icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Enerģijas tirgus apskats 2020. gada februāris

ELEKTRĪBAS BIRŽAS CENA Electer icom

Enerģijas tirgus apskats 2020. gada februāris
  • Elektroenerģijas patēriņš joprojām nav palielinājies silto laika apstākļu dēļ, kā arī pieaugušais ūdens rezervuāru līmenis sekmē zemas elektroenerģijas biržas cenas.
  • Elektroenerģijas cenas ir bijušas zemā līmenī jau trīs mēnešus pēc kārtas: no decembra līdz februārim.

Enerģijas tirgus apskats 2020. gada februāris

GĀZES BIRŽAS CENA GASPOOL TIRGŪ Gas icon

Enerģijas tirgus apskats 2020. gada februāris
  • Gāzes cenas ievērojami samazinājās, galvenokārt vīrusa COVID-19 ietekmē.
  • Sakarā ar lēmumu, kas tika pieņemts OPEC+ sanāksmē marta sākumā, naftas cenas strauji samazinājās, tāpēc martā tiek gaidīta ļoti labvēlīga gāzes cena.

Tirgus pārskats ir sagatavots, izmantojot Enefit analītiķiem pieejamo aktuālo tirgus informāciju. Pārskatam ir informatīvs raksturs, un tas nav uzskatāms par Enefit solījumu, priekšlikumu vai oficiālu prognozi. Enefit neuzņemas atbildību par izdevumiem vai kaitējumu, kas var rasties, izmantojot šajā tirgus pārskatā sniegto informāciju.