Sākumlapa  » 

Korporatīvajiem klientiem

Enefit ir profesionāls partneris enerģijas jautājumos

Pieprasi piedāvājumu un saņem to jau tuvākajā laikā. Mūsu enerģijas tirgus eksperti ir gatavi uzklausīt un konsultēt Jūs.

1. Piedāvājums

Pieprasīt elektroenerģijas piedāvājumu

2. Tarifu veidi

Izvēlies enerģijas patēriņam piemērotāko tarifa veidu

3. Enerģijas tirgus

Enerģijas tirgū pircēji var izvēlēties pārdevēju un vienoties par cenām

4. Pāriešana

Pāriešana pie Enefit ir ātra un vienkārša

Mājsaimniecībām

Šogad Enefit sāks darbību arī mājsaimniecību enerģijas tirgū! Aizpildi kontaktinformācijas formu un esi pirmais, kurš saņems jaunumus un izdevīgus piedāvājumus, tiklīdz pakalpojums būs pieejams!Enefit gāzes piedāvājums

Līdztekus elektroenerģijai esam uzsākuši arī dabasgāzes tirdzniecību, kļūstot par daudzpusīgu enerģijas tirgotāju Latvijā.

Ņemot vērā patērētāju vēlmes un tirgus iespējas, tirgus atvēršanas sākumposmā esam izstrādājuši divus dažādus dabasgāzes cenu produktus. Tādejādi dodot izvēles iespējas un pielāgojot atbilstošāko risinājumu uzņēmumu vajadzībām.

Atbilstoša produkta izvēle ir lieliska iespēja ievērojami ietekmēt sava uzņēmuma maksājuma apmēru par dabasgāzi. Uzzini vairāk par Enefit dabasgāzes produktiem šeit »

Lai saņemtu piedāvājumu, aizpildi šeit »

Lai iegūtu plašāku informāciju par Enefit piedāvātajiem produktiem, aicinām sazināties ar mūsu enerģijas ekspertu komandu!

Enefit no 2006. gada ir Latvijas enerģijas tirgotājs. Enefit mātes uzņēmums Eesti Energia ir lielākais elektroenerģijas ražotājs Baltijas valstīs un vienīgais, kas nav atkarīgs no energoresursu ārējiem piegādātājiem un kontrolē visus enerģijas ražošanas posmus.
Lasīt vairāk »
Ziņas » Enefit ziņu RSS plūsmas

Izšķiršanos par energoefektīviem risinājumiem veicinās ilgtspējīga domāšana

Jānis Bethers, SIA Enefit valdes priekšsēdētājs
Pašlaik gandrīz katrs valstisks vai arī mājsaimniecības ietvaros svarīgs lēmums tiek izvērtēts kontekstā ar to, kā tas uzlabos efektīvu enerģijas patēriņu. Energoefektivitāte ir kļuvusi par aktualitāti, kas praktiski ļauj novērtēt mūsu lietoto ierīču, transporta un galu galā arī mājokļa enerģijas patēriņa lietderību un mūsu dzīves kvalitāti. Lasīt vairāk »