icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

AUDIO: 100 vēja sejas – no Monblāna līdz okeānam

Podkāsta “Jauna enerģija” 2.sezona veltīta saules un vēja uzlādētiem piedzīvojuma stāstiem. Aizraujošās sarunās tiksimies ar piedzīvojuma meklētājiem, kuru ikdienu pozitīvi mainījusi un ietekmējusi vēja un saules enerģija.

Otrajā "Saules un vēju stāsti" sērijā piedalās alpīnisma instruktori Kristīne un Kristaps Liepiņi un kaitbordiste, bērnu un jauniešu sporta skolas “Water2Snow” vadītāja Aija Ambrasa, spriež par to, kā viens un tas pats vējš vieniem var būt sabiedrotais un otriem traucēklis? Aktīvā sporta cienītāji dalās stāstos par vēja neprognozējamo dabu, kāpjot 4810m augstajā Monblānā un savaldot pūķi vēja brāzmās okeāna viļņos. Sērija tapusi sarunu festivālā LAMPA 2023.

Šīs podkāsta sezonas vadītāja ir Radio Pieci DJ un piedzīvojumu meklētāja Elīna Baltskara.

Šo sarunu vari klausīties arī