icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Saules enerģijas risinājumi

Izmanto saules enerģiju savā labā!

Kļūsti par enerģijas "mājražotāju" un samazini elektrības izmaksas!

Saules paneļi ir labākais un vienkāršākais veids, kā

 • samazināt elektrības rēķinus līdz pat 50%;

 • ražot 100% videi draudzīgu enerģiju;

 • iegūt neatkarību no svārstīgajām elektrības cenām;

 • palielināt nekustamā īpašuma tirgus vērtību;

 • investēt ar augstu kapitāla atdevi.

Mūsu eksperti ir šeit, lai atbalstītu ik uz soļa - sākot no saules paneļu projekta koncepcijas izstrādes līdz uzstādīšanai. Mēs piedāvājam arī ikmēneša maksājumu risinājumu, kas ļauj samazināt elektrības izmaksas bez tūlītējām, lielām investīcijām.

Kopā ar mums vari justies droši un ērti. Mēs esam viens no lielākajiem elektroenerģijas ražotājiem, enerģijas piegādātājiem visā Baltijas reģionā, kā arī piedāvājam ilgtermiņa garantijas.

Saules paneļu kalkulators


Noskaidro, cik Tev varētu izmaksāt saules paneļu uzstādīšana!1

Atstāj kontaktinformāciju

2

Saņem indikatīvu piedāvājumu

3

3 darba dienu laikā sazināsimies, lai precizētu detaļas

4

Saņem izdevīgu,
personalizētu piedāvājumu


Loterija „Laimē Enefit saules enerģijas risinājuma atmaksu”

Piedalies un laimē saules enerģijas projekta izmaksu atmaksu 5000 eiro vērtībā!

Lai piedalītos loterijā, jābūt noslēgtam līgumam ar Enefit par saules paneļu uzstādīšanu un jāreģistrē dalība loterijā līdz 24. augustam.

Balvas izloze tiks veikta 31. augustā.

Kāpēc savās mājās uzstādīt saules paneļus?

 • Samazinātas enerģijas izmaksas
  Ar saules paneļiem iegūtās enerģijas izmaksas ir ievērojami zemākas nekā elektrības tirgus cena, un tas ļauj samazināt elektrības rēķinu līdz pat 50%. Turklāt par sava mājokļa patērēto saules enerģiju nav jāmaksā Sadales tīkla un OIK tarifi, kas parasti veido divas trešdaļas no izdevumiem par elektrību.

 • Vērtīgs ieguldījums nākotnei
  Ieguldījums paneļos ir stabils un uzticams. Vienlaikus šāds risinājums arī būtiski paaugstina īpašuma vērtību un ir gudra investīcija nākotnei. Investīcijas atmaksāšanās laiks ir 7-10 gadi, ņemot vērā, ka saules paneļu kalpošanas laiks ir virs 25 gadi, to ir vērts darīt.

 • Videi draudzīgs risinājums
  Saules paneļu uzstādīšana ir videi draudzīga izvēle, kas samazina radīto CO2 emisiju apjomu un ļauj Tev kļūt par 100% zaļas enerģijas “mājražotāju”, kā arī rādīt piemēru kaimiņiem.Pieci soļi pretī saules enerģijai


Interese

Atstāj kontaktus formā "Saņem personalizētu piedāvājumu" un mēs ar Tevi sazināsimies 3 darba dienu laikā.

Cenas piedāvājums

Mēs, balstoties uz Tavas mājsaimniecības patēriņa datiem, sagatavojam individuālu piedāvājumu. Ja vēlies, varam piedāvāt arī dalīto maksājumu.

Līgums

Vienojamies par uzstādīšanas termiņiem un apmaksas nosacījumiem. Mēs sagatavojam nepieciešamos dokumentus un atļaujas.

Uzstādīšana

Vienojamies par piemērotu laiku un instalējam sistēmu dažu dienu laikā.

Saules enerģijas ražošana

Ražo 100% zaļu enerģiju savam mājoklim un izbaudi lētāku elektrību. Pašpatēriņam neizmantoto enerģiju vari nodot kopējā tīklā, izmantojot AS "Sadales tīkls" piedāvāto NETO norēķinu sistēmu.
Kāpēc izvēlēties Enefit?

 • Pilna servisa pakalpojums
  Mūsu eksperti par visu parūpēsies. Sakārtosim visu - sākot no klienta patēriņa datos balstīta piedāvājuma izstrādes, dokumentu sakārtošanas līdz saules paneļu uzstādīšanai.

 • Nomaksas iespējas
  Mēs piedāvājam ikmēneša maksājuma iespējas no 12 līdz 72 mēnešu periodam. Atbildi par iespēju saņemt nomaksu, saņemsi vien pāris minūšu laikā pēc formas aizpildīšanas.
  Vairāk par saules paneļu apmaksas kārtību lasi: šeit un finansēšanas pakalpojuma saņemšanas nosacījumiem: šeit.

 • 100% zaļa elektroenerģija 10 gadus bez uzcenojuma
  Brīžos, kad saules paneļu sistēma nesaražo pietiekami daudz enerģijas mājokļa pašpatēriņam (nakts, ziema), mēs piedāvājam iegādāties papildu nepieciešamo zaļo elektrību par vairumtirgus cenām!

 • Garantēta kvalitāte
  Papildu vērtīgajām zināšanām mēs piedāvājam aprīkojumu no TOP 5 pasaules vadošajiem ražotājiem, un saules paneļu uzstādīšanu veic pieredzējuši speciālisti. Enefit saules paneļiem ir 12 gadu garantija, saules invertoram – 5 gadu un montāžas darbiem – 2 gadu garantija. Tāpat Enefit nodrošina saules paneļiem 25 gadu efektivitātes garantiju.

 • Uzticams partneris
  "Enefit" ir Igaunijas nacionālas energokompānijas meitas uzņēmums ar 14 gadu pieredzi Latvijas tirgū. Mēs garantējam, ka šodien un nākamajos gados būsim šeit. Esam ne tikai uzticams, bet arī pieredzējis partneris, jo veicam saules paneļu projektu realizāciju Baltijas jūras reģiona mērogā. Šobrīd esam uzstādījuši vairāk nekā 55 000 saules paneļu.Biežāk uzdotie jautājumi


Saules paneļu atmaksāšanās laiks ir atkarīgs no komplekta veida, elektroenerģijas patēriņa un citiem faktoriem. Ja vēlaties uzzināt atmaksas laiku tieši jūsu īpašumā, aicinām pieteikties konsultācijai, bet vidēji tie ir 7-10 gadi.

Saules paneļus varam uzstādīt uzreiz pēc dokumentu saskaņošanas, iepriekš vienojoties par uzstādīšanas laiku. Saules paneļu uzstādīšana ilgst vidēji 1–2 dienas, bet viss process kopumā aizņem ap 1-2 mēnešiem.

Šobrīd Latvijā nav spēkā neviens Eiropas Savienības atbalsta fondu apgūšanas projekts, kura ietvaros var saņemt atbalstu saules paneļu uzstādīšanai. Aktuālajai informācijai par šādu atbalsta projektu pieejamību var sekot līdzi Eiropas Savienības fondu mājas lapā.

Saules paneļu saražoto elektroenerģiju var izmantot viena pieslēguma ietvaros, jeb adresē, kur sistēma ir uzstādīta un pieslēgta. Tajā pat laikā Enefit piedāvā atpirkt saražoto un neizmantoto elektroenerģijas apjomu. Summu, kura ir aprēķināta par tīklā nodoto elektroenerģijas apjomu var novirzīt cita objekta elektrības rēķina segšanai (Tirgotāja līguma gadījumā abiem objektiem ir jābūt uz viena un tā paša klienta vārda).

Papildu pilnam saules enerģijas risinājumam piedāvājam arī 100% zaļu elektroenerģiju 10 gadus bez uzcenojuma!

Tas nozīmē, ka brīžos, kad saules paneļu sistēma nesaražo pietiekami daudz enerģijas mājokļa pašpatēriņam (nakts, ziema), mēs piedāvājam iegādāties papildu nepieciešamo elektrību par vairumtirgus cenām!