icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Kā apsaimniekotājiem pieteikt savus klientus aizsargāto lietotāju valsts atbalstam par elektrību

No 2023. gada janvāra privātpersonām, ar statusu aizsargātais lietotājs, Enefit nodrošina valsts atlaidi elektrības rēķiniem. Ja gala klientam ir aizsargātā lietotāja statuss un par elektrību tas norēķinās ar apsaimniekotāja starpniecību, tad apsaimniekotājs apkopo šo iedzīvotāju pieteikumus un anketu veidā iesniedz Enefit.

Pieteikuma anketa

Apsaimniekotājiem līdz tekošā mēneša pirmajam datumam ir jāiesniedz klientu saraksts, kuri vēlās saņemt aizsargātā lietotāja atlaidi no Enefit, sūtot sarakstu savam Enefit klientu attiecību vadītājam vai uz epastu [email protected]. Tālāk, Enefit, sadarbībā ar Būvniecības Valsts kontroles biroju (BVKB), veic datu pārbaudi un līdz mēneša 10. datumam nosūta apsaimniekotājam saraksta apstiprinājumu un atlaides summu, ko apsaimniekotājs tālāk piemēro saviem klientiem elektrības rēķinos.

Atlaižu summu apsaimniekotājam kompensē Enefit.

Lai noslēgtu vienošanos ar Enefit par kārtību, kādā nodrošināms aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojums, lūdzam apsaimniekotājus vērsties pie sava Enefit korporatīvo klientu attiecību vadītāja vai rakstīt uz [email protected]

Biežāk uzdotie jautājumi

Atlaide tiks piemērota par nākamo mēnesi pēc pieteikuma saņemšanas. Piemēram, saņemot pieteikumu 18.01.2023., nosūtīsim datus BVKB uz pārbaudi 05.02.2023., apstiprinājumu un piemērojamo atlaidi apsaimniekotāji saņems 10.02.2023. attiecīgi atlaidi piemērosim par februāra periodu marta rēķinā.

Apsaimniekotājiem ir jāiesūta saraksts ar aizsargātajiem lietotājiem līdz mēneša beigām, tad atlaide tiks piemērota par nākamo mēnesi. Apsaimniekotājam ir jāiesūta apakšlietotāju saraksts katru mēnesi.

Apsaimniekotāji aizsargāto lietotāju sarakstu sūta uz epastu – [email protected]

Iepazīsties ar aizsargātā lietotāja datu lietošanas principiem.

Uzzini vairāk »