icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Labākais laiks, lai ērti un viegli veiktu sava elektroauto uzlādi mājās

Viss nepieciešamais viedai uzlādei.

Uzzini vairāk

Pilna servisa viedais uzlādes risinājums tavām mājām

 • Viedais elektroauto lādētājs no Elinta, kas saņēmis arī ekspertu atzinību
 • Uzstādīšanu veic pieredzējuši speciālisti
 • DLM ierīce ātrumam un drošībai
 • 2-gadu garantija uzlādes ierīcei un uzstādīšanai

2269 € (ar standarta uzstādīšanu un DLM ierīci)

Sāciet pasūtījumu

Vienkārši brauc, un mēs parūpēsimies par uzlādi

 • Pieredzējis partneris, uz kuru var paļauties

  Mēs esam izveidojuši lielāko elektroauto uzlādes tīklu Baltijā, piedāvājam energopakalpojumus vairāk nekā 700 000 klientu un esam šeit uz palikšanu.

 • Pilnvērtīgs risinājums no A līdz Z

  Mēs rūpējamies par lādētāja piegādi, uzstādīšanu un iestatīšanu. Mēs esam ar tevi arī pēc uzlādes sākšanas un piedāvājam viedo uzlādes lietotni, klientu atbalstu un garantijas apkopi.

 • Viedie lādētāji

  Visos Enefit Volt lādētājos ir iebūvēti 4G modemi ar SIM kartēm. Datu savienojumu nodrošina Enefit, un tas vienmēr ir komplektā ar lādētāju bez maksas.

  Interneta pieslēgums ļauj atjaunināt lādētāju un laika gaitā pievienot jaunas funkcijas un veikt uzlabojumus. Ja ar ierīci rodas tehniskas problēmas, mēs varam tās diagnosticēt un salabot ierīci attālināti.

 • Bezmaksas viedās uzlādes lietotne

  Tā ir piemērota visiem elektroauto un palīdz bez problēmām noteikt uzlādes laiku, kad elektrības cenas ir viszemākās.

Elastīga slodzes kontrole

Dinamiskās slodzes kontroles ierīces pievienošana pasūtījumam palīdz nodrošināt uzlādes ātrumu un drošību, vienlaikus ietaupot tavu laiku un naudu.

Tev nebūs jāraizējas par strāvas padeves pārtraukumiem vai papildu jaudas iegādi.

Enefit Volt lādētāji nāk komplektā ar viedo uzlādes lietotni

 • Kas ir viedā uzlāde?

  Vienkārši sakot, viedā uzlāde ir uzlāde, kas izmanto vislabākās elektroenerģijas cenas. To var veikt automātiski un ļaut gudrajam algoritmam izvēlēties vislabākās "Nordpool" uzlādes stundas. Izmantojot fiksētu elektrības tarifu plānu, to var plānot manuāli.

 • Kādēļ tā ir noderīga šodien?

  Vienkārši sakot, tu vari ietaupīt naudu par uzlādi. Mēs veicām izpēti, un atklājām līdz pat 50% ietaupījumu katru mēnesi tiem klientiem, kuriem ir "Nordpool Spot" elektroenerģijas tarifa plāns. Tas viss ir pavisam vienkārši, un neuzstādot uzlādes laiku manuāli. Tas nozīmē, ka varēsi atgūt līdzekļus, ko ieguldīji lādētājā, tikai lejupielādējot lietotni un veicot vienkāršu iestatīšanu.

  Ja pērc elektrību par fiksētu cenu, viedajai uzlādei joprojām ir priekšrocības. Tu vari būt daļa no risinājuma šīs enerģētikas krīzes laikā, izvairoties no uzlādes lielākā noslogojuma laikā. Tu varēsi ietaupīt naudu, veicot uzlādi nakts laikā, un tev būs pieejamas visas papildu funkcijas, piemēram, uzlādes vēstures izsekošana, lai padarītu šo pieredzi vērtīgu.

 • Kādēļ tā ir noderīga nākotnē?

  Mēs pastāvīgi izstrādājam jaunas funkcijas un uzlabojam tavu viedās uzlādes pieredzi. Drīzumā varēsi pieslēgt savu automašīnu, kas viedo uzlādi padarīs vēl gudrāku, un mēs gatavojamies arī V2G funkcijām.

Uzzini vairāk

Pieejama arī kā ikmēneša noma

Mūsu misija ir virzīt klientus uz zaļāku nākotni.

Sāc savu zaļo ceļojumu kopā ar mums jau šodien!

Izpēti ikmēneša nomas iespējas