icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Enefit atzīmē 18 gadus Latvijā

Maijā aprit 18 gadi kopš Enefit uzsāka darbību Latvijas enerģētikas tirgū. Šo gadu laikā esam kļuvuši par otro lielāko elektroenerģijas tirgotāju valstī un Enefit grupa par lielāko vēja enerģijas ražotāju Baltijā. Mēs ikdienu gādājam par to, lai tīra, dabas radīta enerģija ir pieejama ikvienam. Līdztekus enerģijas tirdzniecībai un ražošanai, esam attīstījuši arī inovatīvas zaļās tehnoloģijas, uzstādot saules paneļus mājsaimniecībām un būvējot apjomīgus saules parkus uzņēmumiem. Pēdējos gados aktīvi strādājam pie elektroauto uzlādes tīkla attīstības Latvijā, kas ir lielākais visā Baltijā. Mūsu galvenā vērtība ir mūsu cilvēki – mūsdienīgi, gudri un apņēmības pilni kopā doties ceļā uz zaļāku nākotni.

Mūsu ceļš uz zaļāku nākotni nebūtu iespējams bez Jums. Paldies, ka esat ar mums kopā un palīdzat veidot zaļāku Latviju! Sasniedzot pilngadību, esam gatavi jauniem izaicinājumiem, lai radītu labāku nākotni sev un nākamajām paaudzēm.