icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

AUDIO: Personīgo pārmaiņu stāsti

AUDIO: Personīgo pārmaiņu stāsti – kā mainīt sevi un apkārtējos?

Mēs, energokompānija «Enefit», kopā Rīgas Tehnisko universitāti un partneriem 2019. gada sarunu festivālā «Lampa» aicinājām diskutēt par pārdomātu patēriņu un atbildīgu attieksmi pret klimatu.

Klimata pārmaiņas arvien uzstājīgāk maina ikdienu, to ietekmes mazināšana ir katra iedzīvotāja atbildība, kas cieši saistīta ar resursu patēriņu. Resursi nereti tiek uztverti kā neizsmeļami, tiem netiek piešķirta liela vērtība. Tieši tādēļ mēs vēlamies cilvēkiem sniegt nepieciešamo informāciju un parādīt savus piemērus, lai veiktu pārdomātas savas ikdienas izvēles.

No divu dienu sarunu festivāla “Lampa” programmas esam izveidojuši sešu audio ierakstu izlasi, kas pieejama visās podkāstu straumēšanas vietnēs. Ieraksts veikts festivāla laikā, tādēļ ņem vērā, ka var gadīties kādi negaidīti trokšņi.

4. Personīgo pārmaiņu stāsti – kā mainīt sevi un apkārtējos?

Šo sarunu vari klausīties arī

Kas ir iedarbīgākie motivatori, lai mainītu mūsu katra individuālo un sabiedrības attieksmi un paradumus, lai būtu videi un klimatam draudzīgāki – izglītība, radikāla pieredze, vecāki un ģimene, informācijas telpa vai ikdienas darba vide?

Diskusijā piedalās:

  • Mārtiņš Vancāns, Energokompānijas Enefit mājsaimniecību segmenta vadītājs,
  • Sandris Ādminis, dzīvnieku aizstāvis,
  • Liene Bērziņa, reklāmas aģentūras "DDB Latvia" radošā direktore,
  • Ilze Jēče, veselīgas kustības pasniedzēja, sociālo pārmaiņu aktīviste,
  • Vanda Bērziņa, Latvijas skautu un gaidu centrālās organizācijas dalībniece,
  • Terēze Brence, 12. klases skolniece Rīgas 69. vidusskolā.