icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Saules enerģijas risinājumi

Samazini elektrības rēķinus, ražojot videi draudzīgu elektrību

NETO norēķinu sistēma

No 2024. gada 1. maija Enefit piedāvā NETO norēķina sistēmas tarifus mājsaimniecībām un uzņēmumiem, kuras ir ierīkojušas mikroģeneratorus, lai ražotu elektroenerģiju savām vajadzībām no atjaunīgajiem resursiem.


Aprēķini, cik liela saules sistēma tev ir nepieciešama


Noskaidro, cik Tev varētu izmaksāt saules paneļu uzstādīšana!Vēlies individuālu piedāvājumu vai paplašināt esošo saules sistēmu?

Ja vēlies uzstādīt lielākas jaudas sistēmu vai iegādāties kādu no saules sistēmas komponentēm atsevišķi, piesakies konsultācijai!

Kāpēc izvēlēties Enefit?

 • Pieredze – Latvijas tirgū darbojamies jau 15 gadus. Esam izbūvējuši saules paneļus vairāk nekā 800 mājsaimniecībām, kā arī vairākus industriālos saules parkus.

 • Kvalitāte – uzstādām TOP pasaules ražotāju saules paneļus, kas piemēroti Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. Mūsu saules sistēmām ir 25 gadu efektivitātes garantija.

 • Serviss – konsultējam no A - Z visa projekta laikā un garantējam individuālu pieeju ikvienam klientam.

 • Ātra uzstādīšana – mēneša laikā.

Enefit saules sistēmas atbilst nepieciešamajiem tehniskajiem parametriem un var tikt pieteiktas atbalsta saņemšanai.


Miniseriāls “Kaimiņu būšana”


Ceļvedis ikvienam, kas vēlas izprast kā likt saulei strādāt savā labā!
Skaties video sēriju ciklu “Kaimiņu būšana” vai lasi mūsu bloga rakstus (vai arī abus!) un brīdī, kad izdomāsi iegādāties savu sistēmu, tev nebūs jāprasa padoms kaimiņam.


1. sērija | Saules paneļu sistēma


2. sērija | Cik elektrības saules paneļi ražo?


3. sērija | Kur mājās uzstādīt saules paneļus?


4. sērija | No lēmuma līdz saules paneļu uzstādīšanaiPieci soļi pretī saules enerģijai


Interese

Nosūti pieteikumu un mēs ar tevi sazināsimies.

Cenas piedāvājums

Mēs, balstoties uz Tavas mājsaimniecības patēriņa datiem, sagatavojam piedāvājumu. Ja vēlies, varam piedāvāt arī dalīto maksājumu.

Līgums

Vienojamies par nepieciešamās saules sistēmas jaudu un apmaksas nosacījumiem. Izvēloties ikmēneša maksājumu slēdz pēcapmaksas līgumu ar Inbank. Sniedzam konsultācijas par papildu dokumentācijas sagatavošanas un iesniegšanas soļiem.

Uzstādīšana

Veicam nepieciešamo materiālu sagādi un objekta projektēšanas darbus, kas var aizņemt dažas nedēļas. Pēc tam vienojamies par piemērotu laiku un dažu dienu laikā veicam sistēmas instalāciju.

Saules enerģijas ražošana

Ražo 100% zaļu enerģiju savam mājoklim un izbaudi lētāku elektrību. Pašpatēriņam neizmantoto enerģiju vari nodot kopējā tīklā, izmantojot AS"Sadales tīkls" piedāvāto NETO norēķinu sistēmu.Akumulators un saules paneļi – perfekts komplekts

 • Mazāks elektrības rēķins, jo akumulators nodrošina lielāku pašsaražotās enerģijas izmantošanu
  Akumulatora pievienošana saules risinājumam palielina pašu saražotās enerģijas patēriņu līdz pat 20%.

  Par elektrību jāmaksā tikai tad, kad ar paša saražoto un akumulatorā uzkrāto elektroenerģiju nepietiek un to nepieciešams iegādāties papildus no elektropārvades tīkla.
 • Nepārtraukts enerģijas avots tīkla traucējumu gadījumā
  Kad tīkla elektroenerģijas padeve tiek pārtraukta, tad parasta saules stacija atslēdzas. Iegādājoties saules staciju ar akumulatora risinājumu un rezerves jaudas slēdzi, tiek garantēta nepārtraukta elektroapgāde arī tīkla bojājumu gadījumā.

Mūsu piedāvātie Huawei Luna2000 litija jonu akumulatori ir droši, uzticami un tos iespējams pārstrādāt 95% apmērā.

Akumulators neaizņem daudz vietas telpā un var tikt uzstādīts mājās pie sienas vai novietots uz grīdas.

Kāpēc savās mājās uzstādīt saules paneļus?

 • Samazinātas enerģijas izmaksas
  Ar saules paneļiem iegūtās enerģijas izmaksas ir ievērojami zemākas nekā elektrības tirgus cena, un tas ļauj samazināt elektrības rēķinu. Turklāt par sava mājokļa patērēto saules enerģiju nav jāmaksā Sadales tīkla pārvaldes un sadales maksa, kas parasti veido vienu trešdaļas no izdevumiem par elektrību.

 • Vērtīgs ieguldījums nākotnei
  Ieguldījums paneļos ir stabils un uzticams. Vienlaikus šāds risinājums arī būtiski paaugstina īpašuma vērtību un ir gudra investīcija nākotnei. Ieguldītie līdzekļi šī brīža tirgus situācijā var atmaksāties sākot no 5 gadu perioda.

 • Videi draudzīgs risinājums
  Saules paneļu uzstādīšana ir videi draudzīga izvēle, kas samazina radīto CO2 emisiju apjomu un ļauj Tev kļūt par 100% zaļas enerģijas “mājražotāju”, kā arī rādīt piemēru kaimiņiem.


Enefit piedāvā

 • Pilna servisa pakalpojums
  Mūsu eksperti par visu parūpēsies. Sākot no klienta patēriņa datos balstīta piedāvājuma izstrādes un dokumentācijas konsultācijām līdz saules paneļu uzstādīšanai.

 • Nomaksas iespējas
  Sadarbībā SIA Inbank līzings piedāvājam nomaksas iespējas, kas ļauj samazināt elektrības izmaksas bez lielām sākotnējām investīcijām.

 • Garantēta kvalitāte
  Papildu vērtīgajām zināšanām mēs piedāvājam aprīkojumu no pasaules vadošajiem ražotājiem, un saules paneļu uzstādīšanu veic pieredzējuši speciālisti. Enefit saules paneļiem ir 15 gadu garantija, saules invertoram – 10 gadu un montāžas darbiem – 2 gadu garantija. Tāpat Enefit nodrošina saules paneļiem 25 gadu efektivitātes garantiju.

 • Uzticams partneris
  "Enefit" ir Igaunijas nacionālas energokompānijas meitas uzņēmums ar 15 gadu pieredzi Latvijas tirgū. Mēs garantējam, ka šodien un nākamajos gados būsim šeit. Esam ne tikai uzticams, bet arī pieredzējis partneris, jo veicam saules paneļu projektu realizāciju Baltijas jūras reģiona mērogā.Pievienojies mums ceļā uz zaļāku nākotni!

Atjaunīgās elektroenerģijas risinājumi ir ātrākais, ērtākais un vienkāršākais veids, kā samazināt siltumnīcas efektu.

Ļaujot zaļajai elektrībai ienākt savā mājoklī, un tu samazini gan oglekļa emisijas, gan savu ekoloģiskās pēdas nospiedumu.

Uzzini vairāk

Biežāk uzdotie jautājumi


Saules paneļu atmaksāšanās laiks ir atkarīgs no komplekta veida, elektroenerģijas patēriņa un citiem faktoriem. Ja vēlaties uzzināt atmaksas laiku tieši jūsu īpašumā, aicinām pieteikties konsultācijai, bet šī brīža tirgus situācijā tas var būt sākot no 5 gadiem.

Saules paneļus varam uzstādīt uzreiz pēc dokumentu saskaņošanas un nepieciešamo materiālu sagādes, iepriekš vienojoties par uzstādīšanas laiku. Saules paneļu uzstādīšana ilgst vidēji 1–2 dienas, bet viss process kopumā aizņem pāris mēnešus.

Saules paneļu saražoto elektroenerģiju var izmantot viena pieslēguma ietvaros, jeb adresē, kur sistēma ir uzstādīta un pieslēgta.