icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

AUDIO: Cilvēks - enerģijas avots

AUDIO: Cilvēks - enerģijas avots

Runājot par enerģiju dažādās tās formās, jāatceras - arī cilvēks katru dienu gan rada, gan arī patērē enerģiju. Vai mēs apzināmies un izprotam mūsu ķermenī notiekošos procesus? Ko varam darīt, lai enerģiju mūsu ķermenī ne tikai uzturētu, bet arī vairotu?

Šajā podkāsta “Jauna enerģija” epizodē iepazinām ikdienišķus eksperimentus veselīgākam dzīvesveidam un pieredzējuša biohakera redzējumu par to, kā pietuvoties savam labākajam “es”. Noklausies un uzzini, cik liela ir uztura, miega un citu ikdienas paradumu nozīme kognitīvo spēju uzlabošanā, kā arī, cik lietderīgi ir dažādi gadžeti, lai sekotu sekotu savā ķermenī notiekošajiem procesiem.

Sarunā piedalās

  • Ansis Klintsons, žurnālists,
  • Madara Pranka, veselīga dzīvesveida entuziaste un"Enefit Latvija" pārdošanas grupas asistente,
  • Māris Žunda, biohakeris, Rūdīšanās skolas vadītājs un treneris.

Šo sarunu vari klausīties arī