icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Energoefektivitātes risinājumi

Energomonitorings

Kontrolējiet elektroenerģijas patēriņa efektivitāti un samaziniet izdevumus, pielāgojot patēriņu savai darbības specifikai.

Monitorings

LED apgaismojums

Darba apstākļiem atbilstošs apgaismojums veido komfortablu darba vidi, savukārt energoefektīvās LED spuldzes sniedz arī būtisku enerģijas ietaupījumu.

Saules enerģijas paneļi

Ražojiet atjaunojamu enerģiju pašu patēriņam ar videi draudzīgu risinājumu un samaziniet arī iepirktās enerģijas izmaksas.

Reaktīvās jaudas kompensācijas iekārtas

Novērsiet nelietderīgus elektroenerģijas jaudas zudumus un uzlabojiet sprieguma kvalitāti. Kompensācijas iekārtas palīdz samazināt gan enerģijas patēriņu, gan tīkla pārslodzes riskus.

Gāzes apkures katlu modernizācija

Modernizējiet sava uzņēmuma apkures sistēmu ar fundamentālu ieguldījumu apkures izmaksu samazināšanā jau šodien, bet izmaksas sedziet ar apkures rēķinā gūto ietaupījumu.


Piesakies ātri un vienkārši


1. Aizpildi pieteikumu

2. Saņem bezmaksas konsultāciju

3. Ietaupi un modernizē savu energosaimniecībuRealizētie projekti

Enefit Latvijā īsteno un finansē dažāda mēroga energoefektivitātes projektus, aktīvi sadarbojoties gan ar uzņēmumiem, gan mājsaimniecībām.

Aptuveni 50% uzņēmumu savas energosaimniecības modernizēšanai investē savus līdzekļus, savukārt citi izmanto iespēju piesaistīt Enefit finansējumu un norēķināties ar dalīto maksājumu, kas visbiežāk ir mazāks par enerģijas rēķinā gūto ietaupījumu.