Sākumlapa  » 

Korporatīvajiem klientiem

Enefit ir profesionāls partneris elektroenerģijas jautājumos

Pieprasi piedāvājumu un saņem to jau tuvākajā laikā. Elektroenerģijas tirgus eksperti ir gatavi uzklausīt un konsultēt Jūs.

1. Piedāvājums

Pieprasīt elektroenerģijas piedāvājumu

2. Tarifu veidi

Iespēja piesaistīt cenu nākotnes tirgiem Skandināvijā vai dinamiskajā vietējā tirgū

3. Brīvais tirgus

Brīvajā tirgū pircēji var izvēlēties pārdevēju un vienoties par cenām

4. Pāriešana

Pāriešana pie Enefit ir ātra un vienkārša

Enefit – 10 gadi enerģijas risinājumu Latvijā

Enefit, no 2006. gada, ir Latvijas atvērtā tirgus enerģijas tirgotājs. Enefit mātes uzņēmums Eesti Energia ir lielākais elektroenerģijas ražotājs Baltijas valstīs un vienīgais, kas nav atkarīgs no energoresursu ārējiem piegādātājiem un kontrolē visus enerģijas ražošanas posmus. Lasīt vairāk »

Enefit svin 10 gadus enerģijas risinājumu konsultācijās un pārdošanā biznesa klientiem Latvijā, pārvaldot 20% tirgus daļu. Lasīt vairāk »
Ziņas » Enefit ziņu RSS plūsmas

Mājsaimniecību izdevumos par elektrību atšķirības Baltijā saglabājas

Elektroenerģijas vairumtirgus cenas Baltijas reģionā pastāvīgi samazinās un aizvadītā gada laikā ir kritušās gandrīz par piektdaļu, neliels kritums ir novērojams arī mājsaimniecību kopējos rēķinos. Vienlaikus būtiskas cenu atšķirības starp Latviju, Lietuvu un Igauniju uztur atbalsta maksājumi atjaunojamo energoresursu atbalstam. Arī sadales tīkla tarifu politika katrā valstī ir izvēlēta atšķirīga, kas kopumā nosaka gandrīz pusi no elektrības cenas. Šādi secinājumi izdarāmi, analizējot maksu par elektrību mājsaimniecību tirgū, kas vistiešākajā veidā atspoguļo katras valsts izvēlēto taktiku tirgus attīstībai. Lasīt vairāk »