icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Kā notiek iegāde un izbūve?

Saules enerģija vairs nav abstrakts nākotnes ideāls, bet gan šodienas realitāte. Tieši tāpēc esam izveidojuši ceļvedi ikvienam, kas vēlas tuvāk iepazīt jau plaši pieejamo risinājumu.

Skaties video sēriju ciklu “Kaimiņu būšana” vai lasi mūsu bloga rakstus (vai arī abus!) un brīdī, kad izdomāsi saules paneļus uzstādīt savās mājās, tev nebūs jāprasa padoms kaimiņam.

Kaimiņu būšana | 4. sērija – No lēmuma līdz saules paneļu uzstādīšanai »

Kādus soļus nepieciešams veikt līdz elektroenerģijas ražošanai no saules gaismas?

1. Interese

Tevi interesē saules paneļu iegāde? Lieliski!

Aicinām aizpildīt pieteikuma formu mūsu mājaslapā www.enefit.lv/majai/saules-paneli, vadoties pēc mājokļa mēneša vidējā elektrības patēriņa.

2. Cenas piedāvājums

Pēc pieteikuma nosūtīšanas, ar tevi pāris darba dienu laikā sazināsies mūsu speciālists, lai precizētu detaļas un atbildētu uz visiem interesējošajiem jautājumiem. Tāpat aicināsim tevi atsūtīt fotoattēlus no vēlamās uzstādīšanas vietas. Fotoattēli palīdzēs mums attālināti novērtēt potenciālās montāžas iespējas.

Ja vēlēsies klātienes atzinumu par jumta atbilstību Enefit saules paneļu uzstādīšanas standartiem, ir iespējams iegādāties apsekošanas pakalpojumu par papildu maksu.

Pēc tam, kad mūsu speciālists būs pārliecinājies par tavam mājoklim piemērotāka paneļu komplekta izvēli, aicināsim izvērtēt cenu piedāvājumu.

3. Līgums un apmaksa

Pēc cenu piedāvājuma apstiprināšanas, ir nepieciešams noslēgt līgumu un veikt pirmo iemaksu, lai turpinātu tava projekta izstrādi. Gala rēķinu lūgsim apmaksāt pēc sistēmas izbūves.

4. Dokumentācija

  • Tev būs nepieciešams iesniegt pieteikumu AS “Sadales tīkls” mikroģeneratora izveidei.
  • Iespējams vajadzēs rakstisku atļauju no būvvaldes, taču tas atkarīgs no pašvaldības.
  • Ir iespēja pieteikties arī finansējumam un valsts atbalstam.
    (Piedāvājam finansēšanas iespējas sadarbībā ar SIA “Inbank”, AS “Swedbank” un AS “Luminor Bank”.)

Mēs palīdzēsim, tomēr pieteikuma iesniegšanas process gan mikroģeneratora izveidei, gan finansējumam un/vai valsts atbalstam būs jāvada tev pašam!

5. Izbūve

Mēs sagādājam nepieciešamos materiālus un veicam projektēšanas darbus. Pēc tam jau vienojamies par konkrētu laiku un dažās dienās ierīkojam visu saules paneļu sistēmu.

Vajadzētu ņemt vērā, ka pieņemot lēmumu pirkt saules paneļus šodien - tie netiks uzstādīti rīt. Process ir vienkāršs, tomēr ir jārēķinās ar dažiem mēnešiem no pirmās sarunas līdz elektrības ražošanai.

6. Elektroenerģijas ražošana

Apsveicam - saules paneļu sistēma ir uzstādīta! Pēc sistēmas izbūves mēs izsniegsim dokumentus, kas būs jāiesniedz AS “Sadales tīkls”, lai reģistrētu saules sistēmas mikroģeneratoru un pieslēgtu to kopējam tīklam.

Mēs paliekam tepat!

Nepieciešamības gadījumā būsim viena zvana vai e-pasta ziņas attālumā.

Atbildēsim uz jautājumiem, izkliedēsim neskaidrības un palīdzēsim ar dažādām tehniskām konsultācijām.