icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Elektroierīču apdrošināšana

Pasargā savas elektroierīces un sevi!

Pasargā sevi no negaidītiem izdevumiem

Dažādi traucējumi elektrotīklā var neatgriezeniski sabojāt gan TV un datorus, gan arī nopietnākas mājokļa sistēmas, kā, piemēram, apkures iekārtas. Notiekot šādam negadījumam, apdrošināšana pasargās Tevi no zaudējumiem, jo varēsi saņemt atlīdzību bojāto ierīču remontam vai jaunu iegādei.

Elektroierīču apdrošināšana sedz visdažādākos negadījumu veidus, sniedzot atlīdzību līdz 4000 eiro par elektroierīcēm, ko sabojājis paaugstināts vai pazemināts spriegums, strāvas pārtraukums vai pat tādas dabas stihijas kā zibens spēriens.

Sirdsmiers sākot no 1 eiro mēnesī!

Uzzini vairāk

Elektroierīču apdrošināšana lieliski papildinās eosošo mājokļa apdrošināšanu


Daudzu vērtīgu elektroierīču apdrošināšana pret bojājumiem

Papildu drošība, kuru nesniedz esošās mājokļa apdrošināšanas ierobežojumi

Izdevīga cena par sirdsmieru saistībā ar elektrotīkla traucējumiem


Elektroiekārtu apdrošināšana


Mājokļa elektroierīču apdrošināšana pret bojājumiem, ko izraisa sprieguma izmaiņas, strāvas pārrāvumi un zibens.

Ikmēneša maksa
1,00 €

━━━

Apdrošinājuma summa
1500 € par katru apdrošināšanas gadījumu

Pašrisks
50 €

━━━

Apdrošināšanas gadījumu skaits gadā nav ierobežots

Elektroiekārtu apdrošināšana EXTRA


Pamata apdrošināšanas pakalpojumu piedāvājums un papildus palīgēkas, kas atrodas tajā pašā īpašumā ar to pašu zemesgrāmatas nodalījuma numuru.

Ikmēneša maksājums
2,49 €

PIRMIE DIVI MĒNEŠI BEZ MAKSAS

Apdrošināšanas summa
4000 € par katru apdrošināšanas gadījumu

Pašrisks
50 €

Izmaksas par elektriķiem tiek segtas
400 € vērtībā

Apdrošināšanas gadījumu skaits gadā nav ierobežots


Elektroiekārtu apdrošināšana

Apdrošināšana sedz elektroiekārtu pēkšņu un negaidītu bojājumu ārēja notikuma dēļ. Tā ir paredzēta privātmājām, lai apdrošinātu elektroiekārtas, kas atrodas apdrošinātajā vietā, piemēram, bet ne tikai: televizori, datori, klēpjdatori, spēļu konsoles, maršrutētāji, cieto disku, galda telefoni, audio video hi-fi, veļas mašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, plītis, virtuves piederumi, kafijas automāti, ledusskapji, ugunsdrošības un apsardzes signalizācijas iekārtas, elektriskās apkures un ventilācijas iekārtas, citas apkures vai klimata elektroierīces, elektriskie sadales skapji u. c.

Iekārtu apdrošināšana

Kopējā apdrošinājuma summa 1500 €

Elektrotehniķa darbs

Kopējā apdrošinājuma summa 0 €

Pašriska summa

Elektroiekārtu bojājumu gadījumā 50 €

Elektriķa izbraukuma gadījumā 0 €

Apdrošināšanas gadījumu skaits gadā nav ierobežots.


Elektroiekārtu apdrošināšana EXTRA

Apdrošināšana sedz elektroiekārtu pēkšņu un negaidītu bojājumu ārēja notikuma dēļ. Tā paredzēta privātmājām un papildus elektroiekārtām, kas atrodas ārpus ēkām, bet uz tā paša īpašuma ar to pašu zemes reģistra nodalījuma numuru, lai apdrošinātu elektroiekārtas, kas atrodas jūsu izvēlētajā vietā, piemēram, bet ne tikai: televizori, datori, klēpjdatori, spēļu konsoles, maršrutētāji, cieto disku, galda telefoni, audio video hi-fi, veļas mašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, plītis, virtuves piederumi, kafijas automāti, ledusskapji, ugunsdrošības un apsardzes signalizācijas iekārtas, elektriskās apkures un ventilācijas iekārtas, citas apkures vai klimata elektroierīces, elektriskie sadales skapji u. c.

Iekārtu apdrošināšana

Kopējā apdrošinājuma summa 4000 €

Elektrotehniķa darbs

Kopējā apdrošinājuma summa 400 €

Pašriska summa

Elektroiekārtu bojājumu gadījumā 50 €

Elektriķa izbraukuma gadījumā 0 €

Apdrošināšanas gadījumu skaits gadā nav ierobežots.

Piemēri gadījumiem, kad Elektroierīču apdrošināšana palīdzēja kompensēt zaudējumus

Mēs esam palīdzējuši atlīdzināt zaudējumus šādos gadījumos


Zibens bojājumi: TV, rūteris, rozete

Atlīdzības summa: 638 €

Veļas mazgājamās mašīnas bojājums

Atlīdzības summa: 469 €

Pārsprieguma dēļ tika sabojātas vairākas sadzīves elektroierīces, tostarp inkubators putnu audzēšanai?

Atlīdzības summa: 1100 €

Strāvas sprieguma izraisīti siltumsūkņa bojājumi

Atlīdzības summa: 526 €


Biežāk uzdotie jautājumi


Apdrošināšana sākas datumā, kad sāc saņemt elektrību no Enefit. Apdrošināšana beidzas datumā, kad vairs nav spēkā esoša elektrības iegādes līguma ar Enefit vai, ja apdrošināšanas līgumu neesi vienspusēji izbeidzis pirms šī datuma.

Jā, elektrības līgums un apdrošināšana ir saistīti. Izmantot Elektoierīču apdrošināšanu var tikai Enefit klienti, kuriem ir spēkā esošs elektrības iegādes līgums. 

Īsi pirms bezmaksas perioda beigām saņemsi SMS ar atgādinājumu par Elektroierīču apdrošināšanas bezmaksas perioda beigām. Aicinām turpināt izmantot apdrošināšanu, lai sevi pasargātu no negaidītiem izdevumiem tikai par 1 eiro mēnesī. Bet, ja tomēr vēlies atteikties no Elektroierīču apdrošināšanas, to var izdarīt "Mans Enefit" pašapkalpošanās portālā, rakstot brīvā formā iesniegumu uz [email protected] vai arī zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni 6000 0055.


Pakalpojums tiek nodrošināts sadarbībā ar If Apdrošināšanu un AONJa nepieciešama eksperta konsultācija vai papildinformācija, zvani uz Enefit klientu apkalpošanas tālruni 6000 0055.

SIA Enefit, veicot apdrošināšanas izplatīšanu, ievēro Apdrošināšanas un pārapdrošināšanas izplatīšanas likuma 33. un 40. panta prasības.

SIA Enefit, reģistrācijas nr. 40003824046, juridiskā adrese Roberta Hirša iela 1, Rīga, LV-1045, Latvija, atbildīgā persona Danuta Lavrinoviča (e-pasts: [email protected], tālr. 6000 0055) ir apdrošināšanas papildpakalpojuma starpnieks, kurš reģistrēts apdrošināšanas brokera UADBB Aon Baltic Latvijas filiāles, reģistrācijas nr. 40103284559 mājas lapā https://aon.lv/izplatitaji/.

SIA Enefit kā papildu apdrošināšanas pakalpojumu starpnieks ir tiesīgs saņemt apdrošināšanas prēmijas un citus maksājumus. Par pakalpojuma sniegšanu SIA Enefit no apdrošinātāja saņem atlīdzību no 0,64 līdz 1,67 EUR mēnesī no līguma summas par vienu aktīvo līgumu (atkarībā no izvēlētās apdrošināšanas paketes). Ar sūdzību un strīdu izskatīšanas kārtību starp klientu un apdrošināšanas starpnieku var iepazīties šeit: Sūdzību un strīdu izskatīšanas kārtība.