icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

AUDIO: “Kādā krāsā ir zaļā enerģija, un kā pieslēgties Rīgas HES?” – iepazīsti sociālo tīklu leģendas

AUDIO: “Kādā krāsā ir zaļā enerģija, un kā pieslēgties Rīgas HES?” –  iepazīsti sociālo tīklu leģendas

Skaties un klausies Enefit podkāsta “Jauna enerģija” jauno sezonu. Sarunas ar dažādu jomu ekspertiem un pieredzes stāsti, kas ļaus iepazīt interesanto enerģētikas pasaulē arī ārpus vadiem un tarifiem.

Sociālo tīklu un ziņu portālu komentāru sadaļās pastāvīgi klejo dažādi mīti un aizspriedumi par elektrību, tās iegādi un efektīvāku izmantošanu. Uz tiem visiem dažos teikumos atbildēt nav iespējams. Tādēļ sēdāmies pie viena galda ar žurnālistiem, lai saprastu – no kurienes sabiedrībā rodas dažādas spārnotas idejas un skaidrotu tipiskos pārpratumus.

Klausies jauno podkāsta ierakstu, ja arī tu kopā ar Edgaru Bāliņu vēlies noskaidrot, vai ar zaļo enerģiju teļļuks rāda labāk, kā pirkt elektrību pa tiešo no Rīgas HES un kāpēc tumsā gaisma ir lētāka!

Sarunā piedalās

  • Edgars Bāliņš, žurnālists, sarunas moderators,
  • Jānis Bethers, energouzņēmuma Enefit valdes priekšsēdētājs,
  • Ivo Butkevičs, žurnālists.

Šo sarunu vari klausīties arī