icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Plāno ieviest gudrus un ilgtspējīgus
enerģijas risinājumus?

Mēs Tev palīdzēsim – apskati, ko varam Tev piedāvāt!

Gudri un ilgtspējīgi enerģijas risinājumi nodrošina zemāku enerģijas patēriņu

Mēs piemeklēsim īpaši Tavām vajadzībām atbilstošākos enerģijas risinājumus, palīdzēsim izdarīt pareizāko un gudrāko izvēli, kā arī ar prieku atbildēsim uz visiem jautājumiem.

Izvēlies elektrības piedāvājumu atbilstoši savām vajadzībām

Ja tev patīk sekot līdzi elektroenerģijas biržas cenām, lai tādā veidā pārvaldītu savu enerģijas patēriņu, tad tev būs piemērots elektrības tarifa plāns Dinamiskais. Taču, ja vēlies stabilitāti un nemainīgu cenu par katru patērēto kWh, tad tev noderēs fiksētās cenas piedāvājums Fiksētais.

Ekoloģisks risinājums mājas apkurei

Tepat Brocēnos ražotas 6mm skujkoku granulas izdevīgi sasildīs tavu mājokli. Ražošanas process tiek uzraudzīts ar īpašu kvalitātes kontroles iekārtu, kas nodrošina augstu siltumspēju un zemu pelnu saturu.

Sāc ražot elektroenerģiju un uzglabā to lietošanai vēlāk

Ikviens pie mums var atrast sev piemērotu risinājumu, lai veicinātu energoefektīvāku un videi draudzīgāku dzīvesveidu. Mēs piedāvājam iespēju tev pašam ražot elektroenerģiju no saules, ko pēc tam patērēt pašpatēriņam vai gudri uzkrāt lietošanai vēlāk. Nepatērēto elektrības apjomu iespējams arī pārdot mums.


Uzlādē savu elektroauto gudri un ērti ar lādētāju

Ja esi nomainījis savu auto ar iekšdedzes dzinēju pret elektroauto, ar mūsu viedo lādētāju varēsi pilnībā uzlādēt tā akumulatoru laikā, kad elektrības cenas ir viszemākās. Lādētāju pie mums iespējams gan iegādāties, gan iznomāt uz tev nepieciešamo laiku.


Pasargā savu īpašumu un elektroiekārtas

Apdrošini savu mājokli no ugunsgrēka un strāvas padeves pārtraukumiem

Vienmēr var darīt vairāk, lai aizsargātu savu mājokli. Apdrošini savas elektroierīces pret strāvas padeves pārtraukumiem un elektrības īssavienojuma izraisīta ugunsgrēka. Sirdsmiers tikai par 1 eiro mēnesī.