icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Zaļā enerģija

Izvēlies 100% no atjaunīgiem resursiem ražotu enerģiju!

Saudzē vidi un saglabā to nākamajām paaudzēm

Laiks rīkoties un samazināt ietekmi uz vidi, ko veicina mūsu ikdienas paradumi. Viens no vienkāršākajiem veidiem ir izvēlēties no 100% atjaunīgiem resursiem ražotu enerģiju savam mājoklim. Neatkarīgi no tā, kāds ir Tavs esošais elektrības produkts, izvēle kļūt par Zaļās enerģijas lietotāju Tavam ikmēneša elektrības rēķinam pievienos tikai 1 eiro.

Zaļā enerģija mājoklim - visērtākais un vienkāršākais veids, kā spert pirmo soli videi draudzīgāka dzīvesveida virzienā.

Aprēķini savas Zaļās enerģijas pozitīvo ietekmi uz vidi!

Norādi mājokļa vidējo mēneša elektrības patēriņu:

kWh / mēnesīTava Zaļās enerģijas pozitīvā ietekme uz vidi:

CO2 emisiju samazinājums


Nenobraukti

ar auto

Iestādīti

gadā


Izvēlies 100% no atjaunīgiem resursiem ražotu enerģiju

Esi atbildīgs pret vidi un pievieno savam elektrības produktam arī Zaļo enerģiju


Zaļā enerģija (Dažādu resursu)

Enerģija, kas ražota no dažādiem atjaunīgiem resursiem

Tikai papildu 1 eiro mēnesī elektrības rēķinā

Izvēlies zaļo enerģiju

Atjaunīgās enerģijas ražošanas procesā tiek radīts ievērojami mazāk kaitīgo CO2 emisiju. Iegādāties no atjaunīgiem resursiem ražotu enerģiju ir visērtākais un vienkāršākais veids, kā spert pirmo soli videi draudzīgāka dzīvesveida virzienā.

Kāpēc izvēlēties Zaļo enerģiju?


Saudzē vidi un saglabā to nākamajām paaudzēm

Iegādājoties Zaļo enerģiju, Tu radi pieprasījumu, kas mudina enerģijas ražotājus pārslēgties uz videi draudzīgas enerģijas ražošanu. Jo lielāks ir zaļās enerģijas lietotāju skaits, jo lielāks ir atjaunīgās enerģijas īpatsvars elektroenerģijas ražošanā un jo mazāk CO2 emisiju tiek emitētas enerģijas ražošanas procesā.

Veicini atjaunīgās enerģijas ražošanu

Jo daudzveidīgāka un izkliedētāka ir elektroenerģijas ražošana, jo drošāka ir elektroenerģijas piegāde lietotājiem. Zaļā enerģija 100% apmērā tiek ražota no atjaunīgiem enerģijas resursiem, galvenokārt no saules, vēja un hidroenerģijas. Mēs paši ražojam Zaļo enerģiju, kā arī iepērkam to no citiem elektroenerģijas ražotājiem Eiropā.

Rādi piemēru citiem

Lieto Zaļo enerģiju un rādi piemēru citiem, ka Tev rūp vides saglabāšana un solis pretī zaļākai rītdienai neprasa lielas pūles.

Biežāk uzdotie jautājumi


Zaļā enerģija tiek iegūta no atjaunīgiem energoresursiem, kas ir pieejami neierobežotā apjomā vai spēj atjaunoties ātrāk nekā tiek patērēti. Pie šādiem energoresursiem tiek pieskaitīti: vējš, ūdens, saule, zemes vai ūdens siltums, jūras viļņu enerģija, biomasa, atkritumi, notekūdeņu attīrīšanas iekārtu gāzes un biogāze. Arī Enefit pats ražo Zaļo enerģiju, kā arī iepērk to no citiem elektroenerģijas ražotājiem Eiropā.

Katrā mēnesī Zaļās enerģijas klientu patērēto kWh apjomu Enefit sedz ar izcelsmes apliecinājumiem, kuri tiek pirkti no atjaunīgās enerģijas ražotājiem. Izcelsmes apliecinājumi ir Eiropā vienīgā juridiski korektā forma kā pierādīt enerģijas izcelsmi. Tātad mūsu zaļās enerģijas klienti gan patērē zaļo enerģiju, gan arī rada pieprasījumu ražotājiem, kas tiem liek pārorientēt ražošanu uz videi draudzīgu. Visi Zaļās enerģijas klienti saņem arī Zaļās enerģijas sertifikātu.

Enefit māsas uzņēmums Enefit Green ir viens no Baltijā lielākajiem atjaunīgās enerģijas ražotājiem. Enefit Green ražo elektroenerģiju videi draudzīgā veidā, izmantojot siltumu, vēju, sauli, biomasu, ūdeni un dedzinot sadzīves atkritumus.