icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Elektroauto uzlāde kļūst arvien vienkāršāka: iepazīstieties ar jaunākajiem risinājumiem

Elektroauto uzlāde kļūst arvien vienkāršāka: iepazīstieties ar jaunākajiem risinājumiem

Iedzīvotājiem, kuri plāno iegādāties videi draudzīgāko elektrisko automobili vairs nav jāuztraucas par to, kur un kā to uzlādēt. “Enefit Volt” piedāvā vienkāršus un ērtus elektroauto uzlādes risinājumus, kurus var uzstādīt mājās, darbavietā vai arī jebkurā sabiedriskā vietā.

Lai gan lētākais veids, kā uzlādēt savu jauno elektroauto ir vienkārši iespraust to kontaktligzdā pie mājokļa - jāņem vērā, ka tas ir arī lēnākais un bīstamākais risinājums. Īpaši bīstami tas ir tad, ja mājas elektroinstalācija ir novecojusi vai nav pareizi ierīkota. Tāpēc ir vērts apsvērt iespēju iegādāties lādētāju, kas paredzēts elektroauto uzlādei mājās. Ar “Enefit Volt” tas ir vienkārši un ērti, jo klients, iegādājoties mūsu uzlādes risinājumu, saņem pilnu servisu - sākot no palīdzības pareizā uzlādes un tehniskā risinājuma izvēlē līdz drošai uzstādīšanai.

Gada «degvielas patēriņš» 200 eiro

Protams, daudzus noteikti interesē, cik lielā mērā elektroauto uzlāde mājas apstākļos palielina elektrības rēķinu. Tas ir atkarīgs no tā, cik daudz un cik bieži automašīna tiek lādēta. Ja pieņemam, ka vidējais nobraukums gadā ir aptuveni 15 000 km un elektromobiļa elektroenerģijas patēriņš vidēji ir 20 kWh uz 100 kilometriem, un ka transportlīdzeklis tiks lādēts galvenokārt naktī, tad papildu izmaksas par elektroenerģiju sastādīs aptuveni 200 eiro gadā. Citiem vārdiem sakot, auto "degvielas" izmaksas gada laikā sasniegs vien 200 eiro, kas ir nedaudz vairāk kā 15 eiro mēnesī.

Tā kā elektriskie automobiļi kļūst arvien populārāki, bieži rodas jautājums - vai pie jaunajiem daudzdzīvokļu namiem ir iespējams uzstādīt elektromobiļu lādētājus? Ja runa ir par jaunu teritoriju attīstību, atbilde ir – jā! Tādēļ, ja jūs interesē uzlādes risinājuma uzstādīšana daudzdzīvokļu ēkas teritorijā, sazinieties ar «Enefit», lai varam sagatavot jums labāko piedāvājumu.

Mūsu mājaslapā ir pieejama plaša “Enefit Volt” piedāvāto risinājumu izvēle, kā arī informācija par to īpašībām un tehniskajiem parametriem. Tur varēsiet atrast sev piemērotāko risinājumu. Turklāt tuvākajā nākotnē tiks pievienota arī iespēja kontrolēt uzlādi, izmantojot ērtu viedo lietotni.

Uzlādes iekārta kā jūsu uzņēmuma vizītkarte

Papildus mājas uzlādes iespējai «Enefit» nav aizmirsis arī par uzņēmumiem. Elektroauto uzlāde vairs nav greznība, kas pieejama tikai dažiem izredzētajiem – drīzumā tā būs tikpat ierasta lieta kā viesiem piedāvāt novietot automašīnu bezmaksas stāvvietā vai piedāvāt kafiju un tēju. Stilīga un ērti lietojama uzlādes stacija mūsdienās ir daudzu uzņēmumu vizītkarte, turklāt to skaits strauji pieaug.

Uzņēmumiem mēs piedāvājam tādus uzlādes risinājumus, kas var nodrošināt divu automašīnu vienlaicīgu uzlādi. Pieejamas gan pie sienas montējamas, gan stacionāras uzlādes iekārtas. Ja uzņēmuma teritorijā vēlaties uzstādīt vairākus lādētājus, tas uzreiz nenozīmē, ka jums būs jāiegulda daudz vairāk naudas strāvas palielināšanai. Iekārtu slodze tiek kontrolēta tiešsaistē, pamatojoties uz lādējamo automobiļu skaitu un strāvas patēriņu. Tas nodrošina maksimāli iespējamo uzlādes ātrumu, izmantojot visu pieejamo jaudu bez pārslodzes riska.

«Enefit» uzņēmumiem piedāvā visaptverošu pakalpojumu, kas ietver konsultācijas, uzlādes tehniskā speciālista apmeklējumu, detalizēta projekta un cenu piedāvājuma sagatavošanu, sertificēta elektriķa veiktu profesionālu uzstādīšanu, kā arī pastāvīgu klientu atbalstu un apkopi.

Uzņēmumam «Enefit Volt» pieder Igaunijā lielākais elektromobiļu uzlādes tīkls, kurā ietilpst aptuveni 185 uzlādes punkti visā valstī. Uzņēmums piedāvā īpaši ātru un ātru uzlādi elektromobiļiem no Eiropas (CCS) un Japānas (CHAdeMO), kā arī automobiļiem ar universālo Type2 uzlādes standartu. Mūsu uzlādes stacijās savu elektroauto varēsiet uzlādēt ātri, droši un ekonomiski.