apvieno vairāk nekā 20 uzņēmumus un nodarbina aptuveni 5 800 cilvēku.

Kompānija ar Enefit zīmolu darbojas ne tikai Latvijā un Igaunijā, bet arī Lietuvā, Polijā, Somijā, Zviedrijā, kā arī Vācijā, Jordānijā un ASV.


Mūsu klienti

Biznesa klienti

Pašlaik Enefit visā Latvijā nodrošina elektrību vairāk nekā 2000 biznesa klientiem. Savukārt dabasgāzes pārdošanas portfelis ietver vairāk nekā 300 uzņēmumu.

Privātpersonas

Biznesa klientu apkalpošanā gūto pieredzi un labāko Skandināvijas tirgus praksi Enefit tagad piedāvā arī Latvijas mājsaimniecībām.

Noskaidro, ko varam piedāvāt Tavam mājoklim!


Mūsu komanda

Enefit komandu veido dažādu nozaru speciālisti, kuri nodrošina profesionālu un operatīvu atbalstu Enefit klientiem visos enerģijas jautājumos.

Enefit misija: nodrošināt klientu vajadzībām pielāgotus un efektīvus enerģijas risinājumus, vienlaikus palielinot atjaunojamās enerģijas ražošanu un veicinot rūpes par vidi.