icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

AUDIO: Apskriet apkārt Fudži vulkānam un noiet Kolka – Dubulti 55 stundās

Trešajā "Saules un vēja stāsti" sērijā piedalās ultramaratonists un sajūtu inženieris piedzīvojumu organizācijā “Baltais kalns” Mārtiņš Zvīdriņš. Viņš dalās pieredzē par to, kā izaicināt pašam sevi ar dažādiem pārbaudījumiem dabā, sasniedzot ne tikai mērķi, bet arī paveicot to limitētā laikā.

Kā noiet no Kolkas raga līdz Dubultiem 55 stundās vai apskriet apkārt Fudži vulkānam 46 stundās? Nav nozīmes vai pūš stiprs vējš, vai dedzina saule – viņš apzināti rada apstākļus, kuros ir fiziski grūti, lai pēc tam iegūtu jaudu ikdienai. Tie ir piedzīvojumi, kuriem nav zināms rezultāts.

Šīs podkāsta sezonas vadītāja ir Radio Pieci DJ un piedzīvojumu meklētāja Elīna Baltskara.

Šo sarunu vari klausīties arī