icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Uzlādes iekārtu nomas pakalpojums

Elektroauto uzlādes stacijas nomas pakalpojums

Ērta elektroauto uzlāde bez raizēm ar izdevīgu ikmēneša maksājumu, kurā ir iekļauta arī iekārtas uzturēšana un apkope.

Apskatiet iespējas

Kāpēc izvēlēties uzlādes iekārtas nomas pakalpojumu?


Drošība

Izmantojot uzlādes iekārtu bez uztraukuma par garantijas termiņa beigām.

Viens ikmēneša maksājums

Ikmēneša maksājumā ir iekļauts viss nepieciešamais: uzlādes iekārtas noma, tās uzturēšana un diennakts tiešsaistes uzraudzība.

Elastīgi nomas nosacījumi

Pilna servisa noma paredz, ka līguma darbību var apturēt jebkurā laikā bez papildus izmaksām*.

Minimālas sākotnējās izmaksas

Sākotnēji ir jāmaksā tikai par uzlādes iekārtas uzstādīšanu, viss pārējais ir iekļauts ikmēneša maksājumā.
* Papildpus izmaksas netiek piešķirtas, ja klients izmanto pakalpojumu vismaz trīs mēnešus.

Izvēlieties piemērotāko uzlādes risinājuma piedāvājumu


Standarta

Tiem, kas vēlas uzlādes risinājumu lietošanai pašu vajadzībām.


Ikmēneša maksājums par piedāvājumu ietver:


uzlādes iekārtas nomas pakalpojumu


uzturēšanu


diennakts uzraudzībuRādīt vairāk


Elastīga slodzes kontrole » (pēc izvēles)


Standarta

+ uzstādīšana no 370 €

Extra

Tiem, kas meklē risinājumu, kā uzlādēt divus elektroauto vienlaikus gan lietošanai pašu vajadzībām, gan koplietošanai ar citiem.


Ikmēneša maksājums par piedāvājumu ietver:


uzlādes iekārtas nomas pakalpojumu


uzturēšanu


diennakts uzraudzībuRādīt vairāk


Elastīga slodzes kontrole » (pēc izvēles)


Extra

+ uzstādīšana no 370 €

Extra Plus

Tiem, kas meklē risinājumu, kā uzlādēt divus elektroauto vienlaikus gan lietošanai pašu vajadzībām, gan koplietošanai ar citiem.


Ikmēneša maksājums par piedāvājumu ietver:


uzlādes iekārtas nomas pakalpojumu


uzturēšanu


diennakts uzraudzībuRādīt vairāk


Elastīga slodzes kontrole » (pēc izvēles)


Extra Plus

+ uzstādīšana no 370 €


Sākot izmantot pakalpojumu, uzlādes stacijas uzstādīšanas izmaksas tiks pievienotas kā vienreizējs maksājums. Standarta uzstādīšanas izmaksas – no 370 EUR. Cena norādīta ar PVN. Apskatiet informāciju par standart uzstādīšanas cenrādi.

Nevari izlemt?

Sazinies ar mums, un pārdošanas speciālists palīdzēs tev izvēlēties piemērotāko risinājumu.

Dinamiskā slodzes kontrole

Dinamiskās slodzes kontroles ierīces pievienošana pasūtījumam palīdz nodrošināt uzlādes ātrumu un drošību, vienlaikus ietaupot tavu laiku un naudu.

Tev nebūs jāraizējas par strāvas padeves pārtraukumiem vai papildu jaudas iegādi.

Enefit Volt lādētāji nāk komplektā ar viedo uzlādes lietotni

 • Kas ir viedā uzlāde?

  Vienkārši sakot, viedā uzlāde ir uzlāde, izmantojot vislabākās elektroenerģijas cenas. To var veikt automātiski un ļaut gudrajam algoritmam izvēlēties vislabākās "Nordpool" uzlādes stundas. Izmantojot fiksēto elektrības paketi, to var plānot manuāli.

 • Kādēļ tā ir noderīga šodien?

  Vienkārši sakot, tu vari ietaupīt naudu par uzlādi. Mēs veicām klientu gadījumu izpēti, kuriem ir "Nordpool Spot" elektroenerģijas pakete, un atklājām līdz pat 50% ietaupījumu katru mēnesi. Tas viss ir pavisam vienkārši, un neuzstādot uzlādes laiku manuāli. Tas nozīmē, ka varēsi atgūt līdzekļus, ko ieguldīji lādētājā, tikai lejupielādējot lietotni un veicot vienkāršu iestatīšanu.

  Ja tavās mājās ir fiksēts elektrības līgums, viedajai uzlādei joprojām ir priekšrocības. Tu vari būt daļa no risinājuma šīs enerģētikas krīzes laikā, izvairoties no uzlādes lielākā noslogojuma laikā. Tu varēsi ietaupīt naudu, veicot uzlādi nakts laikā, un tev būs pieejamas visas papildu funkcijas, piemēram, uzlādes vēstures izsekošana, lai padarītu šo pieredzi vērtīgu.

 • Kādēļ tā ir noderīga nākotnē?

  Mēs pastāvīgi izstrādājam jaunas funkcijas un uzlabojam tavu viedās uzlādes pieredzi. Drīzumā varēsi pieslēgt savu automašīnu, kas viedo uzlādi padarīs vēl gudrāku, un mēs gatavojamies arī V2G funkcijām.

Uzzini vairāk

Bieži uzdotie jautājumi

Izvēlieties piemērotāko nomas piedāvājumu mūsu vietnē un aizpildiet pieprasījuma veidlapu. Mūsu uzlādes risinājumu pārdošanas konsultants sazināsies ar jums tuvāko dienu laikā, lai precizētu informāciju par darījumu un uzlādes iekārtas uzstādīšanu, kā arī nosūtīs oficiālu piedāvājumu e-pasta ziņojumā.

Pēc piedāvājuma apstiprināšanas mēs nosūtīsim rēķinu ar iekārtas uzstādīšanas izmaksām (uzstādīšana nav iekļauta nomas pakalpojuma cenā). Pēc rēķina apmaksas tiks noslēgts nomas līgums, un ar jums sazināsies mūsu elektriķis, lai vienotos par vēlamo uzstādīšanas laiku.

Elektriķis uzstāda uzlādes iekārtu noteiktajā vietā, savieno to ar elektrotīklu, veic pirmo pārbaudes uzlādi, nodrošina lietotāja apmācību un sagatavo uzlādes iekārtas nodošanas aktu.

Maksājums par nomas pakalpojumu tiek veikts, pamatojoties uz ikmēneša rēķiniem. Ikmēneša maksājumu ir iespējams pievienot Enefit elektrības pakalpojumu rēķinam. Maksājums tiek aprēķināts no pirmās iekārtas uzstādīšanas dienas. Rēķins par pirmo un pēdējo nomas pakalpojuma mēnesi tiek sagatavots atbilstoši dienu skaitam, kad uzlādes iekārta ir uzstādīta.

Abonējot nomas pakalpojumu, tiek veikts vienreizējs maksājums par uzlādes stacijas uzstādīšanu. Standarta uzstādīšanas izmaksas – no 343 EUR (cena norādīta ar PVN).

Uzstādīšanas izmaksas var atšķirties atkarībā no atrašanās vietas. Standarta uzstādīšanas izmaksas – no 343 EUR. Salīdzināšanas tabulu par standarta uzstādīšanu un papildu darbu var skatīt šeit.

Veicot darbu ārpus Rīgas un Rīgas reģiona, cenai tiek pievienota transporta maksa (skatīt cenrādi). Pirms līguma noslēgšanas mēs vienosimies par uzstādīšanas cenu un papildu darbu nepieciešamību.

Uzstādīšanas izmaksas ir atkarīgas no darba apjoma uzstādīšanas vietā, un šī summa neietekmē ikmēneša maksājumu par nomas pakalpojumu. Par uzstādīšanu tiek izrakstīts rēķins katram pasūtījumam atsevišķi, un uzstādīšana ir vienreizējs maksājums, uzsākot pakalpojumu. Tā kā uzstādīšanas izmaksas nav iekļautas ikmēneša nomas pakalpojuma maksā, nomas līgumu var pārtraukt bez papildu maksas.

Ja vēlaties pārtraukt nomas pakalpojumu, ir iespējams pārtraukt nomas līgumu un veikt preces atgriešanu. Saskaņā ar līguma noteikumiem jums ir tiesības izbeigt līgumu pēc 3 mēnešiem no pakalpojuma sākuma, atsūtot mums ziņojumu uz e-pasta [email protected] septiņas darba dienas pirms jūsu vēlamā līguma beigu termiņa datuma. Maksājums par uzlādes iekārtas nomu tiek aprēķināts līdz iekārtas noņemšanas dienai. Jums nav jāmaksā par uzlādes iekārtas noņemšanu. Jūs neuzņematies atbildību par iekārtas parasto nolietojumu (piemēram, robiem, nodiluma pēdām utt.), kas rodas iekārtas lietošanas laikā. Uzlādes iekārtu noņems mūsu elektriķis, iepriekš vienojoties par jums piemērotāko laiku. Noņemšanas laikā tiek sagatavots un parakstīts pieņemšanas-nodošanas akts, kurā aprakstīts iekārtas stāvoklis – ja nav defektu (iekārtas parastais nodilums netiek uzskatīts par defektu), jums neradīsies papildu izdevumi.

Pieci soļi līdz uzlādes iekārtas nomas pakalpojumam


Atrodi piedāvājumu

1

Apskati pieejamos piedāvājumus un nosūtiet mums pieprasījumu

Cenas piedāvājums

2

Mēs ar tevi sazināsimies, nepieciešamības gadījumā ieradīsimies tavā atrašanās vietā un sagatavosim detalizētu cenu piedāvājumu piemērotākajam risinājumam.

Darījums

3

Mēs noslēdzam nomas līgumu

Uzstādīšana

4

Mūsu augsti kvalificētie speciālisti uzstādīs uzlādes staciju tev piemērotā laikā.

Uzlādes sākšana

5

Uzlādējiet savu elektroauto! Ja tev ir kādi jautājumi, droši zvaniet mūsu klientu atbalsta dienestam pa tālruni 6000 0056.