icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Pievienojies mums ceļā uz zaļāku nākotni!

Mēs domājam par nākotni

Mēs radām inovatīvus un ilgtspējīgus enerģijas risinājumus, kas ir pieejami ikvienam. Tādā veidā mēs kopā varam izveidot tīrāku vidi.

Ļauj zaļajai elektrībai ienākt tavā mājoklī!

Norādi mājokļa vidējo mēneša elektrības patēriņu.

kWh / mēnesīTevis izlietotās zaļās elektrības pozitīvā ietekme uz vidi:

CO2 emisiju samazinājums


Nenobraukti

ar auto
Iestādīti

gadā

Kā tu vari uzsākt ceļu uz zaļāku nākotni?


Zaļā elektrība

Visērtākais un vienkāršākais veids, kā spert pirmo soli videi draudzīgāka dzīvesveida virzienā.

Saules enerģijas risinājumi

Labākais un vienkāršākais veids, kā sākt ražot 100% videi draudzīgu enerģiju, vienlaikus samazinot savus elektrības rēķinus.

Energoefektivitāte

Patērēt mazāk nav vienīgais veids, kā samazināt izmaksas par elektrību. Turklāt efektīvs enerģijas patēriņš palīdz ietaupīt resursus un samazināt CO2 emisijas.

Elektroauto uzlādes risinājumi

Elektroauto ir videi draudzīgākā izvēle. Viedie elektroauto uzlādes risinājumi mājai nodrošina elektroauto uzlādi, kā arī samazina uzlādes izdevumus, pateicoties lietotnei, kas seko elektrības cenai biržā, uzlādējot auto izdevīgākajā brīdī.

Kāpēc ir svarīgi dzīvot dabai draudzīgāk?

Pēdējo 70 gadu laikā ogļskābās gāzes daudzums atmosfērā ir palielinājies gandrīz 100 reizes.

CO2 un citu siltumnīcas efekta izraisošo gāzu ietekmē planēta sasilst – mainās klimats, samazinās biotopu daudzums, izzūd augu un dzīvnieku sugas.

Katrs var dot savu ieguldījumu nākotnei

Mūsu ikdienas ieradumi tieši ietekmē apkārtējo vidi. Ilgtspējīgi enerģijas risinājumi var būt daļa no tava personīgā ceļa pretī zaļākai nākotnei.

Mēs uzskatām, ka pāreja uz zaļo enerģiju ir ātrākais, lētākais un videi draudzīgākais risinājums tīrākas nākotnes sasniegšanai.

Kas ir oglekļa neitralitāte un zaļā revolūcija?

Enerģētikā zaļā revolūcija nozīmē pakāpenisku pāreju uz zaļo elektroenerģiju. Izvēloties zaļo elektrību, tu samazināsi radīto CO2 emisiju daudzumu un ekoloģiskās pēdas nospiedumu jeb ietekmi, ko tu atstāj uz apkārtējo vidi.

Zaļā revolūcija uzrauga CO2 intensitāti un citu galveno siltumnīcas efektu izraisošo gāzu kopējo emisiju daudzumu. Mūsu ikdienas paradumi un darbības ietekmē to, cik daudz CO2 emisiju nonāk atmosfērā, un to, cik lielu ekoloģiskās pēdas nospiedumu mēs katrs atstāsim.