icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Elektroauto uzlāde

Enefit Volt uzlādes iekārtas mājai

Elektroauto zaļākai nākotnei

Elektroauto palīdz padarīt apkārtējo vidi un gaisu, ko ikdienā elpojam, ievērojami tīrāku. Elektroauto izmantošana nozīmē ne tikai virzību uz klimata neitralitāti, bet arī zemākas transporta izmaksas.


Elektroauto uzlādes iekārtas mājai - vispiemērotākais uzlādes risinājums

Lai gan vadīt elektroauto ir viegli un patīkami, uzlādes iekārtas izvēle un uzstādīšana ne vienmēr ir tik vienkārša. Mēs palīdzēsim vienkāršot sarežģītas lietas - sākot no piemērotākās iekārtas izvēles līdz tās uzstādīšanai. Sāc tagad un pārliecinies pats!

Izvēlies piemērotāko uzlādes iekārtu

Ekspertu novērtējums un piemērotākā risinājuma piedāvājums

Mēs palīdzēsim rast tev vispiemērotāko risinājumu

Zaļā elektrība, lai uzlādētu automašīnu

Izvēlies Enefit un iegādājies atjaunīgo enerģiju 10 gadus par vairumtirgus cenām!

Uzlādes risinājums gatavs lietošanai

Mēs nodrošinām ātru, kvalitatīvu un drošu uzlādes iekārtu uzstādīšanu

Elastīgas norēķinu metodes 

Mēs piedāvājam iespēju par elektroauto uzlādes staciju norēķināties ar ikmēneša maksājumu


Vieds uzlādes risinājums

Enefit Volt uzlādes pakalpojums ir vieds un ērti lietojams. Drīzumā tiks nodrošināta iespēja elektroauto uzlādes ierīces savienot ar Enefit platformu, kas ļaus lietotājiem saņemt pārskatu par mēnesī patērēto elektroenerģiju.

Vienmēr veic elektroauto uzlādi ar lielāko pieejamo jaudu. Lai to izdarītu, uzlādes risinājumam pievieno elastīgu slodzes kontroles ierīci, lai reālā laikā uzraudzītu ēkas pašreizējo elektroenerģijas patēriņu un visu neizmantoto jaudu novirzītu uz elektroauto uzlādes ierīci.

Ja uzlādes ierīce atrodas vietā, kas ir pieejama arī citām personām, autorizācija ar RFID karti sniedz iespēju ierobežot piekļuvi uzlādei.

Pilna servisa pakalpojums

Ērts un vienkāršs elektroauto uzlādes risinājums, kurā tiek iekļauta konsultācija par piemērotākās uzlādes ierīces izvēli un tās uzstādīšanu, kā arī attiecīgs pārskats par uzlādei izmantotajiem daudzumiem.


Pieci soļi uz elektroauto uzlādes staciju tavā mājāAtrodiet savu lādētāju

1

Izmanto virtuālo palīgu, lai atrastu atbilstošu uzlādes iekārtu, un nosūti mums savu pieprasījumu.

Cenas piedāvājums

2

Mēs ar tevi sazināsimies divu darba dienu laikā, lai precizētu informāciju un nosūtīsim cenas piedāvājumu.

Veiksmīgs darījums

3

Pēc piedāvājuma apstiprināšanas, nosūtīsim rēķinu, pēc kura apmaksas vienosimies par uztādīšanu.

Uzstādīšana

4

Mūsu augsti kvalificētie speciālisti uzstādīs elektroauto uzlādes iekārtu tev ērtā laikā.

Uzlādes sākšana

5

Izbaudi ērtu elektroauto uzlādi mājās. Drīz mēs pievienosim iespēju kontrolēt uzlādi, izmantojot mobilo lietotni.


Pievienojies mums ceļā līdz Nullei!

Atjaunīgās elektroenerģijas risinājumi ir ātrākais, ērtākais un vienkāršākais veids, kā samazināt siltumnīcas efektu līdz nulles līmenim.

Ļaujot zaļajai elektrībai ienākt tavā mājoklī, tu samazini gan oglekļa emisijas, gan savu ekoloģiskās pēdas nospiedumu.

Uzzini vairāk

Biežāk uzdotie jautājumi

Ja esi aizpildījis pieprasījuma veidlapu mājaslapā, mūsu pārdošanas konsultants divu darba dienu laikā sazināsies ar tevi, lai noskaidrotu vēl papildu nepieciešamo informāciju. Pēc tam konsultants nosūtīs galīgo cenas piedāvājumu un rēķinu uz e-pastu. Pēc rēķina apmaksas līgums tiek uzskatīts par noslēgtu un mēs ar tevi sazināsimies, lai vienotos par piemērotu iekārtas uzstādīšanas laiku.

Mūsu mājaslapā pārdotās elektroauto uzlādes iekārtas iespējams iegādāties tikai kopā ar uzstādīšanu. Tas ir nepieciešams, jo uzstādīšanas laikā lādētājā tiek aktivizēts 4G datu savienojums, un lādētājs tiek ir konfigurēts savienojumam ar mūsu lādētāju tiešsaistes platformu. Tas ļauj mums tuvākajā nākotnē nodrošināt noderīgas papildu funkcijas, piemēram, tiešsaistes diagnostiku, RFID kartes iestatīšanu, maksimālās uzlādes jaudas konfigurēšanu un mobilo lietotņu atbalstu.

Jā, mājaslapā pieejamos elektroauto lādētājus var iegādāties arī biznesa klienti. Šim nolūkam, līdzīgi kā privātajiem klientiem, ir jāaizpilda vietnē sniegtā pieprasījuma veidlapa, piemeklējot piemērotu uzlādes risinājumu ar virtuālo elektroauto uzlādes iekārtas izvēles palīgu. Pēc pieprasījuma iesniegšanas mūsu pārdošanas konsultants sazināsies ar tevi, lai precizētu piedāvājuma detaļas un nosūtītu galīgo cenas piedāvājumu e-pastā.

Standarta un papildu darbu salīdzināšanas tabulu lādētāja uzstādīšanai skati šeit. Ja rodas kādi papildu jautājumi, aicinām sazināties ar mūsu klientu konsultantiem.

Izskatīsim arī mājas elektrības sadales skapja un vēlamās lādētāja atrašanās vietas fotoattēlus. Uzņem fotoattēlus, ievērojot tālāk sniegtos norādījumus, un, pamatojoties uz attēlos redzamo, sniegsim novērtējumu par to, vai tas ir uzskatāms par standarta vai īpašu risinājumu. Fotoattēlus vari sūtīt uz elektriba@enefit.lv.

Apskati instrukcijas »

Ar šo fotoattēlu palīdzību vari novērtēt, vai tavas mājas sadales skapī ir vieta papildu drošinātāju uzstādīšanai, lai ierīkotu lādētāju. Precīza vietas nepieciešamība ir atkarīga arī no tā, vai uzstādāmais lādētājs ir vienfāzes vai trīsfāzu.

Ja tavā sadales skapī nav vietas drošinātājiem, tas nozīmē, ka mums ir jāsniedz precizēts uzstādīšanas cenas piedāvājums, kas ietver sevī papildu darbu sadales skapī.

Vienfāzes 7,4 kW lādētāja drošinātājs sadales skapī:

Vienfāzes 7,4 kW lādētāja drošinātājs sadales skapī:

Trīsfāzu 11 kW vai 22 kW lādētāja drošinātāji sadales skapī:

Trīsfāzu 11 kW vai 22 kW lādētāja drošinātāji sadales skapī:

Piedāvāto elektroauto uzlādes iekārtu ir iespējams iegādāties nomaksā. Nomaksas līgums ir elastīgs, un tā grozīšana, kā arī pirmstermiņa apmaksa, neradīs papildu izmaksas. Šo apmaksas risinājumu piedāvājam sadarbībā ar SIA Inbank līzings, un tas ļauj samazināt elektrības izmaksas bez lielām investīcijām.

Preču iegādes pieteikums sadarbībā ar Inbank līzings pieejams šeit. Atbildi par iespēju saņemt finansēšanas pakalpojumu, saņemsi vien pāris minūšu laikā pēc formas aizpildīšanas.


Kāpēc izvēlēties Enefit elektroauto uzlādes staciju mājai?

 • Pilns serviss. Atstāj piemērotākās uzlādes iekārtas izvēli un tehniskos darbus mūsu ziņā
  Nezini, kura stacija tavam auto ir vispiemērotākā? Izmanto mājaslapā esošo virtuālo asistentu vai sazinies ar mums. Mēs sniegsim bezmaksas konsultāciju, lai atrastu un piedāvātu labāko individuālo risinājumu. Mūsu profesionālie speciālisti palīdzēs izvēlēties lādētāju un veikt būvdarbus piemērotā laikā.
 • Elastība! Mēs piedāvājam nomaksas iespējas
  Vēlies iegādāties un uzstādīt mūsu piedāvāto risinājumu, bet ne uzreiz vienā maksājumā? Mēs piedāvājam nomaksas iespējas ar termiņu līdz 10 gadiem. Tas ļaus tev uzstādīt Enefit Volt iekārtu bez lielām sākotnējām investīcijām.
 • Profesionalitāte un garantēta kvalitāte
  Papildu vērtīgajām zināšanām un izbūvei - mēs piedāvājam profesionālu un pārbaudītu augstas klases aprīkojumu ar 2 gadu garantiju. Enefit Volt piedāvātās uzlādes stacijas ir paredzētas ilgtermiņa lietošanai. Tās aprīkotas ar RFID karšu lasītājiem, kas neļaus tās izmantot kādam, kam nav piešķirta piekļuve.
 • 100% zaļa elektroenerģija 10 gadus bez uzcenojuma
  Pieslēdz Enefit elektrību savai mājsaimniecībai un esi 100% zaļš! Izmanto atjaunīgo enerģiju, lai uzlādētu savu automašīnu. Mēs piedāvājam iegādāties papildu nepieciešamo zaļo elektrību par vairumtirgus cenām 10 gadu garumā!
 • Uzticams partneris
  "Enefit" ir Igaunijas nacionālas energokompānijas meitas uzņēmums ar 15 gadu pieredzi Latvijas tirgū. Mēs garantējam, ka šodien un arī nākamajos gados būsim šeit. Esam ne tikai uzticams, bet arī pieredzējis partneris elektroenerģijas ražošanā.