icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

AUDIO: Cilvēks sadeg neparasti...

AUDIO: Cilvēks sadeg neparasti

Ieraksts no 2019. gada sarunu festivāla “LAMPA”, Enefit un Rīgas Tehniskās universitātes kopīgi veidotās platformas “Siltumnīca”.

Paveikt vairāk, ātrāk un neapstāties pie klasiskā darba un personīgās dzīves balansa – tā ir norma, kas veicina pārstrādāšanos un liek aizmirst par ilgtspējīgu pieeju rūpēs par sevi. Zaudēta produktivitāte nozīmē arī zemāku dažādu resursu izmantošanas efektivitāti. Kas notiek ar vienu no galvenajiem Latvijas resursiem – cilvēku? Kāds ir mūsu iekšējā resursa limits, kāpēc esam darba dzīves mazohisti un kur ir mūsu izdegšanas robeža?

Arvien vairāk tiek runāts par cilvēkresursiem un par viņu izdegšanu. Katrs otrais ir sastapies ar vismaz vienu šīs diagnozes simptomu – stress, bezmiegs, aizkaitināmība. Bet vai tas vienmēr nozīmē izdegšanu?

3. Cilvēks sadeg neparasti.

Šo sarunu vari klausīties arī

No divu dienu sarunu festivāla “Lampa” programmas esam izveidojuši audio ierakstu izlasi, kas pieejama visās podkāstu straumēšanas vietnēs. Ieraksts veikts festivāla laikā, tādēļ ņem vērā, ka var gadīties kādi negaidīti trokšņi.

Diskusijā piedalās:

  • Ivars Vanadziņš, Dr.med, asoc.profesors, Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūta direktors,
  • Roberts Ķīlis, Analītisko pētījumu un stratēģiju laboratorijas līdzīpašnieks un vecākais pētnieks,
  • Jānis Bethers, Energouzņēmuma Enefit valdes priekšsēdētājs,
  • Juris Šleiers, “Digital Freedom Festival" līdzdibinātājs,
  • Zane Rostoka, RTU Personāla nodaļas vadītāja