icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

AUDIO: Energoefektīva māja - kāda tā īsti ir?

AUDIO: Energoefektīva māja - kāda tā īsti ir?

Daudz tiek runāts par energoefektīvām mājām un elektroierīcēm - tās palīdz ne vien samazināt ikmēneša elektrības rēķinu, bet arī taupīt dabas resursus. Bet kur patiešām ir vērts investēt, kas ir tā sauktie “enerģijas vampīri” un kas ir “gudrās” mājas?

Sēdāmies pie galda ar ekspertiem, lai atšķetinātu tipiskākos mītus par energoefektivitāti, dalītos pieredzē un vērtīgos padomos, kas varētu interesēt ikvienu privātmājas īpašnieku vai tos, kuri vēl ir ceļā uz savu sapņu māju.

Seko jaunajai Enefit podkāsta “Jauna enerģija” sezonai! Sarunas ar dažādu jomu ekspertiem un pieredzes stāsti, kas ļaus iepazīt interesanto un ikdienā noderīgo enerģētikas pasaulē arī ārpus vadiem un tarifiem.

Sarunā piedalās

  • Ansis Klintsons, žurnālists,
  • Gatis Lazda, energouzņēmuma “Enefit” enerģētikas risinājumu projektu vadītājs,
  • Ernests Dreimanis, bloga "Ceļš uz ģimenes māju" autors.

Šo sarunu vari klausīties arī