icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Saules paneļi

Izmanto saules enerģiju savā labā

Zemāki elektrības rēķini uzreiz

(līdz pat par 50%)

Vērtīgs ieguldījums nākotnei

(kapitāla atdeves likme – 10%)


Nomaksas iespējas

(partneris finansēšanas jomā - Swedbank)

Uzzini vairāk »
Saules paneļu kalkulators


Noskaidro, cik Tev varētu izmaksāt saules paneļu uzstādīšana! Ja vēlies uzbūvēt Saules enerģijas staciju tikai ar mērķi pārdot elektroenerģiju tīklā, lūdzu, sazinies ar mums rakstot uz [email protected]

Kā tas strādā?


Objekta apskate

katru ēku izvērtējam individuāli, lai atrastu izdevīgāko risinājumu

Līgums

vienojamies par uzstādīšanas termiņiem, apmaksas nosacījumiem un garantiju

Uzstādīšana

projektējam, veicam instalācijas darbus un pievienojam saules paneļus elektrotīklam

Dokumentācija

nokārtojam nepieciešamās atļaujas un tehnisko dokumentāciju projekta nodošanai

Saules enerģijas ražošana

mājoklis iegūst atjaunīgo enerģiju pašpatēriņam un daļēju neatkarību no tīkla
Kāpēc izvēlēties Enefit saules paneļus?

 • Samazini enerģijas izmaksas
  Ar saules paneļiem iegūtās enerģijas izmaksas ir ievērojami zemākas nekā elektrības tirgus cena, un tas ļauj būtiski samazināt elektrības rēķinu. Turklāt par sava mājokļa patērēto saules enerģiju nav jāmaksā Sadales tīkla un OIK tarifi, kas parasti veido divas trešdaļas no izdevumiem par elektrību.

 • Ilgtspējīgs risinājums
  Saules enerģija ir 100% atjaunīgā enerģija, kas nerada kaitīgu ietekmi uz vidi un ļauj samazināt Tava mājokļa ekoloģiskās pēdas nospiedumu. Vienlaikus šāds risinājums arī būtiski paaugstina īpašuma vērtību.


...
 • Pilna servisa pakalpojums
  Enefit nodrošina visus ar saules paneļu uzstādīšanu un apkalpošanu saistītos darbus – no visu projektēšanas un būvniecības darbu veikšanas, līdz nepieciešamo dokumentu sakārtošanai un iekārtu apkopei. Piedāvātie risinājumi ietver augstas kvalitātes saules paneļus no pasaules vadošajiem ražotājiem, kas ir izturējuši rūpīgu atlases procesu.

 • 25 gadu garantija
  Enefit uzstādītajiem saules enerģijas paneļiem tiek piedāvāta regulāra apkope visā līguma darbības periodā, kā arī 25 gadu garantija. Savukārt saules paneļu inventoram tiek nodrošināta piecu gadu, bet montāžas darbiem divu gadu garantija.