icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Uzstādīšanas nosacījumi

Please choose between the following options to determine your installation price


1

Vai nepieciešams izbūvēt kabeli starp ladētāju un sadales skapi?

Lādētājs ir jāsavieno ar elektrības skapi, izmantojot elektrības kabeli.

Nē (jau izdarīts)


2

Vai jums ir pieejama A jauda?

Ja nav pieejama A jauda vai neesi pārliecināts par jaudas kapacitāti, tad mēs varam uzstādīt DLM ierīci, kas automātiski pielāgo elektroauto pieejamo jaudu atbilstoši ēkas enerģijas patēriņiem. DLM ierīce automātiski regulē maksimālo elektroauto uzlādes ātrumu un palīdz izvairīties no strāvas padeves pārtraukumiem.


Uzzini, kā darbojas DLM ierīce »

Nē (man ir nepieciešama DLM ierīce)


3

Lādētāja stiprinājums

Standarta risinājums ir uzstādīt lādētāju uz mājas sienas. Lai uzstādītu lādētāju uz speciāla staba, ir jāveic rakšanas darbi un jāsagatavo individuāls piedāvājums.

Pie sienas
(Standarts)

Uzlādes stabs

Cena:

(ar PVN)

Atpakaļ

Sīkāka informācija par piedāvājumu

+ integrēti MCB, RCD slēdži

Kopējā lādētāja risinājuma cena:
  • Pirms gala piedāvājuma izteikšanas mēs kopā ar tevi sapratīsim, vai uzlādes ierīces uzstādīšana tavā īpašumā atbilst mūsu standarta uzstādīšanas noteikumiem un vai ir nepieciešami papildu elektromontāžas darbi. Dažos gadījumos uzstādīšanas laikā var tikt atklāta nepieciešamība pēc papildu darbiem.
  • Klienta elektriskajai sistēmai (ieskaitot galveno sadales skapi un galveno jaudas slēdzi) jāatbilst mūsdienu prasībām un jābūt labā stāvoklī, ļaujot pievienot jaudas slēdzi. Ja tā notiks, tas tiks uzskatīts par papildu darbu, un par to tiks izrakstīts atsevišķs rēķins.
  • Uzstādīšanai +50 km no Roberta Hirša iela 1, Rīga, LV-1045, Latvija tiks piemērota papildus transporta izmaksas saskaņā ar spēkā esošo cenrādi.
  • Uzzini vairāk par vispārīgajiem elektroauto uzlādes ierīču noteikumiem un nosacījumiem.

Aizpildi savu pasūtījumu šeit

Aizpildi savu kontaktinformāciju un mēs ar tevi sazināsimies tuvāko dienu laikā, lai pārrunātu detaļas un apspriestu nākamos soļus.

Vai vēlaties saņemt konsultāciju?

Sazinieties ar mums, un mūsu uzlādes speciālists palīdzēs jums izvēlēties labāko risinājumu.