icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

AUDIO: Zero Waste vs. Less Waste

Podkāsts “Jauna enerģija” ir atpakaļ! Šovasar vēlamies ieskatīties 3 dažādu zaļo iniciatīvu aizkulisēs - uzzināt, kā tās radušās, par kādām tēmām šie cilvēki “deg” un kā kļūt par daļu no šīs kustības. Jaunās podkāsta sezonas vadītāja ir Laura Grēviņa, un pirmajā epizodē uz sarunu aicinām "Zero Waste Latvija" pārstāvi Mairitu Lūsi.

Lai gan Zero Waste ir skaists mērķis, uz ko tiekties, katram pašam jāizvērtē savas iespējas un jāveic dzīves ritmam un vērtībām atbilstošas izvēles. “Atkritumu šķirošana sākas iepērkoties veikalā,” atzīst Mairita, aicinot cilvēkus rūpīgi sekot līdzi, kas nonāk mūsu atkritumu tvertnēs, un no kādiem atkritumiem mēs varētu izvairīties. Īpaši sāpīga tēma ir pārtikas atkritumi, tādēļ sarunā Mairita dalās praktiskos padomos, kā no tā izvairīties.

Pievienojies Zero Waste Latvija Facebook grupai »
Sāc sekot Enefit Facebook lapai »

Šo sarunu vari klausīties arī