icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Enefit aicina uz diskusiju "Saules enerģijas bēres vai jauns sākums?" sarunu festivālā LAMPA

Šogad jau 7. reizi Enefit ir kļuvis par sarunu festivāla LAMPA lieldraugu, kopā stiprinot demokrātijas, diskusiju un cieņpilnu sarunu kultūru Latvijā.

6. jūlijā plkst. 14:00 uz skatuves APGAISMO aicinām apmeklēt Enefit organizēto diskusiju "Saules enerģijas bēres vai jauns sākums?".

Diskusijā piedalīsies:

  • Enefit valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Vancāns,
  • Klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis,
  • AS Sadales tīkls attīstības direktors Vīgants Radziņš.

Diskusijas centrā tēma, vai ar jauno Neto norēķinu sistēmu tuvojas saules enerģijas buma noriets. Cik tālu esam līdz enerģijas uzkrāšanai? Kā elektroauto no ierobežotas auditorijas rotaļlietas padarīt par transporta nozares nākotni? Kāpēc elektrotīkla nākotnei ir svarīga ciešāka partnerība ar tā lietotājiem? Diskusijas laikā būs iespēja izteikt arī savu viedokli, piedaloties interaktīvā aptaujā. Lai uzzinātu vairāk par diskusiju un pievienotu to savam apmeklējuma plānam, dodies uz: festivalslampa.lv.

Abas pasākuma dienas – 5. un 6.jūlijā aicinām apmeklēt Enefit zaļās enerģijas telti, kurā būs iespējams uzlādēt mobilās ierīces ar videi draudzīgu enerģiju, izbaudīt vēja spēku fotostudijā un 5.jūlija vakarā plkst. 19:30 Enefit teltī apmeklēt elektroauto stāstu vakaru "(Ne)reālā dzīve ar elektroauto!?". Sarunas laikā Latvijas Radio 1 raidījuma "Digitālās Brokastis" veidotājs Artis Ozoliņš kopā ar aizrautīgiem elektroauto lietotājiem izaicinās stereotipus, novērtēs praktisko pieredzi un analizēs, cik ērts ir elektroauto ikdienā.

Piedalās:

  • Raitis Čerņavskis jeb TikTok zvaigzne @raidersraitis, elektroauto entuziasts un tehnoloģiju eksperts
  • Rolands Pūliņš, “OX Drive” klientu menedžeris
  • Lāsma Bundiķe, Enefit mārketinga un komunikācijas vadītāja, ikdienā pārvietojas ar elektroauto un tic zaļai nākotnei ar zaļu enerģiju