icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Samazini auto uzlādes izmaksas līdz pat 50%, izmantojot Enefit Volt lietotni

Vai zināji, ka iespējams samazināt elektroenerģijas izmaksas par auto uzlādi, izmantojot gudrās tehnoloģijas? Lādējot automašīnu ar lādētāju, kurš saslēgts ar Enefit Volt lietotni, iespējams ietaupīt līdz pat 50% no uzlādes izmaksām. Tā ir ērti savietojama ar ikvienu elektroauto modeli, neatkarīgi no ražotāja un lietotni var izmantot gan tie, kuri elektronenerģiju iegādājās par biržas, gan fiksēto cenu. Maksimālo finansiālo ietaupījumu gūs tie lietotāji, kam ir biržas pieslēgums.

Enefit viedā uzlādes lietotne piedāvā trīs dažādus uzlādes režīmus. Pirmais, uzlāde noteiktā laikā, ieplānojot uzlādes sesijas sākuma un beigu laikus manuāli. Otrais, viedā uzlāde, kad uzlāde tiek automātiski ieplānota stundās ar zemākajām gaidāmajām Nordpool cenām – vienkārši iestatot uzlādes summu un laiku, kad nepieciešama uzlādēta automašīna. Trešais, tūlītēja uzlāde jeb lādētājs veiks pilnu elektroauto uzlādi pēc iespējas ātrāk. Lietotnē iespējams sekot līdzi uzlādes vēsturei, ērti apskatot gan patēriņu, gan izmaksas dienas, nedēļas, mēneša vai gada griezumā.

Būtiski, ka Enefit Volt viedajam lādētājam ir papildu elastīga slodzes kontrole (DLM), kas nodrošina, ka elektroauto uzlādes jauda tiek pielāgota atbilstoši ēkas enerģijas patēriņam reāllaikā, novirzot visu brīvo neizmantoto jaudu elektroauto lādēšanai. Ja patēriņš mājsaimniecībā vai uzņēmuma telpās ir mazāks, elektroauto tiek uzlādēts ar lielāku jaudu un otrādi. Tādā veidā automašīnu var uzlādēt pēc iespējas ātrāk un drošāk, neradot papildu izdevumus mājas elektrotīkla nostiprināšanai.

Pēc Enefit e-mobilitātes eksperta Daniela Treņina teiktā, viedā uzlāde padara elektroauto izmantošanu lētāku, ērtāku un vienkāršāku, jo tā ļauj uzlādei izmantot elektroenerģiju, kad cenas ir viszemākās, veicot tikai divas darbības: pievienojot un vēlāk atvienojot uzlādes kabeli. Visu pārējo jūsu vietā paveic lietotne. Šāda pieeja spēj ievērojami samazināt katra nobrauktā kilometra cenu, tādējādi būtiski paātrinot elektroauto atmaksāšanās laiku.

Plašāka informācija par Enefit Volt auto uzlādes risinājumiem pieejama: www.enefit.lv/majai/elektroauto-uzlade.

Enefit Volt viedo lietotni iespējams lejuplādēt šeit: