icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

AUDIO: Dodies piedzīvojumos tepat Latvijā

Podkāsts “Jauna enerģija” turpina ieskatīties 3 dažādu zaļo iniciatīvu aizkulisēs - uzzināt, kā tās radušās, par kādām tēmām šie cilvēki “deg” un kā kļūt par daļu no šīs kustības.

Šīs podkāsta sezonas vadītāja ir Laura Grēviņa, un trešajā epizodē viņa sarunājas ar kustības “Dodies dabā“ pārstāvi Kristapu Kiziku. Kristaps atzīst, ka pandēmijas laiks ievērojami palielinājis gan cilvēku interesi par aktīvās atpūtas iespējām tepat Latvijā, gan arī sapulcinājis arvien vairāk biedru viņa izveidotajā Facebook grupā. Sarunā viņš dalās ar to, kas nepieciešams pirmajiem pārgājieniem dabā, par pārgājienu etiķeti, kā arī to, kā pēc atpūtas dabā vidi atstāt tīru un kārtīgu.

Pievienojies Dodies Dabā Facebook grupai »
Sāc sekot Enefit Facebook lapai »

Šo sarunu vari klausīties arī