icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Saules paneļi

Izmanto saules enerģiju savā labā!

Kļūsti par enerģijas "mājražotāju" un samazini elektrības izmaksas!

Saules paneļi ir labākais un vienkāršākais veids, kā ražot 100% tīru enerģiju, ietaupīt uz elektrības izmaksām un palielināt sava īpašuma vērtību.

Mūsu eksperti ir šeit, lai atbalstītu ik uz soļa - sākot no koncepcijas izstrādes līdz uzstādīšanai. Mēs piedāvājam arī ikmēneša maksājuma risinājumu, kas ļauj iegādāties saules paneļu sistēmu bezprocentu nomaksā uz termiņu līdz 3 gadiem, kā arī īpašus nosacījumus saules paneļu iegādei piedāvā mūsu partneris Swedbank. Vairāk par piedāvājumu uzzini šeit.

Saules paneļu kalkulators


Noskaidro, cik Tev varētu izmaksāt saules paneļu uzstādīšana! Ja vēlies uzbūvēt Saules enerģijas staciju tikai ar mērķi pārdot elektroenerģiju tīklā, lūdzu, sazinies ar mums rakstot uz elektriba@enefit.lv
Kāpēc savās mājās uzstādīt saules paneļus?

 • Samazinātas enerģijas izmaksas
  Ar saules paneļiem iegūtās enerģijas izmaksas ir ievērojami zemākas nekā elektrības tirgus cena, un tas ļauj samazināt elektrības rēķinu līdz pat 50%. Turklāt par sava mājokļa patērēto saules enerģiju nav jāmaksā Sadales tīkla un OIK tarifi, kas parasti veido divas trešdaļas no izdevumiem par elektrību.

 • Vērtīgs ieguldījums nākotnei
  Ieguldījums paneļos ir stabils un uzticams. Vienlaikus šāds risinājums arī būtiski paaugstina īpašuma vērtību un ir gudra investīcija nākotnei. Investīcijas atmaksāšanās laiks ir 8-10 gadi, ņemot vērā, ka saules paneļu kalpošanas laiks ir 25 gadi, to ir vērts darīt.

 • Videi draudzīgs risinājums
  Saules enerģija ir 100% zaļa enerģija, kas nerada kaitīgu ietekmi uz vidi un ļauj samazināt Tava mājokļa ekoloģiskās pēdas nospiedumu, kā arī rādīt piemēru citiem.Pieci soļi pretī saules enerģijai


Interese

Atstāj kontaktus formā "Saņem personalizētu piedāvājumu" un mēs ar Tevi sazināsimies 3 darba dienu laikā.

Cenas piedāvājums

Mēs, balstoties uz Tavas mājsaimniecības patēriņa datiem, sagatavojam individuālu piedāvājumu. Ja vēlies, varam piedāvāt arī dalīto maksājumu.

Līgums

Vienojamies par uzstādīšanas termiņiem un apmaksas nosacījumiem. Mēs sagatavojam nepieciešamos dokumentus un atļaujas.

Uzstādīšana

Vienojamies par piemērotu laiku un instalējam sistēmu dažu dienu laikā.

Saules enerģijas ražošana

Ražo 100% zaļu enerģiju savam mājoklim un izbaudi lētāku elektrību. Pašpatēriņam neizmantoto enerģiju vari nodot kopējā tīklā, izmantojot AS "Sadales tīkls" piedāvāto NETO norēķinu sistēmu.
Kāpēc izvēlēties Enefit?

 • Pilna servisa pakalpojums
  Mūsu eksperti dara visu iespējamo, lai viss noritētu gludi, sākot no klienta patēriņu datos balstīta piedāvājuma izstrādes līdz saules paneļu uzstādīšanai. Mēs atrodam piemērotāko risinājumu, sakārtojam dokumentāciju un veicam uzstādīšanu.

 • Bezprocentu nomaksa
  Mēs piedāvājam bezprocentu nomaksu uz termiņu līdz 3 gadiem.

 • Garantēta kvalitāte
  Papildu vērtīgajām zināšanām mēs piedāvājam aprīkojumu no TOP 5 pasaules vadošajiem ražotājiem, un saules paneļu uzstādīšanu veic pieredzējuši speciālisti. Enefit saules paneļiem ir 12 gadu garantija, saules invertoram – 5 gadu un montāžas darbiem – 2 gadu garantija. Tāpat Enefit nodrošina saules paneļiem 25 gadu efektivitātes garantiju.

 • Uzticams partneris
  "Enefit" ir Igaunijas nacionālas energokompānijas meitas uzņēmums ar 14 gadu pieredzi Latvijas tirgū. Mēs garantējam, ka šodien un nākamajos gados būsim šeit. Esam ne tikai uzticams, bet arī pieredzējis partneris, jo veicam saules paneļu projektu realizāciju Baltijas jūras reģiona mērogā. Šobrīd esam uzstādījuši vairāk nekā 55 000 saules paneļu.


Biežāk uzdotie jautājumi


Ļoti svarīgi ir iegādāties saules paneļus no uzticama tirgotāja ar garantētu kvalitāti, lai komplektā ietilpstošās ierīces atbilstu visiem standartiem. Enefit lieto pasaules TOP 5 vadošo ražotāju produkciju, piedāvājot divu dažādu veidu saules paneļus: monokristāla un polikristāla paneļus. Abi saules paneļu veidi veiksmīgi darbosies Latvijā. Atšķirība ir tāda, ka polikristāla paneļi labāk darbojas labos laikapstākļos, kad spīd saule, bet monokristāla paneļi – sliktos laikapstākļos, un to sniegums būs nedaudz vienmērīgāks.

Enefit cenā iekļauts pilns serviss, kas ietver objekta apskati un izvērtēšanu, dokumentācijas noformēšanu, saules paneļus, kas saules gaismu pārveido līdzstrāvā, invertoru, kas līdzstrāvu pārveido maiņstrāvā (tā tiek izmantota mājsaimniecībā), konstrukcijas elementus, kabeļus un stiprinājumus, transporta pakalpojumus un montāžas darbus.

Saules paneļu atmaksāšanās laiks ir atkarīgs no komplekta veida, elektroenerģijas patēriņa un citiem faktoriem. Ja vēlaties uzzināt atmaksas laiku tieši jūsu īpašumā, aicinām pieteikties konsultācijai, bet vidēji tie ir 7-10 gadi.

Saules paneļus var uzstādīt uz visiem segumiem, izņemot salmu un azbestbetona jumtus. Atšķiras tikai saules paneļiem nepieciešamo stiprinājumu veidi.

Saules paneļus varam uzstādīt uzreiz pēc dokumentu saskaņošanas, iepriekš vienojoties par uzstādīšanas laiku. Saules paneļu uzstādīšana ilgst vidēji 1–2 dienas, bet viss process kopumā aizņem ap 1-2 mēnešiem.