icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Enefit Volt lādētāji tagad pieejami visos Nissan salonos Baltijā

Enefit noslēdzis ilgtermiņa sadarbības līgumu ar Nissan, nodrošinot elektroauto lādētājus, to uzstādīšanu un pēcpārdošanas servisu Nissan elektroauto klientiem visās Baltijas valstīs.

Gada sākumā uzsāktā sadarbība ietver apmācības Nissan dīleriem, lai paplašinātu zināšanas par elektroauto uzlādes tehnoloģijām gan privātpersonu, gan uzņēmumu klientu vidū. Iegūtās zināšanas palīdzēs klientiem izdarīt gudrāku un nākotnes prasībām atbilstošāku izvēli.

“Pasažieru transports virzās elektrifikācijas virzienā un tādēļ Enefit, kā energokompānija aktīvi attīstīta e-mobilitātes infrastruktūru Baltijas reģionā, piedāvājot ērtus, vienkāršus un viedus elektroauto uzlādes risinājumus mājās, darbā un uz ceļa visās Baltijas valstīs, tādejādi kļūstot par ilgtermiņa sadarbības partneri elektroauto lietotājiem,” norāda Enefit valdes priekšsēdētājs Krists Mertens.

Nissan importētāja Latvijā, Igaunijā un Lietuvā, Nissan Nordic Europe izpilddirektors Marguss Miks (Margus Mikk) norāda, ka uzņēmumam ir skaidra virzība uz ilgtspējīgu nākotni, un tā mērķis ir nostiprināt savas pozīcijas Eiropas tirgū ar virkni jaunu, elektrificētu transportlīdzekļu.

“Nissan pilnveido savu pieredzi elektroauto jomā un stiprina pāreju uz e-mobilitāti, piedāvājot līdz šim visaptverošāko zīmola modeļu klāstu,” sacīja Miks. “Pēc lēmuma neinvestēt vieglajos automobiļos, kas atbilst Euro 7 emisijas standartam, Nissan no 2023. gada Eiropā nepārdos vieglos automobiļus, kas aprīkoti tikai ar iekšdedzes dzinēju. Nissan sper drosmīgu soli, lai iedzīvinātu jaunu laikmetu mobilitātes jomā, un prognozē, ka līdz 2026. gadam elektromobiļi veidos 75% no pārdošanas apjoma, bet līdz desmitgades beigām to īpatsvars sasniegs 100%. Svarīgi, ka mums ir tik uzticams partneris kā Enefit Volt, kas piedāvā uzlādes risinājumus mūsu klientiem.”

“Pateicoties viedajiem enerģijas risinājumiem, jau šodien elektroauto un to īpašnieki kļūst par neatņemamu sastāvdaļu nākotnes energosistēmā, tādā veidā vēl vairāk iesaistot galalietotājus dažādu nākotnes energosistēmas vadības risinājumu ieviešanā” turpina Mertens.

Enefit izstrādātie viedās enerģijas risinājumi jau tagad ļauj klientiem samazināt rēķinus par elektroenerģiju un iegūt papildus priekšrocību, izmantojot akumulatorus elektrības uzkrāšanai mājas pašpatēriņam. Nākamajos gados viedie energopakalpojumi kļūs vēl svarīgāki, jo ievērojami palielināsies atjaunīgās enerģijas īpatsvars gan elektroenerģijas ražošanā, gan patēriņā.

2022. gadā Nissan bija vispārdotākais elektroauto zīmols Baltijā. 2022. gadā Baltijā tika iegādāti gandrīz 500 jauni Nissan elektroauto. Pasaulē pirmā masu patēriņam paredzētā elektriskā automašīna Leaf aizsāka revolūciju un lika pamatus mūsdienu elektromobiļiem. Kopš 2010. gada, kad tika uzsākta Leaf pārdošana, visā pasaulē ir pārdoti vairāk nekā 600 000 Leaf un nobraukti vairāk nekā 10 miljardi bezemisiju kilometru.

Ariya, kas tika izlaists pagājušajā gadā, iezīmē jaunu sadaļu Nissan elektrifikācijas ceļā, jo tas ir Nissan pirmais pilnībā elektriskais coupe crossover. Jaunais Townstar, Nissan jaunās paaudzes pilnībā elektriskais, kompaktais komerctransporta līdzeklis, ir uzticams, efektīvs un ilgtspējīgs biznesa partneris, kas optimizēts, lai apmierinātu pastāvīgi mainīgās klientu vajadzības.

Enefit ir viens no lielākajiem elektroauto uzlādes risinājumu piegādātājiem Baltijā, kas darbojas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Enefit Volt publiskajā tīklā Igaunijā ir vairāk nekā 190 uzlādes staciju.