Sākumlapa  »  Uzzināt vairāk »  Kādēļ izvēlēties Enefit? » 

Kādēļ izvēlēties Enefit?

Enerģijas piegādes risinājumi, kas pielāgoti jūsu vajadzībām

Ar enerģijas piegādes risinājumiem, kas ir pielāgoti jūsu uzņēmuma vajadzībām, mēs nodrošinām jums nozīmīgu ieguvumu. Mūsu rūpīgi izstrādātie un plānotie produkti ļauj jums izvēlēties, cik lielā mērā vēlaties iegūt cenu stabilitāti vai uzņemties tirgus risku.

Mēs pastāvīgi analizējam tirgus vidi, lai piedāvātu labāko, ko var dot brīvais tirgus, ikmēneša tirgus pārskatos informējot jūs par galvenajiem notikumiem elektroenerģijas sfērā.

Pāriešana pie Enefit ir vienkārša

Pāriešana pie Enefit ir tikpat vienkārša kā mobilo operatoru maiņa. Mūsu uzticamo ekspertu komanda ar prieku palīdzēs jums bez kavēšanās veikt tirgotāja maiņas procesu. Vienīgais jūsu ieguldījums šajā procesā ir līguma parakstīšana ar Enefit.

Ilgtermiņa stabilitāte

Enefit mātes uzņēmums AS Eesti Energia ir Baltijā lielākais enerģijas ražotājs, kas sastāv no vairāk nekā 20 uzņēmumiem un nodarbina 5800 cilvēku. Kompānijas darbība ietver plašu pakalpojumu spektru no degslānekļa ieguves un pārstrādes līdz pat elektroenerģijas sadalei un pārdošanai, kā arī dažādus ar elektroenerģiju saistītus papildu pakalpojumus.

Eesti Energia darbojas Baltijas valstīs, Polijā, Vācijā, Jordānijā un ASV. Izmantojot Enefit zīmolu, Eesti Energia tirgo elektroenerģiju un gāzi Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā un elektroenerģiju Zviedrijā un Somijā.

Pieprasīt piedāvājumu

Pieprasīt piedāvājumu

Iesniedzot pieprasījumu, piekrītu komerciālu paziņojumu saņemšanai no SIA Enefit uz formā norādīto e-pasta adresi.

Iesniegt