icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Saules paneļi

Izmanto saules enerģiju savā labā


Watch video

Kļūsti par enerģijas ražotāju jau šodien!

Iegūsti elektrību savai mājai un pelni, pārdodot neizmantoto enerģiju.

Enefit uzņēmumu grupas plašā pieredze atjaunojamās enerģijas ražošanā nodrošina pilnu saules enerģijas paneļu uzstādīšanas ciklu, zemākās izmaksas tirgū un ērtas nomaksas iespējas.

Saņem piedāvājumuSaules paneļu kalkulators


Noskaidro, cik Tev varētu izmaksāt saules paneļu uzstādīšana!

Ja vēlies uzbūvēt Saules enerģijas staciju tikai ar mērķi pārdot elektroenerģiju tīklā, lūdzu, sazinies ar mums rakstot uz elektriba@enefit.lv

Kāpēc izvēlēties Enefit saules paneļus?

 • Samazini enerģijas izmaksas
  Ar saules paneļiem iegūtās enerģijas izmaksas ir ievērojami zemākas nekā elektrības tirgus cena, un tas ļauj būtiski samazināt elektrības rēķinu. Turklāt par sava mājokļa patērēto saules enerģiju nav jāmaksā Sadales tīkla un OIK tarifi, kas parasti veido divas trešdaļas no izdevumiem par elektrību.

 • Pārdod neizmantoto enerģiju
  Diennakts gaišajā laikā saražotās enerģijas pārpalikumu Enefit iegādāsies no Tevis par aktuālo biržas cenu. Tas ir izdevīgi, jo pa dienu elektroenerģijas cena biržā ir visaugstākā, bet naktī tā būtiski samazinās. Tādējādi dienā saules paneļi sedz mājokļa patēriņu un pelna, bet naktī mājoklim nepieciešamo elektrību vari iegādāties par zemāku cenu.


 • Ilgtspējīgs risinājums
  Saules enerģija ir 100% atjaunojamā enerģija, kas nerada kaitīgu ietekmi uz vidi un ļauj samazināt Tava mājokļa ekoloģiskās pēdas nospiedumu. Vienlaikus šāds risinājums arī būtiski paaugstina īpašuma vērtību.

 • Pilna servisa pakalpojums
  Enefit nodrošina visus ar saules paneļu uzstādīšanu un apkalpošanu saistītos darbus – no visu projektēšanas un būvniecības darbu veikšanas, līdz nepieciešamo dokumentu sakārtošanai un iekārtu apkopei. Piedāvātie risinājumi ietver augstas kvalitātes saules paneļus no pasaules vadošajiem ražotājiem, kas ir izturējuši rūpīgu atlases procesu.

 • 15 gadu garantija
  Enefit uzstādītajiem saules enerģijas paneļiem tiek nodrošināta regulāra apkope visā līguma darbības periodā, kā arī 15 gadu garantija. Savukārt saules paneļu inventoram tiek nodrošināta piecu gadu, bet montāžas darbiem divu gadu garantija.Kā tas strādā?


Objekta apskate

katru ēku izvērtējam individuāli, lai atrastu izdevīgāko risinājumu

Līgums

vienojamies par uzstādīšanas termiņiem, apmaksas nosacījumiem un garantiju

Uzstādīšana

projektējam, veicam instalācijas darbus un pievienojam saules paneļus elektrotīklam

Dokumentācija

nokārtojam nepieciešamās atļaujas un tehnisko dokumentāciju projekta nodošanai

Saules enerģijas ražošana

mājoklis iegūst atjaunojamo enerģiju pašpatēriņam, bet pārpalikumu mēs no Tevis atpērkam.