icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Jau vairāk nekā 1000 mājsaimniecības izvēlējušās Enefit

Jau vairāk nekā 1000 mājsaimniecības izvēlējušās Enefit elektroenerģiju

Pāris nedēļu laikā, kopš energokompānija Enefit sākusi elektroenerģijas tirdzniecību Latvijas mājsaimniecībām, augstā interese par uzņēmuma piedāvājumu ļāvusi strauji nostiprināt pozīcijas šajā tirgus segmentā. Pašlaik Enefit nodrošina elektroenerģiju jau vairāk nekā 1200 mājsaimniecību. Liela interese vērojama par saules paneļu uzstādīšanu, kas skaidrojams ar aizvien pieaugošo zaļās enerģijas risinājumu popularitāti.

Enefit mājsaimniecību segmentā ienācis ar diviem produktiem – Dinamisko un Fiksēto, piedāvājot elektrību par vairumtirgus cenām bez pievienota uzcenojuma par katru patērēto kilovatstundu. Gandrīz trīs ceturtdaļas jeb 73% klientu izvēlējušies fiksētu elektroenerģijas cenu, dodot priekšroku stabilitātei, vienlaikus saglabājot iespēju produktu jebkurā brīdī mainīt bez līgumsoda un citām papildu izmaksām. Novērots, ka jaunie klienti aktīvi izmanto digitālo pašapkalpošanās platformu – katrs ceturtais Enefit mājsaimniecību segmenta klients pakalpojuma saņemšanai pieteicies internetā. Enefit pakalpojumus vienlīdz lielā īpatsvarā izvēlas gan dzīvokļu, gan privātmāju iemītnieki.

“Esam pārliecinājušies, ka Latvijas elektroenerģijas tirgus ir gana aktīvs, ja klientam ir labas izvēles iespējas. Līdzās elektroenerģijas iegādei mūsu klienti novērtē iespēju izvēlēties dažādus papildu pakalpojumus. Liela interese ir par saules paneļu uzstādīšanu, apliecinot, ka patērētāji domā mūsdienīgi un progresīvi un ir gatavi ražot paši savu, apkārtējai videi draudzīgu enerģiju. Kopš ienākšanas mājsaimniecību tirgū interesi par saules enerģijas paneļu uzstādīšanu pieteikušas vairāk nekā 70 mājsaimniecības,” norāda Mārtiņš Vancāns, Enefit Mājsaimniecību segmenta vadītājs.

Enefit ir vienīgais tirgotājs, kas mājsaimniecībām piedāvā zaļās enerģijas iegādi, kā arī tā piedāvājumā ir saules enerģijas paneļu risinājumi, elektroierīču apdrošināšana un apdrošināšana pret negaidītu elektrības cenu kāpumu. Savukārt Enefit Latvija mobilajā lietotnē ikviens var ērti sekot līdzi savam patēriņam, analizēt to un pārvaldīt pieslēgtos pakalpojumus. Enefit turpinās aktīvu darbu pie mājsaimniecībām paredzēto produktu attīstības, ieviešot jaunus tehniskos pakalpojumus un energoefektivitātes risinājumus, papildus tam izstrādājot arī dabasgāzes iegādes piedāvājumu. Tādējādi ilgtermiņa perspektīvā Enefit plāno apkalpot 10% no visām Latvijas mājsaimniecībām.