icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Energoefektivitātes padomi

Ir pienācis laiks apzināti mainīt ieradumus, lai uzlabotu vidi ap mums.Pēdējo mēnešu laikā ir pierādījies, ka mēs spējam īsā laikā pielāgoties, lai efektīvi mainītu savu ikdienu. Ir pienācis laiks apzināti mainīt ieradumus, lai uzlabotu vidi ap mums.


header img

Mēs jau rīkojamies un aicinām tevi pievienoties!


1. Nodrošināsim pastāvīgu, ilgtspējīgu un modernu enerģiju visiem!

2020. gada 1. ceturksnī 61% no “Enefit” saražotā enerģijas daudzuma iegūts no atjaunīgās un alternatīvās enerģijas avotiem.

Arī tu vari atbalstīt rūpes par vidi, izvēloties 100% zaļo enerģiju savam mājoklim. Šī izvēle tavu ikmēneša rēķinu palielinās tikai par 1 eiro. Vēl tev ir iespēja kļūt par zaļās enerģijas mājražotāju, uzstādot saules enerģijas paneļus. Uzzini vairāk šeit!


2. Būvēsim izturīgu infrastruktūru, veicināsim ilgtspējīgu industrializāciju un inovācijas!

“Enefit“ ir viens no līderiem enerģijas nozares attīstīšanā. Mēs pastāvīgi izmantojam un meklējam jaunus resursus enerģijas iegūšanai, piemēram, no kaļķakmens, nolietotām riepām un plastmasas.

Ik gadu rīkojam „Enefit Idea Hub“ grantu konkursa ietvaros, kurā meklējam jaunas idejas trīs tēmu blokos: e-mobilitātes pakalpojumi, viedi un elastīgi enerģijas risinājumi un viedi sabiedriskie pakalpojumi. Arī tu vari iesniegt savu ideju šeit.


3. Padarīsim pilsētas un citas apdzīvotas vietas drošas un ilgtspējīgas visiem iedzīvotājiem!

“Enefit“ veic apgaismojumanomaiņu vairākās pilsētās un uzņēmumos visā Baltijā, savukārt Igaunijā izvieto elektroauto uzlādes stacijas.

Arī tu savu apkārtni vari padarīt labāku, ikdienā izvēloties vides draudzīgāku pārvietošanās līdzekli.


4. Pievienojies zaļajai plūsmai, piedalies izaicinājumos un laimē dāvanas!

Turpmākās 3 nedēļas tev būs iespēja klausīties sarunas ar ekspertiem par Zero Waste, lieliska ceļojuma receptēm, vides apzaļumošanu sev apkārt, kā arī piedalīties izaicinājumos un laimēt noderīgas balvas!Iepazīsties ar izaicinājumiem