Sākumlapa  » 

Korporatīvajiem klientiem

Enefit ir profesionāls partneris enerģijas jautājumos

Pieprasi piedāvājumu un saņem to jau tuvākajā laikā. Mūsu enerģijas tirgus eksperti ir gatavi uzklausīt un konsultēt Jūs.

1. Piedāvājums

Pieprasīt elektroenerģijas piedāvājumu

2. Tarifu veidi

Izvēlies enerģijas patēriņam piemērotāko tarifa veidu

3. Brīvais tirgus

Brīvajā tirgū pircēji var izvēlēties pārdevēju un vienoties par cenām

4. Pāriešana

Pāriešana pie Enefit ir ātra un vienkārša

Enefit gāzes piedāvājums

Līdztekus elektroenerģijai esam uzsākuši arī dabasgāzes tirdzniecību, kļūstot par daudzpusīgu enerģijas tirgotāju Latvijā.

Ņemot vērā patērētāju vēlmes un tirgus iespējas, tirgus atvēršanas sākumposmā esam izstrādājuši divus dažādus dabasgāzes cenu produktus. Tādejādi dodot izvēles iespējas un pielāgojot atbilstošāko risinājumu uzņēmumu vajadzībām.

Atbilstoša produkta izvēle ir lieliska iespēja ievērojami ietekmēt sava uzņēmuma maksājuma apmēru par dabasgāzi. Uzzini vairāk par Enefit dabasgāzes produktiem šeit »

Lai saņemtu piedāvājumu, aizpildi šeit »

Lai iegūtu plašāku informāciju par Enefit piedāvātajiem produktiem, aicinām sazināties ar mūsu enerģijas ekspertu komandu!


SIA Enefit Latvija Facebook kontsEnefit, no 2006. gada, ir Latvijas atvērtā tirgus enerģijas tirgotājs. Enefit mātes uzņēmums Eesti Energia ir lielākais elektroenerģijas ražotājs Baltijas valstīs un vienīgais, kas nav atkarīgs no energoresursu ārējiem piegādātājiem un kontrolē visus enerģijas ražošanas posmus.
Lasīt vairāk »
Ziņas » Enefit ziņu RSS plūsmas

2017. gads - jauns sākums Latvijas enerģētikas nozarē

Jānis Bethers, Energouzņēmuma Enefit valdes priekšsēdētājs
2017. gads Latvijas enerģētikas nozarē būs kulminācijas gads, jo jauni pavērsieni nav gaidāmi, bet šogad redzēsim kā realizēsies vairāki nozīmīgi pērn aizsāktie procesi. Beidzot piedzīvosim dabasgāzes tirgus atvēršanu, tiks uzsākts darbs pie Energoefektivitātes direktīvas prasību faktiskās izpildes un gada otrajā pusē gaidāms noslēguma cēliens sāgā par Obligātā iepirkuma komponentes (OIK) diferencēšanu. Šis būs jauna attīstības cēliena gads Latvijas enerģētikas nozarē un vienlaikus pārbaudījums patērētājiem un visiem nozares spēlētājiem, izaicinot to spējas pielāgoties straujām izmaiņām. Lasīt vairāk »