icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

AUDIO: Apzaļumo vidi sev apkārt!

Podkāsts “Jauna enerģija” ir atpakaļ! Šovasar vēlamies ieskatīties 3 dažādu zaļo iniciatīvu aizkulisēs - uzzināt, kā tās radušās, par kādām tēmām šie cilvēki “deg” un kā kļūt par daļu no šīs kustības. Jaunās podkāsta sezonas vadītāja ir Laura Grēviņa, un otrajā epizodē uz sarunu aicinām “Sapņu Dārzs“ izveidotāju Lindu Vorkuli.

Siltumnīca ar tomātiem, puķu dobe pie mājas, lociņi uz palodzes - kādā formā audzēt zaļumus, dārzeņus vai ziedus ir daudzu cilvēku aizraušanās un hobijs. Prasmes rodas ar gadiem ilgu praksi, taču ir arī veids, kā zināšanas iegūt jau ātrāk - no citiem dārzniekiem! Tādēļ Linda izveidojusi Facebook grupu “Sapņu Dārzs”, kurā dārznieki savā starpā mainās ar noderīgu un interesantu informāciju, palīdz atrisināt dažādas dārza likstas un iedvesmo cits citu ar arvien jauniem dārza iekārtošanas risinājumiem.

Pievienojies “Sapņu Dārzs” Facebook grupai »
Sāc sekot Enefit Facebook lapai »

Šo sarunu vari klausīties arī