icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

No 1. jūlija Enefit piedāvā papildu iespējas rēķinu apmaksai

Norēķināties par elektrību Enefit klientiem tagad ir kļuvis vēl ērtāk un vienkāršāk!

Papildus esošajām iespējām saņemt un apmaksāt elektrības rēķinu e - pastā, “Mans Enefit” pašapkalpošanās portālā un “Enefit Latvija” mobilajā lietotnē, Enefit klienti no 1. jūlija var pieslēgt arī E – rēķina pakalpojumu vai apmaksāt rēķinu tirdzniecības vietās, izmantojot svītrkodu.

E – rēķins

Izvēloties E – rēķina pakalpojumu savā internetbankā, rēķinu apmaksai var pieslēgt automātisko maksājumu un tādejādi ietaupīt laiku maksājumu veikšanai. Katru mēnesi banka automātiski veiks maksājumu precīzi par to summu, kas ir norādīta Enefit rēķinā.

Pēc pieslēgšanas, rēķinus savā e-pastā klients vairs nesaņems, bet varēs tos kā līdz šim apskatīt “Enefit Latvija” mobilajā lietotnē, pašapkalpošanās vietnē “Mans Enefit”, kā arī savā internetbankā vai rekini.lv.

Automātisko rēķinu apmaksu var pieslēgt šādu banku klienti: Swedbank, Citadele, Luminor, Industra Bank. SEB bankas klientiem šī iespēja būs pieejama sākot ar 15. jūliju.

Svītrkods

Ja ir vēlme rēķinu apmaksāt, izmantojot svītrkodu, tad to iespējams izdarīt Latvijas pasts, Narvesen, Maxima, Top!, Mego veikalos. Svītrkods atrodams uz Enefit rēķina.

Kā izmantot svītrkodu?


1

Apmeklējiet kādu no tirdzniecības vietām: Latvijas pasts, Citadele banka, Narvesen, Maxima, Top! vai Mego.

2

Svītrkods ir jāuzrāda tirdzniecības vietas kasierim vai pašapkalpošanās kasēs.

3

Svītrkodu var uzrādīt drukātā vai elektroniskā veidā izmantojot viedtālruni.

4

Kasieris noskenēs svītrkodu un maksājuma informācija tiks automātiski ievadīta sistēmā. Apstipriniet maksājumu un veiciet apmaksu.