icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Pievienojies mums ceļā līdz Nullei!

Ātrākais ceļš līdz nulles emisijām ir zaļā elektrība

Atjaunīgās elektroenerģijas risinājumi ir ātrākais, ērtākais un vienkāršākais veids, kā samazināt siltumnīcas efektu līdz nulles līmenim.

Ļauj zaļajai elektrībai ienākt tavā mājoklī!

Norādi mājokļa vidējo mēneša elektrības patēriņu.

kWh / mēnesīTevis izlietotās zaļās elektrības pozitīvā ietekme uz vidi:

CO2 emisiju samazinājums


Nenobraukti

ar auto
Iestādīti

gadā

Kā uzsākt ceļu līdz Nullei?


Zaļā elektrība

Visērtākais un vienkāršākais veids, kā spert pirmo soli videi draudzīgāka dzīvesveida virzienā.

Saules enerģijas risinājumi

Labākais un vienkāršākais veids, kā sākt ražot 100% videi draudzīgu enerģiju, vienlaikus samazinot savus elektrības rēķinus.

Energoefektivitāte

Patērēt mazāk nav vienīgais veids, kā samazināt izmaksas par elektrību. Turklāt efektīvs enerģijas patēriņš palīdz ietaupīt resursus un samazināt CO2 emisijas.

Kāpēc Nullei ir tik liela nozīme?

Kāpēc Nullei ir tik liela nozīme

Pēdējo 70 gadu laikā ogļskābās gāzes daudzums atmosfērā ir palielinājies gandrīz 100 reizes.

CO2 un citu siltumnīcas efekta izraisošo gāzu dēļ planēta sasilst - mainās klimats, sarūk biotopi, izzūd augu un dzīvnieku sugas.

Ikviens var būt varonis

Ikviena cilvēka ikdienas paradumi var sekmēt nulles emisiju līmeņa sasniegšanu.

Tavi izvēlētie elektroenerģijas risinājumi var būt tavs ceļš pretī Nullei.

Mēs uzskatām, ka virzība uz atjaunīgo elektroenerģiju ir ātrākais, lētākais un videi draudzīgākais risinājums, oglekļa neitralitātes sasniegšanai.

Arī mēs, Enefit, esam ceļā līdz Nullei


Zaļāka elektroenerģijas ražošana

2020. gadā rekordliela daļa Eesti Energia grupas saražotās elektroenerģijas bija gūta no atjaunīgiem un alternatīviem energoresursiem. Turklāt esam apņēmušies ražošanā sasniegt Nulli līdz 2045. gadam.

Ziņas par aizvadīto gadu »

Aprites ekonomika

Mēs radām enerģiju no kaļķakmens, kokmateriālu pārpalikumiem, degslānekļa pelniem un nākotnē par izejmateriālu plānojam izmantot plastmasu un pārstrādātu riepu skaidas.

Mūsu ieguldījums vidē »

Enefit Idea Hub

Mēs esam enerģijas inovāciju līderi un attīstām jaunas tehnoloģijas, lai tās kļūtu par ērtiem, noderīgiem un videi draudzīgiem risinājumiem.

Piesaki savu ideju »

Mēs esam atbildīgi

Mēs koncentrējamies uz trīs jomām: mūsu nākotni - bērniem un jauniešiem, veselīga dzīvesveida aktualizēšanu, ilgtspējīgu un zaļu domāšanu mūsu ikdienā, kā arī sadarbojamies un atbalstām bērnu SOS ciematus Latvijā.

Mūsu ieguldījums »

Kas ir oglekļa neitralitāte un zaļā revolūcija?

Enerģētikā zaļā revolūcija nozīmē pakāpenisku pāreju uz zaļo elektroenerģiju. Izvēloties zaļo elektrību, tu samazināsi radīto CO2 emisiju daudzumu un ekoloģiskās pēdas nospiedumu jeb ietekmi, ko tu atstāj uz apkārtējo vidi.

Zaļā revolūcija uzrauga CO2 intensitāti un citu galveno siltumnīcas efektu izraisošo gāzu kopējo emisiju daudzumu. Mūsu ikdienas paradumi un darbības ietekmē to, cik daudz CO2 emisiju nonāk atmosfērā, un to, cik lielu ekoloģiskās pēdas nospiedumu mēs katrs atstāsim.