icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Kas jāņem vērā, pērkot un uzstādot elektroauto uzlādes staciju?

Ja tev pieder elektroauto, tad visizdevīgākais uzlādes risinājums ir privātā uzlādes stacija – tā ietaupa gan laiku, gan naudu. Tāpēc arvien vairāk elektroauto īpašnieku ierīko uzlādes stacijas savā dzīvesvietā. Lai gūtu vislielāko labumu no privātās uzlādes iekārtas, ir svarīgi pareizi sagatavoties kā izvēles, tā uzstādīšanas posmā.

Neatkarīgi no tā, vai tu dzīvo privātmājā, rindu mājā vai brīvdienu namiņā, galvenais, lai šajā īpašumā ir elektrības pieslēgums. Tālāk mēs palīdzēsim ierīkot uzlādi, nepalielinot īpašuma elektriskā pieslēguma jaudu. Iespēja veikt uzlādi mājās, izmantojot zemo elektrības tarifu naktī, ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā samazināt elektroauto uzturēšanas izmaksas.

Uzlādes risinājumu savās mājās vari īstenot divos veidos: nomājot vai iegādājoties. Nākamais solis ir atrast uzticamu un pieredzējušu uzlādes iekārtas ierīkotāju. Uzlādes staciju vēlams uzstādīt izmantojot kvalificēta speciālista pakalpojumus.

Dažas no svarīgākajām lietām, kas jāņem vērā, izvēloties un uzstādot lādētāju:

Atrašanās vieta. Vietai, kas paredzēta elektroauto uzlādes stacijai, jābūt viegli pieejamai, ar labu ventilāciju, sausai. Parasti piemērotākās vietas ir iekšpagalms, garāža vai autostāvvieta. Tāpat jācenšas lādētāju novietot pēc iespējas tuvāk elektrības sadales skapim, lai samazinātu uzstādīšanas izmaksas.

Elektrosistēmas jauda. Mājas elektrosistēmai jāspēj nodrošināt lādētāja darbināšanai nepieciešamo jaudu. Daudzas elektrosistēmas, īpaši vecākās ēkās vai vasarnīcās, var nebūt piemērotas ilgstošai un nepārtrauktai strāvai. Tādējādi enerģijas sistēma tiek pārslogota ar pārāk lielu strāvas daudzumu, kas var izraisīt enerģijas padeves pārtraukumus.

Pareizs zemējums. Elektroauto lādētājam jābūt pareizi sazemētam – gluži kā jebkurai citai elektriskajai ierīcei. Zemējums ir noteicošais drošības faktors, kas palīdz novadīt sistēmu zemē īssavienojuma vai bīstami lielas strāvas gadījumā.

Ilgtspēja. Tehnoloģijas gadu gaitā turpina attīstīties un tirgū parādās inovatīvāki risinājumi. Ja tu jau iepriekš zini, ka nākotnē vēlēsies braukt ar elektroauto, kas ir jaudīgāks par to, kas tev pieder šobrīd, ir vērts rūpīgi apdomāt savu pirkumu un izvēlēties lādētāju, kas ir ērti pielāgojams, savietojams ar dažādiem uzlādes standartiem un kas spēj uzturēt augstāku uzlādes jaudu.

Kas ir pilna servisa noma?

Uzlādes stacijas iegādes alternatīva ir noma. Noma ir labs risinājums, kas ļauj iegūt uzlādes staciju mājās, neieguldot visus līdzekļus vienā reizē. Tas vēl vairāk samazina elektroauto izmaksas salīdzinājumā ar iekšdedzes dzinēja auto.

Mēs piedāvājam ērtu viedo lādētāju pilnu nomas servisu, kas ietver:

  • Elektroauto lādētāju. Uzlādes stacija ar 22 kW jaudu, veicot stundu ilgu uzlādi, vidējam elektromobilim ļaus nobraukt 100 km (ja automašīna spēj darboties ar šādu uzlādes ātrumu).
  • Uzstādīšanu. Uzstādīšanas laikā mūsu elektriķis vispirms iepazīsies ar ēkas elektrosistēmu, lai droši noteiktu maksimālo uzlādes jaudu lādētājam. Tad mēs pieslēgsim lādētāju elektrības sadales skapim, uz sienas vai brīvi stāvoša statīva uzmontēsim uzlādes staciju un veiksim visus nepieciešamos sistēmas pielāgojumus.
  • Uzturēšanu. Tāpat mēs parūpēsimies par turpmākajām lādētāja apkopēm. Tas nozīmē, ka lādētāja tehniskas kļūmes gadījumā mēs to salabosim vai aizstāsim, cik ātri vien iespējams un bez papildu maksas. Ja tev ir kādi jautājumi, mūsu klientu atbalsta dienests ir pieejams visu diennakti un sasniedzams zvanot +371 6000 0055 vai rakstot e-pastu uz [email protected].

Kāpēc Enefit pilna servisa uzlādes risinājums ir vieds?

Tā ir mūsu uzlādes lietotne, kas automātiski nāk kopā ar Enefit Volt, kad pērkat vai nomājat elektroauto lādētāju. Viedā uzlāde automātiski seko līdzi biržai un lādē brīžos, kad elektroenerģijas cena ir viszemākā. Tā būtiski ļauj ietaupīt izmaksas par elektrību.

Kā darbojas viedā lietotne?

Vispirms tev lietotnē jāievada nepieciešamā informācija, piemēram, tava elektroauto baterijas ietilpība kilovatos, vēlamais ikdienas uzlādes apjoms un uzlādes beigu laiks. Tad lietotne aprēķina tev piemērotāko uzlādes grafiku, uz ko balstoties sāk un beidz uzlādi. Šādā veidā tev nav jāuztraucas par, kad ir finansiāli izdevīgākais uzlādes brīdis un vari viegli atpelnīt nomas maksu.

Visbeidzot, bet kas ir ne mazāk svarīgi – ar pilna servisa nomu tev nebūs jāuztraucas, ka lādētājam “beigsies termiņš”. Šis variants ir patiesi orientēts uz nākotni, piemērots visiem elektriskajiem auto neatkarīgi no to modeļa un ražotāja. Mēs nodrošināsim, ka tavs lādētājs nebūs novecojis, mēs atjaunināsim lādētāja programmatūru un mēs piedāvāsim iespēju nākotnē lādētāju nomainīt.

Ja tev radusies interese, aicinām apmeklēt Enefit mājas lapu un aizpildīt pieteikuma formu, lai varam ar tevi sazināties. Ja tev ir radušies kādi jautājumi, mēs priecāsimies palīdzēt rast atbildes. Lai to izdarītu, aicinām pie mums uz bezmaksas konsultāciju un mēs kopā atradīsim tev vislabāko uzlādes risinājumu.