Sākumlapa  » 

Korporatīvajiem klientiem

Enefit ir profesionāls partneris enerģijas jautājumos

Pieprasi piedāvājumu un saņem to jau tuvākajā laikā. Mūsu enerģijas tirgus eksperti ir gatavi uzklausīt un konsultēt Jūs.

1. Piedāvājums

Pieprasīt elektroenerģijas piedāvājumu

2. Tarifu veidi

Izvēlies enerģijas patēriņam piemērotāko tarifa veidu

3. Brīvais tirgus

Brīvajā tirgū pircēji var izvēlēties pārdevēju un vienoties par cenām

4. Pāriešana

Pāriešana pie Enefit ir ātra un vienkārša

Enefit gāzes piedāvājums

Līdztekus elektroenerģijai, kopš šī gada 3. aprīļa esam uzsākuši arī dabasgāzes tirdzniecību, kļūstot par daudzpusīgu enerģijas tirgotāju Latvijā. Ņemot vērā patērētāju vēlmes un tirgus iespējas, tirgus atvēršanas sākumposmā esam izstrādājuši divus dažādus dabasgāzes cenu produktus. Tādejādi dodot izvēles iespējas un pielāgojot atbilstošāko risinājumu uzņēmumu vajadzībām.

Ņemot vērā, ka dabasgāzes cena sastāda aptuveni 75 – 80% no kopējām izmaksām rēķinā par gāzi, tad atbilstoša produkta izvēle ir lieliska iespēja ievērojami ietekmēt sava uzņēmuma maksājuma apmēru par dabasgāzi. Pamatinformācija par Enefit dabasgāzes produktiem ir atrodama zemāk. Aicinām sazināties ar mūsu enerģijas ekspertu komandu, lai iegūtu plašāku informāciju par Enefit piedāvātajiem produktiem.

Atvērta Fiksētā cena

Enefit Atvērtas Fiksētās cenas produkts dod iespēju iegādāties dabasgāzi par fiksētu cenu, tādejādi dodot iespēju plānot un kontrolēt savas izmaksas par dabasgāzi. Atvērtas Fiksētās cenas produkts paredz elastīgus līguma nosacījumus abām līgumslēdzēju pusēm.

Klientam līgums ir beztermiņa un ir iespēja jebkurā laikā izbeigt līgumu, par to mūs informējot vismaz 5 dienas iepriekš. Būtiski, ka Atvērtas Fiksētās cenas līgumā nav iekļauta pirmstermiņa izbeigšanas maksa (līgumsods) un nav paredzētas apjoma izpildes saistības (take-or-pay), kas paredz maksāt par neizmantoto vai pārmaksāt par pārtērēto gāzes apjomu.

Tirgotājam līgums paredz iespēju mainīt cenu gadījumā, ja dabasgāzes vairumtirgū ir notikušas būtiskas cenu svārstības. Par plānotajām dabasgāzes cenas izmaiņām mēs informēsim vismaz 30 dienas iepriekš.

Fiksēta cena

Enefit Fiksētas cenas produkts dod iespēju nofiksēt cenu konkrētam periodam nākotnē. Fiksēta cena ir vieglākais veids, kā plānot un kontrolēt savas dabasgāzes izmaksas. Cenu svārstības dabasgāzes vairumtirgū neietekmēs uzņēmuma dabasgāzes rēķinu, un cena par dabasgāzi būs nemainīga visā līguma darbības laikā.

Slēdzot Fiksētas cenas līgumu, cena var tikt piemērota uz laiku līdz 12 mēnešiem.

Līguma pirmstermiņa izbeigšana ir iespējama, par to mūs informējot vismaz 5 dienas iepriekš. Izbeidzot līgumu pirms noteiktā termiņa, var tikt piemērota līguma laušanas maksa.

Enefit, no 2006. gada, ir Latvijas atvērtā tirgus enerģijas tirgotājs. Enefit mātes uzņēmums Eesti Energia ir lielākais elektroenerģijas ražotājs Baltijas valstīs un vienīgais, kas nav atkarīgs no energoresursu ārējiem piegādātājiem un kontrolē visus enerģijas ražošanas posmus.
Lasīt vairāk »
Ziņas » Enefit ziņu RSS plūsmas

2017. gads - jauns sākums Latvijas enerģētikas nozarē

Jānis Bethers, Energouzņēmuma Enefit valdes priekšsēdētājs
2017. gads Latvijas enerģētikas nozarē būs kulminācijas gads, jo jauni pavērsieni nav gaidāmi, bet šogad redzēsim kā realizēsies vairāki nozīmīgi pērn aizsāktie procesi. Beidzot piedzīvosim dabasgāzes tirgus atvēršanu, tiks uzsākts darbs pie Energoefektivitātes direktīvas prasību faktiskās izpildes un gada otrajā pusē gaidāms noslēguma cēliens sāgā par Obligātā iepirkuma komponentes (OIK) diferencēšanu. Šis būs jauna attīstības cēliena gads Latvijas enerģētikas nozarē un vienlaikus pārbaudījums patērētājiem un visiem nozares spēlētājiem, izaicinot to spējas pielāgoties straujām izmaiņām. Lasīt vairāk »