icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Pozitīva enerģija labākai nākotnei

Ikviena Enefit darbība ir ilgtermiņa ieguldījums sabiedrības izaugsmē,
atbalstot atjaunīgo enerģiju, rūpes par veselību un kvalitatīvu izglītību.

Veselā miesā vesels gars!

Latvijas daba ir krāšņām takām bagāta un piedāvā plašas iespējas aktīvai atpūtai un veselīgam dzīvesveidam.

Aicinām ikvienu pievienoties taku skrējienam Stirnu buks, lai Enefit pārgājienu trasē izbaudītu aizraujošu pastaigu! Bez laika kontroles un sacensību spriedzes – jo galvenais ir būt kustībā un atjaunot enerģijas krājumus svaigā gaisā.
Tiekamies takās!

Izglābt STEM zinātnes

Laikā, kad piedzīvojam strauju tehnoloģisko progresu, jaudīgi tehniskie prāti ir Latvijas izaugsmei svarīgākais resurss.

Izglītības sistēma, kas nodrošina nākotnes vajadzībām atbilstošu zināšanu apguvi, ir nepieciešama jau šodien, taču STEM zinātnēs pastāvīgi trūkst mācībspēku.

Tāpēc kopā ar nodibinājumu “Iespējamā misija”, Izglītības un zinātnes ministriju un Rīgas Tehnisko universitāti īstenojam līderības attīstības programmu “Enefit iespējamā misija: izglābt STEM”, lai tuvāko gadu laikā sagatavotu vairāk nekā 150 jaunus eksakto priekšmetu skolotājus.

Sarunas, kas piešķiļ pārmaiņas

Ceļā uz labāku un videi draudzīgu nākotni svarīga ir visu iesaistīto pušu – uzņēmumu, valsts un sabiedrības – savstarpējā izpratne un sadarbība.

Tāpēc katru gadu esam kopā ar sarunu festivālu LAMPA, jo tieši šeit notiek aizraujošs un izzinošs dialogs ar ekspertiem un sabiedrību kopumā, lai iepazītu Latvijas izaugsmei aktuālos jautājumus un vairotu izpratni, ka katrs no mums var būt pozitīvu pārmaiņu vēstnesis.

Ilgtspējīga vide sākas ar mums pašiem

Gudri patērējot elektroenerģiju un daloties savā pieredzē, mēs palīdzam citiem ceļā uz labāku un videi draudzīgāku nākotni.

Šis ir ilgtermiņā mērojams ceļš, kura galamērķi varam sasniegt tikai visi kopā.