Sākumlapa  »  Uzzināt vairāk »  Kā pāriet pie Enefit » 

Kā pāriet pie Enefit?

Pāriešana no viena elektroenerģijas piegādātāja uz citu ir ātra un vienkārša.

Lai nomainītu elektroenerģijas piegādātāju:

 • Kas jādara šodien?

  Saņemiet no Enefit elektroenerģijas piegādes cenu piedāvājumu, izvēlieties sev vispiemērotāko risinājumu un parakstiet elektroenerģijas piegādes līgumu.

  Enefit ikvienam uzņēmumam nosaka individuālus tarifus, kas ir piemēroti uzņēmuma elektroenerģijas patēriņa apjomam un struktūrai. Lai no Enefit saņemtu elektroenerģijas piegādes izcenojumu, lūdzam zvanīt pa tālruni: + 371 6778 0590 vai sūtīt e-pasta vēstuli uz adresi: info@enefit.lv, vai vienkārši aizpildīt labajā pusē esošo piedāvājuma pieprasījuma formu.

 • Kas notiks šī mēneša 15. dienā?

  Izvēle par jauno elektroenerģijas piegādātāja jums jāveic vēlākais līdz mēneša 15. datumam. Pēc elektroenerģijas piegādes līguma parakstīšanas visas formalitātes un AS Sadales tīkls informēšanu veiksim mēs paši, lai jums kā Enefit klientam vairs nebūtu jānodarbojas ar dokumentiem.

  Elektroenerģijas tirgus likumā ir noteikts minimālais paziņošanas termiņš par līguma noslēgšanu ar jaunu tirgotāju, ja tas tiek noslēgts pirms līguma ar esošo piegādātāju darbības termiņa beigām. Piegādātāja nomaiņas gadījumā nav nepieciešams veikt nekādus tehniskus jauninājumus vai elektrotīklu maiņu.

 • Kas notiks nākamā mēneša 1. dienā?

  No nākamā mēneša sākuma jau varēsiet lietot SIA Enefit piegādāto elektroenerģiju. Jūsu attiecības ar sadales tīkla operatoru nemainīsies. Ja skaitītāja dati netiek iegūti automātiski, tie sadales tīkla operatoram kā parasti jāpaziņo pa tālruni vai izmantojot AS „Sadales tīkls" portālu www.e-st.lv.

Pieprasīt piedāvājumu

Pieprasīt piedāvājumu

Iesniedzot pieprasījumu, piekrītu komerciālu paziņojumu saņemšanai no SIA Enefit uz formā norādīto e-pasta adresi.

Iesniegt