Sākumlapa  » 

Korporatīvajiem klientiem

Enefit ir profesionāls partneris enerģijas jautājumos

Pieprasi piedāvājumu un saņem to jau tuvākajā laikā. Mūsu enerģijas tirgus eksperti ir gatavi uzklausīt un konsultēt Jūs.

1. Piedāvājums

Pieprasīt elektroenerģijas piedāvājumu

2. Tarifu veidi

Iespēja piesaistīt cenu nākotnes tirgiem Skandināvijā vai dinamiskajā vietējā tirgū

3. Brīvais tirgus

Brīvajā tirgū pircēji var izvēlēties pārdevēju un vienoties par cenām

4. Pāriešana

Pāriešana pie Enefit ir ātra un vienkārša

Informācija dabasgāzes tirgus dalībniekiem

Šī gada 3.aprīlī atveras Latvijas dabasgāzes tirgus, kas dod visiem patērētājiem iespēju izvēlēties sev piemērotāko dabasgāzes iegādes risinājumu.

Ņemot vērā to, ka šobrīd vēl nav apstiprināti visi ar dabasgāzes tirdzniecību saistītie normatīvie akti un nepieciešamie līgumi dabasgāzes tirdzniecības operāciju veikšanai Latvijas teritorijā, tad konkrētu Enefit piedāvājumu izteikšana juridiskajām personām tiks uzsākta ar maija sākumu. Likumdošana ir noteikusi pārejas periodu līdz 2017.gada 1.jūlijam, tāpēc aicinām visus izmantot šo periodu, lai aktīvi iepazītos un izvērtētu dabasgāzes iegādes iespējas.

Ja Jūs interesē un vēlaties būt viens no pirmajiem, kas saņem Enefit dabasgāzes tirdzniecības piedāvājumu vai konsultācijas par dabasgāzes jautājumiem Jūsu uzņēmumam, lūdzam aizpildīt zemāk esošo anketu un mēs ar Jums sazināsimies!

Enefit, no 2006. gada, ir Latvijas atvērtā tirgus enerģijas tirgotājs. Enefit mātes uzņēmums Eesti Energia ir lielākais elektroenerģijas ražotājs Baltijas valstīs un vienīgais, kas nav atkarīgs no energoresursu ārējiem piegādātājiem un kontrolē visus enerģijas ražošanas posmus.
Lasīt vairāk »
Ziņas » Enefit ziņu RSS plūsmas

2017. gads - jauns sākums Latvijas enerģētikas nozarē

Jānis Bethers, Energouzņēmuma Enefit valdes priekšsēdētājs
2017. gads Latvijas enerģētikas nozarē būs kulminācijas gads, jo jauni pavērsieni nav gaidāmi, bet šogad redzēsim kā realizēsies vairāki nozīmīgi pērn aizsāktie procesi. Beidzot piedzīvosim dabasgāzes tirgus atvēršanu, tiks uzsākts darbs pie Energoefektivitātes direktīvas prasību faktiskās izpildes un gada otrajā pusē gaidāms noslēguma cēliens sāgā par Obligātā iepirkuma komponentes (OIK) diferencēšanu. Šis būs jauna attīstības cēliena gads Latvijas enerģētikas nozarē un vienlaikus pārbaudījums patērētājiem un visiem nozares spēlētājiem, izaicinot to spējas pielāgoties straujām izmaiņām. Lasīt vairāk »