icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Elektroierīču apdrošināšana

Pasargā savas elektroierīces un sevi!

Pasargā sevi no negaidītiem izdevumiem

Dažādi traucējumi elektrotīklā var neatgriezeniski sabojāt gan TV un datorus, gan arī nopietnākas mājokļa sistēmas, kā, piemēram, apkures iekārtas. Notiekot šādam negadījumam, apdrošināšana pasargās Tevi no zaudējumiem, jo varēsi saņemt atlīdzību bojāto ierīču remontam vai jaunu iegādei.

Elektroierīču apdrošināšana sedz visdažādākos negadījumu veidus, sniedzot atlīdzību līdz 1500 eiro par elektroierīcēm, ko sabojājis paaugstināts vai pazemināts spriegums, strāvas pārtraukums vai pat tādas dabas stihijas kā zibens spēriens.

Sirdsmiers tikai par 1 eiro mēnesī!

Uzzini vairāk

Elektroierīču apdrošināšana lieliski papildinās eosošo mājokļa apdrošināšanu


Daudzu vērtīgu elektroierīču apdrošināšana pret bojājumiem

Papildu drošība, kuru nesniedz esošās mājokļa apdrošināšanas ierobežojumi

Izdevīga cena par sirdsmieru saistībā ar elektrotīkla traucējumiem


Elektroierīču apdrošināšana


Mājokļa elektroierīču apdrošināšana pret bojājumiem, ko izraisa sprieguma izmaiņas, strāvas pārrāvumi un zibens.

Mēneša maksa
1,00 EUR

PIRMIE DIVI MĒNEŠI BEZ MAKSAS

Apdrošinājuma summa
1500 EUR par katru apdrošināšanas gadījumu

Pašrisks
50 EUR par katru apdrošināšanas gadījumu

Apdrošināšanas gadījumu skaits gadā nav ierobežots

Uz kurām mājokļa elektroierīcēm attiecas apdrošināšana?


Televizors

Dators

Klēpjdators

Stacionārais tālrunis

Veļas mazgājamā mašīna

Trauku mazgājamā mašīna

Ledusskapis

Uguns un drošības signalizācijas iekārtas

Elektriskais sildītājs un ventilācijas iekārtas

Citas apkures iekārtas

Ēkai piesaistītas elektrolīniju sistēmas ārējas daļas

Piemēri gadījumiem, kad Elektroierīču apdrošināšana palīdzēja kompensēt zaudējumus

Mēs esam palīdzējuši atlīdzināt zaudējumus šādos gadījumos


Zibens bojājumi: TV, rūteris, rozete

Atlīdzības summa: 638 EUR

Veļas mazgājamās mašīnas bojājums

Atlīdzības summa: 469 EUR

Pārsprieguma dēļ tika sabojātas vairākas sadzīves elektroierīces, tostarp inkubators putnu audzēšanai?

Atlīdzības summa: 1100 EUR

Strāvas sprieguma izraisīti siltumsūkņa bojājumi

Atlīdzības summa: 526 EUR


Biežāk uzdotie jautājumi


Apdrošināšana sākas datumā, kad sāc saņemt elektrību no Enefit. Apdrošināšana beidzas datumā, kad vairs nav spēkā esoša elektrības iegādes līguma ar Enefit vai, ja apdrošināšanas līgumu neesi vienspusēji izbeidzis pirms šī datuma.

Jā, elektrības līgums un apdrošināšana ir saistīti. Izmantot Elektoierīču apdrošināšanu var tikai Enefit klienti, kuriem ir spēkā esošs elektrības iegādes līgums. 

Īsi pirms bezmaksas perioda beigām saņemsi SMS ar atgādinājumu par Elektroierīču apdrošināšanas bezmaksas perioda beigām. Aicinām turpināt izmantot apdrošināšanu, lai sevi pasargātu no negaidītiem izdevumiem tikai par 1 eiro mēnesī. Bet, ja tomēr vēlies atteikties no Elektroierīču apdrošināšanas, to var izdarīt "Mans Enefit" pašapkalpošanās portālā, rakstot brīvā formā iesniegumu uz [email protected] vai arī zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni 6000 0055.


Pakalpojums tiek nodrošināts sadarbībā ar If Apdrošināšanu un AONJa nepieciešama eksperta konsultācija vai papildinformācija, zvani uz Enefit klientu apkalpošanas tālruni 6000 0055.

SIA Enefit, reģistrācijas nr. 40003824046, juridiskā adrese Vesetas iela 7, Rīga, LV-1013, Latvija, atbildīgā persona Danuta Lavrinoviča (e-pasts: [email protected], tālr. 6000 0055) ir apdrošināšanas papildpakalpojuma starpnieks, kurš reģistrēts apdrošināšanas brokera UADBB Aon Baltic Latvijas filiāles, reģistrācijas nr. 40103284559 mājas lapā https://aon.lv/izplatitaji/.

SIA Enefit, kā apdrošināšanas papildpakalpojuma starpniekam, ir tiesības saņemt apdrošināšanas prēmijas un citus maksājumus. Par pakalpojuma nodrošināšanu SIA Enefit no apdrošinātāja saņem atlīdzību 10% mēnesī no liguma summas par aktīvu līgumu. Kārtība, kādā izskatāmas sūdzības un strīdi starp klientu un apdrošināšanas papildpakalpojuma starpnieku pieejama šeit: Sūdzību un strīdu izskatīšanas kārtība.