icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Uzlādes iekārtu nomas pakalpojums

Enefit VOLT uzlādes iekārtu nomas pakalpojums

Ērta elektroauto uzlāde bez raizēm ar izdevīgu ikmēneša maksājumu, kurā ir iekļauta arī iekārtas uzturēšana un apkope.

Apskatiet iespējas

Kāpēc izvēlēties uzlādes iekārtas nomas pakalpojumu?


Lietošana bez raizēm

Uzlādes iekārtas darba stāvokļa uzraudzība –  nav jāuztraucas par iekārtas garantijas termiņa beigām.

Viens izdevīgs ikmēneša maksājums

Ikmēneša maksājumā ir iekļauts viss nepieciešamais: uzlādes iekārtas noma, tās uzturēšana un diennakts tiešsaistes uzraudzība.

Elastīgi nomas nosacījumi

Mūsu pilna servisa nomas piedāvājumam ir ļoti elastīgi nosacījumi, turklāt uzlādes iekārtu ir iespējams atgriezt jebkurā laikā bez jebkāda naudas soda.

Minimālas sākotnējās izmaksas

Sākotnēji ir jāmaksā tikai par uzlādes iekārtas uzstādīšanu, viss pārējais ir iekļauts ikmēneša maksājumā.

Izvēlieties piemērotāko uzlādes risinājuma piedāvājumu


Standarta

Tiem, kas vēlas uzlādes risinājumu lietošanai pašu vajadzībām.


Ikmēneša maksājums par piedāvājumu ietver:


uzlādes iekārtas nomas pakalpojumu


uzturēšanu


diennakts uzraudzībuRādīt vairāk


Elastīga slodzes kontrole » (pēc izvēles)


Standarta

Extra

Tiem, kas meklē risinājumu, kā uzlādēt divus elektroauto vienlaikus gan lietošanai pašu vajadzībām, gan koplietošanai ar citiem.


Ikmēneša maksājums par piedāvājumu ietver:


uzlādes iekārtas nomas pakalpojumu


uzturēšanu


diennakts uzraudzībuRādīt vairāk


Elastīga slodzes kontrole » (pēc izvēles)


Extra

Extra Plus

Tiem, kas meklē risinājumu, kā uzlādēt divus elektroauto vienlaikus gan lietošanai pašu vajadzībām, gan koplietošanai ar citiem.


Ikmēneša maksājums par piedāvājumu ietver:


uzlādes iekārtas nomas pakalpojumu


uzturēšanu


diennakts uzraudzībuRādīt vairāk


Elastīga slodzes kontrole » (pēc izvēles)


Extra Plus


Sākot izmantot pakalpojumu, uzlādes stacijas uzstādīšanas izmaksas tiks pievienotas kā vienreizējs maksājums. Standarta uzstādīšanas izmaksas – no 250 EUR.Apskati vairāk informācijas par standarta uzstādīšanas piedāvājumu. Cena norādīta ar PVN.

Nevari izlemt?

Sazinies ar mums, un pārdošanas speciālists palīdzēs tev izvēlēties piemērotāko risinājumu.


Nomas piedāvājumu papildu priekšrocības


Autorizācija ar RFID karti

Izvēloties iekārtu, kas aprīkota ar RFID moduli, piekļuvi uzlādei var ierobežot. Iekārtu ir iespējams konfigurēt tā, lai uzlādi varētu sākt un apturēt tikai ar noteikto RFID karti. Uzlādes karti ir iespējams izmantot arī dažādu lietotāju uzlādes identificēšanai. Tas ir noderīgi, ja tev ir nepieciešams sadalīt izmaksas starp darbiniekiem vai uzņēmuma transportlīdzekļiem.


Elastīga slodzes kontrole – uzlādējiet elektroauto ar vislielāko pieejamo jaudu!

Lai uzlādētu ar maksimālo pieejamo jaudu, ēkas elektriskajam sadales panelim ir jāpievieno īpašs elastīgās slodzes kontroles modulis. Papildu moduļa uzdevums ir uzraudzīt mājokļa elektroenerģijas patēriņu reāllaikā un visu neizmantoto jaudu novirzīt uzlādes iekārtai, lai pēc iespējas ātrāk un drošāk uzlādētu elektroauto

Mēs iesakām elastīgo slodzes kontroli, ja elektroenerģijas patēriņš ēkā ir gandrīz vienāds ar pieslēguma jaudas robežvērtību un pastāv risks, ka pārslodzes dēļ var izslēgties drošinātājs.

Izvēloties šo moduli, tiks piemērotas papildu uzstādīšanas izmaksas.


Bieži uzdotie jautājumi

Izvēlies piemērotāko nomas piedāvājumu mūsu vietnē un nosūti mums personīgo informāciju kopā ar aizpildītu pieprasījuma veidlapu. Mūsu uzlādes risinājumu pārdošanas konsultants sazināsies ar tevi pa tālruni trīs darba dienu laikā, lai precizētu informāciju par darījumu un uzlādes iekārtas uzstādīšanu, kā arī nosūtīs tev oficiālu piedāvājumu e-pasta ziņojumā.

Pēc piedāvājuma apstiprināšanas mēs nosūtīsim rēķinu ar iekārtas uzstādīšanas izmaksām (uzstādīšana nav iekļauta nomas pakalpojuma cenā). Pēc rēķina apmaksas tiks noslēgts nomas līgums, un ar tevi sazināsies mūsu elektriķis, lai vienotos par vēlamo uzstādīšanas laiku.

Elektriķis uzstāda uzlādes iekārtu noteiktajā vietā, savieno to ar elektrotīklu, veic pirmo pārbaudes uzlādi, nodrošina lietotāja apmācību un sagatavo uzlādes iekārtas nodošanas aktu.

Maksājums par nomas pakalpojumu tiek veikts, pamatojoties uz ikmēneša rēķiniem. Ikmēneša maksājumu ir iespējams pievienot Enefit elektrības pakalpojumu rēķinam. Maksājums tiek aprēķināts kopš iekārtas uzstādīšanas dienas. Rēķins par pirmo un pēdējo nomas pakalpojuma mēnesi tiek sagatavots atbilstoši dienu skaitam, kad uzlādes iekārta ir uzstādīta.

Abonējot nomas pakalpojumu, tiek veikts vienreizējs maksājums par uzlādes stacijas uzstādīšanu. Standarta uzstādīšanas izmaksas – no 250 EUR (cena norādīta ar PVN).

Uzstādīšanas izmaksas var atšķirties atkarībā no atrašanās vietas. Standarta uzstādīšanas izmaksas – no 250 EUR. Salīdzināšanas tabulu par standarta uzstādīšanu un papildu darbu var skatīt ŠEIT.

Veicot darbu ārpus Rīgas un Rīgas reģiona, cenai tiek pievienota transporta maksa (skatīt cenrādi). Pirms līguma noslēgšanas mēs vienosimies par uzstādīšanas cenu un papildu darbu nepieciešamību.

Uzstādīšanas izmaksas ir atkarīgas no darba apjoma uzstādīšanas vietā, un šī summa neietekmē ikmēneša maksājumu par nomas pakalpojumu. Par uzstādīšanu tiek izrakstīts rēķins katram pasūtījumam atsevišķi, un uzstādīšana ir vienreizējs maksājums, uzsākot pakalpojumu. Tā kā uzstādīšanas izmaksas nav iekļautas ikmēneša nomas pakalpojuma maksā, nomas līgumu var izbeigt bez papildu maksas.

Ja vēlies pārtraukt nomas pakalpojumu, ir iespējams izbeigt nomas līgumu un atgriezt uzlādes iekārtu. Saskaņā ar līguma noteikumiem tev ir tiesības izbeigt līgumu pēc 3 mēnešiem no pakalpojuma sākuma, nosūtot mums e-pasta ziņojumu uz elektriba@enefit.lv 7 darba dienas iepriekš. Maksājums par uzlādes iekārtas nomu tiek aprēķināts līdz iekārtas noņemšanas dienai. Tev nav jāmaksā par uzlādes iekārtas noņemšanu. Tu neuzņemies atbildību par iekārtas parasto nolietojumu (piemēram, robiem, nodiluma pēdām utt.), kas rodas iekārtas parastas lietošanas laikā. Uzlādes iekārtu noņems mūsu elektriķis, iepriekš vienojoties par tev piemērotāko laiku. Noņemšanas laikā tiek sagatavots un parakstīts pieņemšanas akts, kurā aprakstīts iekārtas stāvoklis – ja nav defektu (iekārtas parastais nodilums netiek uzskatīts par defektu), tev neradīsies papildu izmaksas.

Pieci soļi līdz uzlādes iekārtas nomas pakalpojumam


Atrodi piedāvājumu

1

Apskati pieejamos piedāvājumus un nosūtiet mums pieprasījumu

Cenas piedāvājums

2

Mēs ar tevi sazināsimies, nepieciešamības gadījumā ieradīsimies tavā atrašanās vietā un sagatavosim detalizētu cenu piedāvājumu piemērotākajam risinājumam.

Darījums

3

Mēs noslēdzam nomas līgumu

Uzstādīšana

4

Mūsu augsti kvalificētie speciālisti uzstādīs uzlādes staciju tev piemērotā laikā.

Uzlādes sākšana

5

Uzlādējiet savu elektroauto! Ja tev ir kādi jautājumi, droši zvaniet mūsu klientu atbalsta dienestam pa tālruni 6000 0055.