Sākumlapa  »  Jaunumi un blogs »  Jaunumi » 

Preses relīzes un analīzes

06.07 2018

Šogad Enefit jau trešā LAMPA

Jau trešo gadu Enefit jūniju noslēdz, palīdzot tapt sarunu festivālam LAMPA un aktīvi iesaistoties tā norisēs. Šogad nodrošinājām dažādas izzinošas aktivitātes festivāla mazākajiem apmeklētājiem, devām iespēju ikvienam tikt pie enerģiskām idejām un iegūt atraktīvu piemiņu no festivāla, kā arī kāpām uz skatuves vairākās diskusijās, lai izaicinātu sabiedrības viedokli par aktuāliem vides, likumdošanas un ekonomikas jautājumiem.

miniLAMPA – aizraujoši gan lieliem, gan maziem

Šogad ar Enefit atbalstu tika ievērojami paplašināta izzinošu un izklaidējošu aktivitāšu programma mazākajiem festivāla apmeklētājiem. Abas festivāla dienas miniLAMPA teritorijā bērni varēja izmēģināt zinātkāres centra ZINOO interaktīvos eksponātus, piedalīties dažādos eksperimentos un radošajās darbnīcās, ar visu ģimenei startēt galda spēļu turnīros vai vienkārši atpūsties, baudot animācijas filmas un teātra izrādes. Savukārt aktīvākie nemiera gari izklaidējās rotaļu laukumā un devās dabas iepazīšanas ekspedīcijās.

Viens foto = viena enerģiska ideja

Lai aizraujošas sarunas nekad neapsīktu, šogad Enefit festivālā iekārtoja Enerģisko ideju telti. Šeit ikviens festivāla apmeklētājs varēja iegūt atraktīvu foto, kurā ar papildinātās realitātes risinājuma palīdzību tika atklāts, kādas idejas slēpjas katra galvā. Enerģisko ideju foto teltī apmeklētājus izklaidēja Enefit komandas meitenes, palīdzot noskaidrot atbildes uz tādiem aktuāliem jautājumiem, kā - vai kāmītis ritenī var uzlādēt iPhone un kuram tad īsti ir 1000 vatu spožs smaids.

Trīs skatuves vienā stundā

30. jūnijs jeb festivāla LAMPA otrā diena bija atbildīgākā visai Enefit komandai, jo pašā karstākajā pasākumu laikā mūsu eksperti startēja trīs diskusijās vienlaikus. Enefit veidotajā diskusijā uz Uzzibsnī skatuves kopā ar Enefit valdes priekšsēdētāju Jāni Betheru, un dažādu nozaru, kā arī Ekonomikas ministrijas pārstāvjiem izaicinājām sabiedrības viedokli par to, cik gatavi esam pārņemt dalīšanās ekonomikas modeli ikdienas pakalpojumos. Sarunas centrā bija uzticēšanās dažādiem moderniem risinājumiem ikdienā ierastajiem pakalpojumiem - alternatīvi banku pakalpojumi, dzīvesvietas īstermiņa izīrēšana internetā, kopbraukšanas taksometri, kriptovalūtas un of-the-grid dzīves modelis. Diskusija pulcēja pilnu skatītāju auditoriju un aktīvākās sarunas izvērsās ap enerģijas ražošanu savos mājokļos, kuru kā interesantāko risinājumu izvēlējās 40% klātesošo.

Tajā pašā laikā mājsaimniecību segmenta vadītājs Mārtiņš Vancāns uz RTU skatuves iepazīstināja ar Eesti Energia inovācijām un sasniegumiem savā darbībā, integrējot aprites ekonomikas modeli.

Savukārt Enefit valdes loceklis biznesa attīstības jautājumos Krists Mertens startēja simboliskā galda futbola mačā ar valsts pārvaldes pārstāvjiem, lai diskutētu par to, kā mazināt birokrātijas radītos šķēršļus biznesā.

VIDEO: Atskats uz Sarunu festivāls LAMPA 2018.

Atpakaļ
Enefit ziņu RSS plūsmas
 • Janvāris
 • Februāris
 • Marts
 • Aprīlis
 • Maijs
 • Jūnijs
 • Jūlijs
 • Augusts
 • Septembris
 • Oktobris
 • Novembris
 • Decembris