Sākumlapa  »  Uzzināt vairāk » 

Kā nomainīt enerģijas tirgotāju?

Pāriešana no viena enerģijas piegādātāja uz citu ir ātra un vienkārša.

Lai nomainītu elektroenerģijas un gāzes piegādātāju:

 • Kas jādara šodien?

  Saņem no Enefit elektroenerģijas un/vai gāzes piegādes cenu piedāvājumu, izvēlies sev vispiemērotāko risinājumu un paraksti elektroenerģijas vai gāzes piegādes līgumu.

  Enefit ikvienam uzņēmumam nosaka individuālus tarifus, kas ir piemēroti uzņēmuma elektroenerģijas un gāzes patēriņa apjomam un struktūrai. Lai no Enefit saņemtu elektroenerģijas un/vai gāzes piegādes izcenojumu, lūdzam zvanīt pa tālruni: + 371 6778 0590 vai sūtīt e-pasta vēstuli uz adresi: info@enefit.lv, vai vienkārši aizpildīt labajā pusē esošo piedāvājuma pieprasījuma formu.

 • Kas notiks šī mēneša 15. dienā?

  Izvēle par jauno elektroenerģijas un/vai gāzes piegādātāju jāveic vēlākais līdz mēneša 15. datumam. Pēc elektroenerģijas vai gāzes piegādes līguma parakstīšanas visas formalitātes un sadales sistēmas operatora informēšanu veiksim mēs paši, lai Tev kā Enefit klientam vairs nebūtu jānodarbojas ar dokumentiem.

  Elektroenerģijas tirgus likumā ir noteikts minimālais paziņošanas termiņš par līguma noslēgšanu ar jaunu tirgotāju, ja tas tiek noslēgts pirms līguma ar esošo piegādātāju darbības termiņa beigām. Piegādātāja nomaiņas gadījumā nav nepieciešams veikt nekādus tehniskus jauninājumus vai elektrotīklu maiņu.

 • Kas notiks nākamā mēneša 1. dienā?

  No nākamā mēneša sākuma jau varēsi lietot SIA Enefit piegādāto elektroenerģiju un/vai gāzi. Attiecības ar sadales sistēmas operatoru nemainīsies. Ja elektroenerģijas un gāzes skaitītāja dati netiek iegūti automātiski, tie sadales tīkla operatoram, kā parasti, jāpaziņo pa tālruni vai izmantojot e – pakalpojumu portālu.

Pieprasīt piedāvājumu

Pieprasīt piedāvājumu

Iesniedzot pieprasījumu, piekrītu komerciālu paziņojumu saņemšanai no SIA Enefit uz formā norādīto e-pasta adresi.

Iesniegt