Sākumlapa  »  Enefit Latvijā »  Mūsu komanda » 

Mūsu komanda

SIA Enefit valde

Jānis Bethers
Valdes priekšsēdētājs
janis.bethers@enefit.lv
Klāvs Poriķis
Valdes loceklis
klavs.porikis@enefit.lv
Krists Mertens
Valdes loceklis
krists.mertens@enefit.lv

SIA Enefit darbinieki

Jānis Bethers
Rīkotājdirektors
janis.bethers@enefit.lv
Klāvs Poriķis
Pārdošanas vadītājs
klavs.porikis@enefit.lv
Edgars Cvetkovs
Korporatīvo klientu attiecību vadītājs
edgars.cvetkovs@enefit.lv
Maija Vanaga
Korporatīvo klientu attiecību vadītāja
maija.vanaga@enefit.lv
Rihards Ceipe
Korporatīvo klientu attiecību vadītājs
rihards.ceipe@enefit.lv
Maija Kuksa
Korporatīvo klientu attiecību vadītāja
maija.kuksa@enefit.lv
Gatis Lazda
Enerģētikas risinājumu projektu vadītājs
gatis.lazda@enefit.lv
Edijs Viļumsons
Korporatīvo klientu attiecību vadītājs
edijs.vilumsons@enefit.lv
Krists Mertens
Biznesa attīstības un gāzes portfeļa vadītājs
krists.mertens@enefit.lv
Madara Pranka
Pārdošanas grupas asistente
madara.pranka@enefit.lv
Jeļena Kotova
Galvenā grāmatvede
jelena.kotova@enefit.lv
Baiba Dzelme
Juriste
baiba.dzelme@enefit.lv
Laura Jakovele
Norēķinu procesu vadītāja
laura.jakovele@enefit.lv
Annija Melne
Norēķinu speciāliste
annija.melne@enefit.lv
Vivita Priedīte
Norēķinu speciāliste
vivita.priedite@enefit.lv
Ilze Margeviča
Jaunākā norēķinu speciāliste
ilze.margevica@enefit.lv
Madara Kvāle
Biroja vadītāja
madara.kvale@enefit.lv
Ieva Margeviča
Mārketinga speciāliste
ieva.margevica@enefit.lv
Mārtiņš Vancāns
Mājsaimniecību segmenta vadītājs
martins.vancans@enefit.lv

SIA Enefit partneri

Olavs Ķiecis
SDG biznesa attīstības vadītājs
olavs.kiecis@enefit.lv